Şimdi Ara

HTC One X için Jelly Bean güncellemesi dağıtımı Tayvan ve Singapur'da başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

HTC'nin yılın ilk aylarında duyurduğu ve o dönemin amiral gemisi olan Tegra 3'lü One X modeli ile Snapdragon S4 işlemci barındıran One X modeli için Ekim ayında Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesinin başlayacağı belirtilmişti.

Tayvanlı firma ay bitmeden sözünü yerine getirdi ve HTC One X modeli için Jelly Bean güncellemesini Tayvan ve Singapur'da indirmeye sundu. Tayvan ve Singapurlu kullanıcılar 352.78MB büyüklüğündeki güncellemeyi kurduklarını rapor ediyor.

Jelly Bean güncellemesi Project Butter adındaki hızlandırılmış ve akıcı bir sistem işleyişi sunarken, Sense 4+ kullanıcı arayüzü de daha akıcı bir deneyim vaad ediyor. Özellikle Galaxy S3 ile yapılan karşılaştırmaların şimdi yeni bir boyut kazanması bekleniyor.

Jelly Bean güncellemesi bugünden itibaren Asya ülkelerinde erişilebilir olacak. Kısa süre sonra da HTC One S için Jelly Bean güncellemesi başlayacak. Uluslararası olarak güncellemenin ne zaman yaygınlaşacağı ise belirsiz.

• En son bize gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım HTC'nin ekim ortası anlayışı gerçekte ekim sonu oluyor.

• Ekrem bey bu guncelleme 4.1.1 mi oluyor yoksa 4.1.2 mi ?

Bir de htc nin hicbir zaman belirli bir amiral gemisi olmadi samsungda ki galaxy s2 ve s3 benzerleri gibi , gecen sene cikan cogu ust duzey htc modeli bu guncellemeyi alamiyor , saniyorum ki bundan sonra ki buyuk guncellemeyi one x kullanicilari olarak alamicaz , htc de bu sefer one x plus 1.7 ghz bu yuzden aliyor gibi bir aciklama yapar eminim.

Neyse gelsin de deneyelim.
  • Bu kadar başarılı cihazlar yapan br firmanın yazılım desteğinin bu kadar problemli olması gerçekten çok ilginç. Umuyorum söylenen zamanda alabilir One x kullanıcıları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Ekrem bey bu guncelleme 4.1.1 mi oluyor yoksa 4.1.2 mi ? Bir de htc nin hicbir zaman belirli bir amiral gemisi olmadi samsungda ki galaxy s2 ve s3 benzerleri gibi , gecen sene cikan cogu ust duzey htc modeli bu guncellemeyi alamiyor , saniyorum ki bundan sonra ki buyuk guncellemeyi one x kullanicilari olarak alamicaz , htc de bu sefer one x plus 1.7 ghz bu yuzden aliyor gibi bir aciklama yapar eminim. Neyse gelsin de deneyelim.

Merhaba

Güncelleme 4.1.1 sürümü olacak

• HTC'nin mali durumunun iyi olmadığı söyleniyor, yazılım anlamında kendini üst seviyelere çıkarma gibi bir strateji izleyebilir.

• Htci tebrik ediyorum sessiz sedasız sürümü hazırlayıp sundular.S3e 50 tane sürüm sizdi official rom geldi sıra bekliyorun neymiş imei sırasına göre dagitiliyormus.

Keza touchwizde değişen bişey yok adamlar her guncellemede sense temasını geliştiriyorlar.

• Gelirr gelir ota iyidir sonra başlarız s off çıkınca botloader o kadar zevkli değil :)

• ICS nasıl geldiyse bu da en son gelir.
  • One X sahibi arkadaşlar adına sevindim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Htci tebrik ediyorum sessiz sedasız sürümü hazırlayıp sundular.S3e 50 tane sürüm sizdi official rom geldi sıra bekliyorun neymiş imei sırasına göre dagitiliyormus. Keza touchwizde değişen bişey yok adamlar her guncellemede sense temasını geliştiriyorlar.

sessiz sedasız sunmanın neresi daha iyi olabilir ki? sızan romlarla beraber eylülün en başından beri yani 2 aydır stabil jb kullanıyoruz biz. one x sahipleri daha yeni stabil rom alabilmişler. htc de aynı şekilde sızıntı romlar çıkarsaydı kullanıcılar daha memnun kalırlardı eminim.

