Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
76
Favori
187.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

Orijinalden alıntı: Serzeni$te

Şu anda açık olayını soruyorum dilek hanım bakalım ne yazacak detaylı bilgi talep ettim ısrarla.

bende ısrarla sordum ama o soruyu hep atladı cevabıda yazarsan buraya bizde bilgilenmiş oluruz

su windows 7 kurup tekrar 8 kurmak biraz zahmetli olacak ama normal format atmış gibimi oluyor yoksa windows 7 kalıntıları kalıyormu acaba

win 7'nin kurulu olduğu diski biçimlendirip win8 kurulumuna devam edersen temiz kurulum yapmış oluyorsun zaten.

saçma bir açıkları var burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

quote:

Şu anda açık olayını soruyorum dilek hanım bakalım ne yazacak detaylı bilgi talep ettim ısrarla.

bende ısrarla sordum ama o soruyu hep atladı cevabıda yazarsan buraya bizde bilgilenmiş oluruz

su windows 7 kurup tekrar 8 kurmak biraz zahmetli olacak ama normal format atmış gibimi oluyor yoksa windows 7 kalıntıları kalıyormu acaba

win 7'nin kurulu olduğu diski biçimlendirip win8 kurulumuna devam edersen temiz kurulum yapmış oluyorsun zaten.

boot olarak baslatıp mı yoksa windows 7 üzerinden windows 8 setup caliştirip mi ?

• Microsoft işin ucunu açık bırakıyor, bence , lisans iptal filan olmayacak lisanslar iptal olacak şeklinde net bir açıklama yapmıyor. bildiğiniz microsoft kampanya yapmış işte. biliyor lisanslar iptal olacak dese satışlar düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serzeni$te -- 1 Kasım 2012; 16:38:16 >
  • gerci ben alamadım 29 tl olandan bakalım ileriki günlerde durum ne olacak ama su windows 7 üzerinden yükseltme sacma olmuş
  • bugun saat 18:30 windows 8 türkiye tanıtımı var belki bişeyler söylerler bu durum hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 2 Kasım 2012; 12:35:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowman87

quote:

quote:

Arkadaşlar ben şahsen temiz kurulum yaptım, yükseltme yapmadım. Ve Win 8 Pro sorunsuz olarak çalışıyor.

simdilik calişiyor ama microsoftakilerinin dedigine göre ileri günlerde dogrulama güncellemesi yayınlanınca sorun olabilirmiş

Bak onlar bile olabilirmiş diyor.

Siz bilirsiniz tabiki kimseye zorla temiz kurulum yapın demiyoruz. Ama sonuçta zaten bu promosyon koduyla alınca 29TL, normalde 129TL. Yani aslında yükseltme sürümü değil orijinal sürümü alıyorsun.

Çünkü o iso dosyalarını verirken ister flash bellekten yüklemek için ister DVD'den yüklemek istersen diye iso dosyanızı kaydedin diyor ve sipariş ekranındayken ayrıca DVD'ye yazılı bir şekilde gönderilmesini istiyorsan diye 37TL ekleyebiliriz diyor.

Tabi işi bilmeyen için bu seçenek. Ama adamlar disk yansımasını bana verdikten sonra ve product key'i de verdikten sonra ben niye boşu boşuna bir de 37 TL vereyim.

İhtiyaç duyduğunuz bilgisayarı hemen alın ve daha sonra yükseltin

1.
    2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında bir Windows 7 bilgisayar satın alın. *
    (Seçim yapmanıza yardımcı olması için PC Selector sayfamızdan yararlanın.)

2.
    28 Ocak 2013 tarihinden önce windowsupgradeoffer.com adresinden teklife kaydolun.

3.
    Windows 8 Pro satın alabileceğiniz zaman size promosyon kodunuzu ve satın alma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndereceğiz.

4.
    Windows Yükseltme Yardımcısı'nı kullanarak, uyumlu bir Windows tabanlı bilgisayara Windows 8 Pro indirin ve yükleyin.

Üstelik bu teklife 90 günlük ücretsiz Microsoft teknik destek de dahildir. **

Yani anlayacağınız promosyonun sadece adı yükseltme ama Microsoft çalışanları bile bunu kavrayamamışlar anladığım kadarıyla

Yükseltme derken Win 7 den Win 8'e geçmekten bahsediliyor.

