Şimdi Ara

Baymak Kombiyel HT 300 Set Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce forumda başka bir konuda sıkıntımı paylaştım, cevap aldım ancak net bilgiye ulaşamadım. Kısaca evime baymak novadens extra 330 kombi taktırdım. Servis kombi açılışını yaptı ancak geçen yıl satın almış olduğum General HT 300 Set kablosuz termostatın uyumlu olmadığı gerekçesi ile montajını yapmadı. Ben de kombi ile gelen dijital kontrol panelini kombi üzerine monte ettirdim, yani oda termostatı olarak kullanmak üzere odaya çektirmedim. Bu şekilde HT 300 set kablosuz oda termostatının montajını kendim yapmak istiyorum. Garanti problem değil. Oda termostatının vericisini kombiye tam olarak nasıl bağlayacağım. Anlaşılır şekilde anlatacak birisi olursa çok sevinirim.

•  Baymak Kombiyel HT 300 Set Bağlama
  •  Baymak Kombiyel HT 300 Set Bağlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombiustası -- 28 Ekim 2012; 23:02:39 >
  • bu konuda bir soru soran daha olursa pm den vs para talep edicem haberiniz olsun
  • Alev modulasuonuda yapıyor mi u ht 300? Yoksa sadece on off mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    Usta aynı sıkıntı bende var. Resim bulunamadı diyor.
    Kısaca ht 300 modemini kombiye bağladım. Ancak kombi kafasına göre çalışıyor. Modemin içinde, L den (faz), com (kombi ucu) ucuna kablo bağlıydı. Bende bağlantıyı çıkarıp, klavuzdaki şekilde bağladım. Ancak kombi normal havasında çalışmaya devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.