• quote:

Htci tebrik ediyorum sessiz sedasız sürümü hazırlayıp sundular.S3e 50 tane sürüm sizdi official rom geldi sıra bekliyorun neymiş imei sırasına göre dagitiliyormus.

Keza touchwizde değişen bişey yok adamlar her guncellemede sense temasını geliştiriyorlar.

Bu sızan surumler beta surumduler ve bu surumler sayesinde çok başarılı bir güncelleme sunuldu yarın öbür gün alırsınız hataları yok batarya kötü yok kasmalar oluyor sonra sizlanmayasiniz.

• Şahsen 2 yıl Samsung cihaz kullandım ve güncelleme desteğinden zerre memnun kalmamıştım. Haftada bir beta sürüm çıkartıyorlar dayanamayıp onu deniyoruz sürekli.. Sonuç ta hep hüsran oluyor. Ama 3 aydır HTC One S kullanıyorum. Aldığımda 4.0.3 idi. 4.0.4 güncellemesi ile telefon boyut atladı son derece stabil bir hal aldı. Şimdi JB düşünemiyorum bile.. Adamlar biraz geç çıkarsa da 1 rom çıkarıyor tam çıkarıyor.

Yani bence Sony dışında güncelleme desteği bütün firmalarda aynı. Benim için güncelleme çıkan Beta sürümler ve başka ülkelerin ROM'ları değildir. Telefonuma üretici firmanın ne zaman güncellemeyi gönderdiğidir. Ki bu açıdan baktığımda HTC ile Samsung arasında güncelleme tarihleri açısından çok bir fark yok. Bence Samsung'ta bir çıkarmalı tam çıkarmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verticall -- 28 Ekim 2012; 10:15:25 >
  • Haydi gelsin artık, sabırsızlıkla bekliyoruz. Baya gelişeceği söyleniyor aletin...

Bu arada iPhone'dan OneX'e geçen biri olarak Android'i baya beğendiğimi, telefonun da kesinlikle iPhone'u aratmadığını söylemek isterim. Ancak tek gıcık kaptığım işte bu güncelleme olayı.
    Elbette ki işletim sistemi her telefona salt haliyle uyumlu olmadığından, her firma bunları uygun hale getirmeye çalışıyor. Eh ama bu durumda işte birisi 1 ay önce alıyor, sen bekliyorsun, hadi artık gelsin diye.
    Ya da uğraşacaksın yok ROM yükle bilmemne yap...
  • harika beklentiler geldi en sonunda htc sahipleri memnun olurlar ama telefonlarından en iyi verimi alacaklardır büyük bir ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Haydi gelsin artık, sabırsızlıkla bekliyoruz. Baya gelişeceği söyleniyor aletin...

Bu arada iPhone'dan OneX'e geçen biri olarak Android'i baya beğendiğimi, telefonun da kesinlikle iPhone'u aratmadığını söylemek isterim. Ancak tek gıcık kaptığım işte bu güncelleme olayı.
    Elbette ki işletim sistemi her telefona salt haliyle uyumlu olmadığından, her firma bunları uygun hale getirmeye çalışıyor. Eh ama bu durumda işte birisi 1 ay önce alıyor, sen bekliyorsun, hadi artık gelsin diye.
    Ya da uğraşacaksın yok ROM yükle bilmemne yap...

Volaha çoh doğru söyliyirsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 28 Ekim 2012; 11:09:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevai

quote:

Htci tebrik ediyorum sessiz sedasız sürümü hazırlayıp sundular.S3e 50 tane sürüm sizdi official rom geldi sıra bekliyorun neymiş imei sırasına göre dagitiliyormus.

Bu sızan surumler beta surumduler ve bu surumler sayesinde çok başarılı bir güncelleme sunuldu yarın öbür gün alırsınız hataları yok batarya kötü yok kasmalar oluyor sonra sizlanmayasiniz.

Çıkan official sürümleride.hata kaynıyor dostum. Dediğin gibi olsa amenna.

• Bir önceki updatei ciktiktan 1.5 ay sonra indirebildim. Buda epey bekletir bizi. Çok mu zor anlamıyorum ki. Tüm telefonlar aynı nasıl olsa. Onlar indiriyorda ben niye indiremiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nevai

quote:

Çıkan official sürümleride.hata kaynıyor dostum. Dediğin gibi olsa amenna.

5 numaralı sızıntı surumden itibaren günlük kullanım için çok uygun bir hal aldı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.