Yoksa düşünsenize bu promosyon olmadan 129 TL vererek sadece yükseltme yapmak isteyen olur mu Sizce?

Ayrıca bu promosyonda Windows 8'in sitesindeki bulunan şartları taşıyorsanız katılabilirsiniz. (Bahsettiğiniz ve düzeltilen açık hariç)

• banada bi arkadaş sattı forumdan promosyon kodunu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben şahsen temiz kurulum yaptım, yükseltme yapmadım. Ve Win 8 Pro sorunsuz olarak çalışıyor.

simdilik calişiyor ama microsoftakilerinin dedigine göre ileri günlerde dogrulama güncellemesi yayınlanınca sorun olabilirmiş

Bak onlar bile olabilirmiş diyor.

Siz bilirsiniz tabiki kimseye zorla temiz kurulum yapın demiyoruz. Ama sonuçta zaten bu promosyon koduyla alınca 29TL, normalde 129TL. Yani aslında yükseltme sürümü değil orijinal sürümü alıyorsun.

Çünkü o iso dosyalarını verirken ister flash bellekten yüklemek için ister DVD'den yüklemek istersen diye iso dosyanızı kaydedin diyor ve sipariş ekranındayken ayrıca DVD'ye yazılı bir şekilde gönderilmesini istiyorsan diye 37TL ekleyebiliriz diyor.

Tabi işi bilmeyen için bu seçenek. Ama adamlar disk yansımasını bana verdikten sonra ve product key'i de verdikten sonra ben niye boşu boşuna bir de 37 TL vereyim.

İhtiyaç duyduğunuz bilgisayarı hemen alın ve daha sonra yükseltin

1.
    2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında bir Windows 7 bilgisayar satın alın. *
    (Seçim yapmanıza yardımcı olması için PC Selector sayfamızdan yararlanın.)

2.
    28 Ocak 2013 tarihinden önce windowsupgradeoffer.com adresinden teklife kaydolun.

3.
    Windows 8 Pro satın alabileceğiniz zaman size promosyon kodunuzu ve satın alma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndereceğiz.

4.
    Windows Yükseltme Yardımcısı'nı kullanarak, uyumlu bir Windows tabanlı bilgisayara Windows 8 Pro indirin ve yükleyin.

Üstelik bu teklife 90 günlük ücretsiz Microsoft teknik destek de dahildir. **

Yani anlayacağınız promosyonun sadece adı yükseltme ama Microsoft çalışanları bile bunu kavrayamamışlar anladığım kadarıyla

Yükseltme derken Win 7 den Win 8'e geçmekten bahsediliyor.

Yoksa düşünsenize bu promosyon olmadan 129 TL vererek sadece yükseltme yapmak isteyen olur mu Sizce?

Ayrıca bu promosyonda Windows 8'in sitesindeki bulunan şartları taşıyorsanız katılabilirsiniz. (Bahsettiğiniz ve düzeltilen açık hariç)

keske 29tl alabilsem ama alamıyorum key isteyip duruyor

• inat ve sebat ile kaşıya kaşıya 29 tl'ye aldığımız win 8 lisanslarını ipta ettireceksiniz..bugün dünya da 1929 dönemine benzer siyasi ve iktisadi buhran yaşanmaktadır,suların ısındığı böyle kaotik iklimler de devletler ve iktisadi oluşumlar devamlılıklarını sağlayabilme adına genel-geçer politikalarını askıya alıp özel uygulamalar oluşturabilirler..örnek;suriye'de iç savaş yaşanırken Türkiye izlediği politika uyarınca suriye vatandaşlarını pasaport ya da kimlik (key) kontrolü yapmaksızın mülteci statüsün de kabul etmektedir..

dünyanın iktisadi buhranla boğuştuğu bir dönem de microsoft'da 200-300 tl'den ya da avro her neyse direkt satışa sunsa hedeflediği talebe ulaşamayacağı ön görüsü ile kısa süreli de olsa açık yaratmak sureti ile pazarın liderliğini tescil edeceği ve devamlılığını sağlayacak bir strateji uygulamış..4 günde 4 milyon satış rakamına ulaşmış..yani alan memnun satan memnun

korsan Windows kullanırken korkmuyoruz da,orjinal kullanırken mi korkacağız

29 tl'ye tapusu ile birlikte İstanbul boğazına nazır villa almıyoruz nihayetinde

• yokmu forumda promosyon kodu fazla olan orjinal crysis 2 ve origin hesabı verecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

