Şimdi Ara

4 çekirdekli Huawei Honor 2 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 4 çekirdekli Huawei Honor 2 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı

Kendi tasarımı 4 çekirdekli K3V2 işlemcisi ile Ascend D Quad ve Ascend D Quad XL modellerini piyasaya süren Huawei, iddialara göre üçüncü 4 çekirdekli akıllı telefonunu da hazırlıyor.

Huawei patronu Richard Yu Cehngdong tarafından “4 çekirdekli Huawei” cihazı olarak tanımlanan modelin Huawei Honor 2 olacağı tahmin ediliyor. 

Huawei tarafından yapılan bir ankete dayandırılan bilgilere göre, Huawei Honor 2 modelinde 4 çekirdekli K3V2 işlemcisi yer alırken, 4.5 inçlik IPS ekranda 720p çözünürlük sunuluyor. Diğer modellerin aksine RAM miktarı 2GB'a yükseltilmiş. İşlemci hızı ise 1.2GHz'de tutulmuş.

48 saat konuşma süresi sunan modelde Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve Emotion UI arayüzüne yer veriliyor. Bunun haricinde herhangi bir bilgi mevcut değil.

Modelin lansman tarihi olarak ise 29 Ekim günü gösteriliyor.

• Güzel ürünler çıkartıyor huawei ama nedense tam olarak güvenemiyorum.Lg gibi güncelleme vb. sorunları olabilir mi diye

• Türkiyeye gelsede denesek.Hem pazar çeşitlenir fiyatlarda düşer belki.

• android telefon alınacaksa samsungdan,karışıklığı ve kullanım zorluğunu sevmiyorsanız iphone dan şaşılmamalı.bunu birçok telefon kullanmış biri olarak söylüyorum.sony,htc,huawei,lg vs tamamen enkaz.bu söylediklerimi satış rakamları ve pazar payıda doğruluyor.

• ZTE - HUAWEİ tam operatör telefonu. yedek parça ve yazılım desteği yok.

T10 - T11 - T20 - vdf 840 - 845 - 945 saymakla bitmez daha da çöp isimler vardır hatırlayamadım. BU cihaz şuandaki bir çok MARKA cihaz ile aynı rakam da olur TR piyasasına girince ve kimse almaz. 6 ay sonra oprt ler 1.500 Tl den anlaşma yapar satarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

android telefon alınacaksa samsungdan,karışıklığı ve kullanım zorluğunu sevmiyorsanız iphone dan şaşılmamalı.bunu birçok telefon kullanmış biri olarak söylüyorum.sony,htc,huawei,lg vs tamamen enkaz.bu söylediklerimi satış rakamları ve pazar payıda doğruluyor.

Kardes herkeste sendeki kadar para yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.donanımx5 -- 29 Ekim 2012; 0:10:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkartıyor ama p1 de kaldı hala üst seviye modeli Türkiyede. Oysa Quad modeli de var !

• quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455 android telefon alınacaksa samsungdan,karışıklığı ve kullanım zorluğunu sevmiyorsanız iphone dan şaşılmamalı.bunu birçok telefon kullanmış biri olarak söylüyorum.sony,htc,huawei,lg vs tamamen enkaz.bu söylediklerimi satış rakamları ve pazar payıda doğruluyor.

yani şunu demek istedim.parasının karşılığını tam olarak veren iki firma samsung ve iphone.bazı firmalarının telefonların özellikleri iyi oluyor ama yazılım desteği sınıfta kalıyor.htc gibi firmalar yazılıma önem versede özellikler iyi olmuyor.ör:tegra 3 yerlerde sürünüyor.samsung telefonları zaten android telefonlar içinde performansı en yüksek telefonlardır.yazılım desteğide üretici tarafından kesilse bile çok popüler telefonlar olduğu için custom romlarla çok güzel performans ve stabilite sağlanabiliyor.iphone un zaten performans ve yazılım sıkıntısı yok.şu sıralar snapdragon s4 pro çoğu alanda exynos işlemcileri geçsede üreticiler yazılım konusunda sıkıntı çıkaracağı için durum eşitleniyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455 android telefon alınacaksa samsungdan,karışıklığı ve kullanım zorluğunu sevmiyorsanız iphone dan şaşılmamalı.bunu birçok telefon kullanmış biri olarak söylüyorum.sony,htc,huawei,lg vs tamamen enkaz.bu söylediklerimi satış rakamları ve pazar payıda doğruluyor.

