Şimdi Ara

Totem Runner, mobil oyunculara farklı bir koşu deneyimi sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçtiğimiz günlerde Appstore'da yerini alan Totem Runner sıradan koşu oyunlarından sıkılan mobil oyunculara farklı bir deneyim sunmayı planlıyor.

Yagoda Production tarafından geliştirilen ve Chilligo tarafından yayınlanan yapım; görselleri, oynanışı ve hikayesiyle dikkat çekiyor. Doğanın dengesini bozan ve yok olmasına sebep olan güçlere karşı mücadele verdiğimiz Totem Runner'da 18 farklı seviyede mücadele veriyoruz. Çeşitli engelleri aşarak ilerlediğimiz bir yapıya sahip olan yapımda bu engelleri aşmak için bir yaban domuzu, kuş veya durdurulamaz bir ejderhaya dönüşüyoruz. Basit kontrol yapısına sahip olan yapım, fantastik görselleriyle olduğu kadar başarılı sesleriyle de kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Doğanın yeniden canlandırılmasına yardımcı olmak istiyorsanız, farklı bir sonsuz koşu deneyimi sunan Totem Runner'a 1.79 TL'lik fiyat etiketi ile Appstore üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.  

• Ben beğenmedim, açıkçası oynanır oynanmasına da para vereceğimi pek zannetmiyorum, bir de gameplay'ına siz bakın derim;

• Oyuncunun arkasından baksaymış aslında daha iyi olurdu

• Guzel begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek begenmedim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • run like hell gibi
  • Forever Subway
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.