inat ve sebat ile kaşıya kaşıya 29 tl'ye aldığımız win 8 lisanslarını ipta ettireceksiniz..bugün dünya da 1929 dönemine benzer siyasi ve iktisadi buhran yaşanmaktadır,suların ısındığı böyle kaotik iklimler de devletler ve iktisadi oluşumlar devamlılıklarını sağlayabilme adına genel-geçer politikalarını askıya alıp özel uygulamalar oluşturabilirler..örnek;suriye'de iç savaş yaşanırken Türkiye izlediği politika uyarınca suriye vatandaşlarını pasaport ya da kimlik (key) kontrolü yapmaksızın mülteci statüsün de kabul etmektedir..

dünyanın iktisadi buhranla boğuştuğu bir dönem de microsoft'da 200-300 tl'den ya da avro her neyse direkt satışa sunsa hedeflediği talebe ulaşamayacağı ön görüsü ile kısa süreli de olsa açık yaratmak sureti ile pazarın liderliğini tescil edeceği ve devamlılığını sağlayacak bir strateji uygulamış..4 günde 4 milyon satış rakamına ulaşmış..yani alan memnun satan memnun

korsan Windows kullanırken korkmuyoruz da,orjinal kullanırken mi korkacağız

29 tl'ye tapusu ile birlikte İstanbul boğazına nazır villa almıyoruz nihayetinde

Aynen katılıyorum +1

• Kod alamayanlar sanki bi sekilde alanlarinkinide iptal ettirme pesindeymis gibi musteri hizmetlerinin gozune gozune sokuyorlar durumu...Bitti gitti almadiniz alamadiniz, alana da mani olmayin arkadasim. Nedir bu bende yoksa kimsede olmasincilik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 1 Kasım 2012; 13:10:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu dikkatli okuduysanız soran arkadasta almış zaten
  • quote:

konuyu dikkatli okuduysanız soran arkadasta almış zaten

Bu kadar deniz bulandirmak niye onu anlamiyorum, ha bir acik,hata. Ha microsoftun yeni bir satis politikasi. Her sekilde bunu alan zaten o 29 lirasini gayet farkinda ve bilincli olarak riske atti. Olursa makul fiyata bir isletim sistemi alinmis, olmassa da riske girilip kaybedilmis bir 29 lira olacak. Aldiysan bekle ve gor arkadasim, zorla essgin aklina karpuz kabugu sokmanin manasi ne?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

quote:

boot olarak baslatıp mı yoksa windows 7 üzerinden windows 8 setup caliştirip mi ?

boot edip.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Kod alamayanlar sanki bi sekilde alanlarinkinide iptal ettirme pesindeymis gibi musteri hizmetlerinin gozune gozune sokuyorlar durumu...Bitti gitti almadiniz alamadiniz, alana da mani olmayin arkadasim. Nedir bu bende yoksa kimsede olmasincilik...

Ben promosyon kodu alarak sordum. Az sonra w8 kurulumuna geçeceğim. Sanırım yazdıklarımı kasıtlı sandınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

quote:

konuyu dikkatli okuduysanız soran arkadasta almış zaten

Bu kadar deniz bulandirmak niye onu anlamiyorum, ha bir acik,hata. Ha microsoftun yeni bir satis politikasi. Her sekilde bunu alan zaten o 29 lirasini gayet farkinda ve bilincli olarak riske atti. Olursa makul fiyata bir isletim sistemi alinmis, olmassa da riske girilip kaybedilmis bir 29 lira olacak. Aldiysan bekle ve gor arkadasim, zorla essgin aklina karpuz kabugu sokmanin manasi ne?

Hasetlik milletimizin üstün meziyetlerinden birisidir...

• quote:

Microsoft işin ucunu açık bırakıyor, bence , lisans iptal filan olmayacak lisanslar iptal olacak şeklinde net bir açıklama yapmıyor. bildiğiniz microsoft kampanya yapmış işte. biliyor lisanslar iptal olacak dese satışlar düşecek.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerOfLinux -- 1 Kasım 2012; 16:09:07 >
  • "şimdi yükle" dersek sorun olur mu? dvd ile uğraşmanın mantığı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunate_hero

"şimdi yükle" dersek sorun olur mu? dvd ile uğraşmanın mantığı ne?

Temiz kurulum olmaz.. istiyorsan yapabilirsin ama

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.