yani şunu demek istedim.parasının karşılığını tam olarak veren iki firma samsung ve iphone.bazı firmalarının telefonların özellikleri iyi oluyor ama yazılım desteği sınıfta kalıyor.htc gibi firmalar yazılıma önem versede özellikler iyi olmuyor.ör:tegra 3 yerlerde sürünüyor.samsung telefonları zaten android telefonlar içinde performansı en yüksek telefonlardır.yazılım desteğide üretici tarafından kesilse bile çok popüler telefonlar olduğu için custom romlarla çok güzel performans ve stabilite sağlanabiliyor.iphone un zaten performans ve yazılım sıkıntısı yok.şu sıralar snapdragon s4 pro çoğu alanda exynos işlemcileri geçsede üreticiler yazılım konusunda sıkıntı çıkaracağı için durum eşitleniyor.

Evet katılıyorum. Uzun zaman telefon işi yapan biri olarak
    Samsung :kalite ve güncel yazılım
    Sony:sağlam ve şık tasarım
    Nokia :şu an pert:D
    HTC :dandik telefon yapıyorlar hemen kırılma vs oluyor. Teknik Serviste çok karşılaştım.ama kaliteli cihazlar
    Iphone :yazılım sağlam, stabilite ama büyük kısıtlamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon çok kalın gözüküyor sorsan en aşağı 13mm derim
  • Huawei yazmadan sağında solunda dusunurdum

• ideos x5 gibi olursa süper olur telefona parmak atmayan kalmadı 2.2 vardı 2.3 oldu oda yetmedi 4.0 çıkardılar oda az geldi 4.1 çıktı donanım bazı driverları eksik onlarda tamamlanınca onu kurucam sadece neyi alacağını dikkat lazım biraz da kafa yorucaksın

• 4 çigitli telefon..

• Huawei Honor'u gören varmıki honor 2 kim öle kim kala

• quote:

Orijinalden alıntı: adgd

Huawei Honoru gören varmıki honor 2 kim öle kim kala

bknz: Huawei Honor = Turkcell MaxiPRO5

• 48 saat telefon görüşmesi doğru mu? Doğruysa 3-4 gün ortalama kullanım süresine falan denk geliyor. Sırf bu yüzden bile bulunur ve alınır...

• Korku iyi bir makale!

• ne s3'ler gördüm sadece alo deniliyor ve mesaj çekiliyor
    ne s3'ler gördüm sahipleri ne root biliyor ne rom biliyor
    ülkemizde üst düzey telefon sadece (%90) gösteriş anlamında satılıyor
    her başlık altında ios ve android tartışmaları oluyor
    ios, andorid'ten daha iyidir bunu kabul etmek lazım lakin fiyatı o kadar uçuk ki Trükiye'de alınması çoğu kullanıcı için makul olamıyor malesef
    neyse
    huawei'yi bilen bilir sağlamdır offical yazılım desteği kısıtlıdır (en azından x5 te pek yoktu ama offical 2.3.5 gelmişti)
    ucuzdur f/p'dir
    x5 teki gibi forum ve custom rom desteği olursa ki olur diye düşünüyorum güzel şeyler vaade de bilir.

• quote:

android telefon alınacaksa samsungdan,karışıklığı ve kullanım zorluğunu sevmiyorsanız iphone dan şaşılmamalı.bunu birçok telefon kullanmış biri olarak söylüyorum.sony,htc,huawei,lg vs tamamen enkaz.bu söylediklerimi satış rakamları ve pazar payıda doğruluyor.

yemişim satış pazarının payını.. 350 tl'ye aldığım ideos x5'i kullanıyorum taş gibi telefon, enkaz felan değil hatta android olayını öğrenmek için canavar gibi cihaz. yaşadığım hiçbir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 29 Ekim 2012; 9:12:05 >
  • quote:

Şöyle saçma sapan yorumlar atmayın kardeşim ya. Adam pazar payına göre telefon seçiyor. Samsung'dan al diyor bir de. Sanki launcher v.s yüklemek zor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.