Şimdi Ara

Umut Bulut'u bonservisi ile almalimiyiz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok kardeş neden alınsın ki ne gerek var
  • Seneye yabanci sinirlamasina bagli.

Eger bu seneki gibi olacaksa alalim (tabi pahali degilse)
  • Yerli baska alternatifimiz var mi? Mecburen alacağiz. Ne yazikki oynadiği bölgede Turkiyedeki oyuncu havuzu cok dar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

Yok kardeş neden alınsın ki ne gerek var

Paran bol sanirim.

• yabancı sınırlaması nedeniyle alınmalı gibi görünüyor ancak bize seneye ya da devre arası çok iyi bir yabancı golcü lazım gibi görünüyor.
  • Bonservisi 3m € diye biliyorum.Seneye de yabancı sınırının düşeceğini düşünürsek alırsak fena olmaz hani.
  • Hayır canım ne alması,hem gol atıyor hem rakibini hataya zorluyor,koşuyor,pres yapıyor,çalışkan ve Türk

ne işimize yarayacak ki bu adam
  • Seneye 6 yabancı sınırı gelecekse, ondan sonraki senede 5 yabancı sınırlaması gelecekse evet.
  • İster yabancı sınırı konsun, ister konmasın kesinlikle alınmalı.
  • Formu düşmezse alırlar almalılar çok pozisyon kaçıran birisi olması risk
  • yaşı 30a dayanmış olsa da fizik olarak çok diri, en kötü ihtimal yedek olarak bile kullanılabilir.
  • Alınmalı,gelecek sene Burak+yabancı iyi forvet olması lazım forvet hattımız.Burak formdan düştüğünde ki kesinlikle düşecektir Umutla rotasyon çok olur.

• Şu adam yüzünden maçların çoğunu izlemiyorum. Forvet tanımını bilmeyenler beğenir. CL'de iyi işler yapmak isteniyorsa seneye kesinlikle şutlanmalı. Burak, Türk olarak mevkisinde en iyi futbolcu zaten. Yanına dünya çapında bir forvet şart artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Şu adam yüzünden maçların çoğunu izlemiyorum. Forvet tanımını bilmeyenler beğenir. CL'de iyi işler yapmak isteniyorsa seneye kesinlikle şutlanmalı. Burak, Türk olarak mevkisinde en iyi futbolcu zaten. Yanına dünya çapında bir forvet şart artık.

Yabancı sınırı düşünce Umut'a selamlarını gönderirsin artık

Tr ligi için son derece gerekli bir adam. CL'de oynatma zorunluluğun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Şu adam yüzünden maçların çoğunu izlemiyorum. Forvet tanımını bilmeyenler beğenir. CL'de iyi işler yapmak isteniyorsa seneye kesinlikle şutlanmalı. Burak, Türk olarak mevkisinde en iyi futbolcu zaten. Yanına dünya çapında bir forvet şart artık.

Yabancı sınırı düşünce Umut'a selamlarını gönderirsin artık

Tr ligi için son derece gerekli bir adam. CL'de oynatma zorunluluğun yok

Yabancı sınırı düştüğünde Umut'un yaşı 31 olacak , 10 sene mi kullanmayı düşünüyorsun Umut'u?

Mücadelesi , karakteri Eyvallah iyi adam ama bir takıma bitiriciliği olmayan , Avrupa'da defansın içinde kaybolan 2 adam fazla , tekrar kiralanabilirse iyi en azından alternatif olur ama alınacağını sanmıyorum.

Burak-Elmander-Süper forvet olur gelecek seneki forvet hattımız bence.
  • Piyasada türk santrafor yok doğru düzgün.Umut harika bi oyuncu olmasa bile , en kötü ihtimal yedekte kalması gereken bi oyuncu.Yani iyi bi yabancı forvet bile alsak , Umut takımda kalmalı , ki bonservisi kesinlikle alınacaktır
  • Alex Ferguson bile Umut Bulut'tan çekiniyorum dedi,bizim futbol ulemaları fırlamış yine.Bu konunun açılması saçma.İroni midir anlamadım
  • Alınmalı alınması şart.
  • seneye yapılacaklar bence:
    umut,burak,dany bu muhteşem üçlüden kurtulmalı savunmaya serdar aziz i forvete antepteki yerli forvetlerden birini alsak takım uçar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.