Şimdi Ara

Video İndirmek app i hakkinda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu uygulamayi dizileri internet olmayan ortamda seyredebilmek için indirdim ancak dizi çalistiran site bulamadim.Dizileri oynatabilen site önerilerinizi bekliyorum.Yada dizi indirip sonradan izlemek için bir app varsa onu da yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dizimag tan indirebilirisn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda 2 tane başlık var ki aylardır içinde siteler yazıyor. az araştırın ya!
  • ddizi'den de indirebilirsin

• Dizimag den nedense izliyemiyorum,video bolumunde siyah bir ekran cikiyor video gelmiyor.Ddizi de de yabanci diziler yok.

@gduman biliyorum arastirdim zaten de o konudakilerin çoğu guncel degil ve calismiyor.

Başka önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüyendisAdayı -- 28 Ekim 2012; 9:05:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Dizimag den nedense izliyemiyorum,video bolumunde siyah bir ekran cikiyor video gelmiyor.Ddizi de de yabanci diziler yok.

@gduman biliyorum arastirdim zaten de o konudakilerin çoğu guncel degil ve calismiyor.

dizimagda 2.parta bas ilk once sonra 1.parta bas videolar acilcaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Dizimag den nedense izliyemiyorum,video bolumunde siyah bir ekran cikiyor video gelmiyor.Ddizi de de yabanci diziler yok.

dizimagda 2.parta bas ilk once sonra 1.parta bas videolar acilcaktir

çok tesekkur ederim simdi deniyorum

bu arada bi sorum daha var ben bu app ile indirdigimde sadece 1 partimi iner yani 2 partli bir dizide 2 farkli download mu yapmam gerekir?

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.