Şimdi Ara

Sony Xperia Tablet S, Kasım ayının ortalarında tekrar satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia Tablet S, Kasım ayının ortalarında tekrar satışa sunulacak

Birkaç hafta önce satışı durdurulan Xperia markalı ilk tablet bilgisayarın hayranlarını sevindirecek yeni bir bilgilendirme geldi. Sony Japonya'nın son duyurusuna göre; Xperia Tablet S'yi Kasım ayının ortalarından itibaren başta firmanın kendi ülkesi olmak üzere çeşitli bölgelerden satın almak mümkün olacak. IPX4 seviyesinde su geçirmezlik sertifikasına sahip cihazın ekranı ve arka kısmı arasındaki küçük boşluk sebebiyle su sızdırmasına yol açabilecek bir üretim hatası olduğu tespit edilmiş ve piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir ay sonra satışı durdurulmuştu.

Tokyo merkezli teknoloji devi, hatanın tespit edilmesinin ardından kısa süre içerisinde satışı durdurmuş olsa da bu zaman diliminde 100,000 tabletin dağıtımı gerçekleştirilmiş. Müşterilerine ücretsiz tamir ve ürünlerinin hatalı olup olmadığına dair kontrol hizmeti sağlayacağını açıklayan Sony, henüz dağıtılmamış veya satışa sunulmamış ürünlerinde gerekli düzenlemeleri yaparak önümüzdeki ay tekrar amiral gemi tabletini tüketicilerle buluşturmayı planlıyor.

9.4 inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel LED aydınlatmalı LCD ekran, Sony Mobile BRAVIA Engine, 1.3GHz hızında dört çekirdekli NVIDIA Tegra 3 çipset, 1GB RAM, 16/32/64GB dahili hafıza, 8MP arka, 1MP ön kamera, Bluetooth 3.0, çift bant Wi-Fi a/b/g/n, 32GB'a kadar SD kart slotu, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve 6,000 mAh pilin eşlik ettiği 8.8mm kalınlık ve 570 gram ağırlığındaki Sony Xperia Tablet S, önceki nesil Tablet S modeline oranla çok daha ince dizayn edilmiş, Xperia markasıyla çıkışını yaparak üreticisinin tablet sektöründeki yeni umudu olmuştu. 

• Geçti Bolu nun pazarı ...

• Bence artık bu aralar kimse tablet flan fıkarmasın, ortalığın yatışmasını beklesin.

• ama o kenarlar :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Geçti Bolu nun pazarı ...

Öyle diyorsunuz ama sony xperia serisi telefon kullanıcıları,bir tablet almak isterse alacağı ilk tablet xperia s tablet olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

ama o kenarlar :(

Bence kenarların kalın olması tasarım açısından kötü olsa da cihazı elde tutarken çok daha rahat oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL

Bence artık bu aralar kimse tablet flan fıkarmasın, ortalığın yatışmasını beklesin.

Bence ilk başta siz düzgün yazı yazmayı öğrenin.

• Sony dur 1dk ya samsung la iphone nun savaşı bitsin yoksa arada kim vurduya gidersin :)

• quote:

Bolu değil o, Bor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temple run oynarken sağa doğru ağırlık yapıyor tablet :(

• teşekkürler Sony. Umarım hak ettiğin başarıların devamını göz ardı etmezler tüketiciler.

• Win 8 arifesinde biraz beklemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: memolika

quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsakGeçti Bolu nun pazarı ...
    Öyle diyorsunuz ama sony xperia serisi telefon kullanıcıları,bir tablet almak isterse alacağı ilk tablet xperia s tablet olur.

Ben xperia neo kullanıyorum ama uzun süredir kullandıgımdan mıdır nedir timescape arayuzunden cok sıkıldım. Tablet alacak olsam ipad 2 falan dusunurum heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

quote:

quote:

Ben xperia neo kullanıyorum ama uzun süredir kullandıgımdan mıdır nedir timescape arayuzunden cok sıkıldım. Tablet alacak olsam ipad 2 falan dusunurum heralde.

İşte burada Androidin güçlü yanlarından biri ortaya çıkıyor android marketten sayısız arayüzü indirebilirsiniz.
    Örnek:Go Launcher EX

• kaç TL ye çıktı , şuanda kaç TL , gerisi hikaye . Motorola xoom ne oldu ise bununda durumu aynı. DUA etsinlerde NEXUS 7" in TR a girişi mümkün olmadı da satılıyorlar. İPAD2 / İPAD 3 / İPAD 4 ve MİNİ İPAD ile şansı çok zor.

• Sony gözümde git gide düşüyor nedense..
  • quote:

"Bor'un pazarı" doğrusu.
    Sadece düzeltmek istedim, farklı bi amacım yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte burada Androidin güçlü yanlarından biri ortaya çıkıyor android marketten sayısız arayüzü indirebilirsiniz.Örnek:Go Launcher EX

ics yi zor çalıştıran bir telefona birde go launcher yüklemek asrın hatası olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İşte burada Androidin güçlü yanlarından biri ortaya çıkıyor android marketten sayısız arayüzü indirebilirsiniz.Örnek:Go Launcher EX
    ics yi zor çalıştıran bir telefona birde go launcher yüklemek asrın hatası olur.

Asrın hatası mı olur ben Turkcell t10'uma yüklediğimde bile performans farkı gözle görülür seviyededi.Xperia neo yuda deneme fırsatım oldu dediğiniz kadar ağır bir telefon değil bence.

• bence süper
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.