Şimdi Ara

ipod alacam yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir cihaz almak istiyorum sizce bu ipod'umu almam mantıklı olur yoksa lg optimus l5'mi alayım telefon olarak normal bir nokia telefon kullanıyorum ancak artık yeni bir cihaz kullanmak istiyorum ios yada android siz olsanız hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: parsons

arkadaşlar yeni bir cihaz almak istiyorum sizce bu ipod'umu almam mantıklı olur yoksa lg optimus l5'mi alayım telefon olarak normal bir nokia telefon kullanıyorum ancak artık yeni bir cihaz kullanmak istiyorum ios yada android siz olsanız hangisini önerirsiniz?

Nokia Lumia 920 Windows 8 işletim sistemli. Çıkınca bende iphone4s'mi satıp alacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nokia bir telefon için 4s'ini satacak birisini ilk defa görüyorum
  • quote:

nokia bir telefon için 4s'ini satacak birisini ilk defa görüyorum

İlgileniyorsan incele derim. Sana 3.tercih hakkı sundum

• Özellikleri hakkına bilgi verirsen ve çıkınca fiyatı nekadar olacak bilgi verirsen neden olmasın?
  • quote:

Özellikleri hakkına bilgi verirsen ve çıkınca fiyatı nekadar olacak bilgi verirsen neden olmasın?

DH'de nokia bölümünde topiği var oradan inceleyebilirsin.

• pekala ipod yada başka bir anroid telefon alma'ma ne dersin?
  • quote:

pekala ipod yada başka bir anroid telefon alma'ma ne dersin?

Fiyat aralığı olarak ne kadar düşünüyorsun?

• belirli bir fiyat aralığım yok en fazla 1200 diyebilirim ancak 600liraya alacağım 2ay içerisinde satışa sunulan bir telefonda 1200liraya alacağım nexus'a göre neyi yapamam çok merak ediyorum doğrusu
  • quote:

belirli bir fiyat aralığım yok en fazla 1200 diyebilirim ancak 600liraya alacağım 2ay içerisinde satışa sunulan bir telefonda 1200liraya alacağım nexus'a göre neyi yapamam çok merak ediyorum doğrusu

Samsung Galaxy2 önerebilirim ama 300 tl daha eklerim dersin galaxy3 alabilirsin.

• pekala neden galaxy nexus değilde galaxy s2 birçok kişide nexusu önerdi?
  • quote:

pekala neden galaxy nexus değilde galaxy s2 birçok kişide nexusu önerdi?

GalaxyS serileri sorunsuz model. Çokda stabil ilk andorid telefonum Galaxy1'di. Nexus da kötü bir telefon değil ama hem şekli hem stabilite bakımından galaxy diyorum.

• nexus'da galaxy oluyor aslına bakarsan:S
  • quote:

nexus'da galaxy oluyor aslına bakarsan:S

Model değişikliği var.

• peki mesela galaxy s2de yapıp bu telefonda yapamıyacağım neler vardır söylermisin
  • quote:

peki mesela galaxy s2de yapıp bu telefonda yapamıyacağım neler vardır söylermisin

Bu telefon çözünürlük bakımından galaxylere göre çok düşük. Yeni çıkan oyunları akıcı bi şekilde oynayamazsın çok kasar. İşlemcisi bakımından

• evet ancak arada 600liralık bir fark var zaten aynı özellikleri beklemiyorum ama işimi görebilirmi yoksa aldığıma pişman olurmuyum yeni çıkan tüm oyunlar kasarmı
  • Hocam 1300 e s3 bulabilirsin 0.Fiyatları çok düştü ipod sakın alma derim,2 gün sonra 3g bile olmayan aletten sıkılıyor insan
  • ipod alcaksan satıyım sana pm at
  • quote:

evet ancak arada 600liralık bir fark var zaten aynı özellikleri beklemiyorum ama işimi görebilirmi yoksa aldığıma pişman olurmuyum yeni çıkan tüm oyunlar kasarmı

Yeni çıkan bütün kaliteli oyunlar kasar. Pişman olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 27 Ekim 2012; 22:20:53 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.