Şimdi Ara

Arkadaşlar Samimiyetinize Güveniyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İphone 4 32 GB ımı One X el değiştireceğim işlemci ve görünüşüne hasta oldum sizce mantıklımı . Not üstüne 200 tl vericim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de yakın zamanda çok sevdiğim Galaxy S2 den iPhone 4s geçtim.

İlk önceleri OneX'e aşık olacaksın, kamerasına, ekranına. 1 ay kadar sonra aslında o özellikleri çok da kullanmadıgını, telefonu hala eğlenceli kılanın uygulama marketi, hala kullanılabilir kılanın ise hızlı sorunsuz çalışması oldugunu anlayacaksın ki iPhone modelleri bu konuda android modellerden 2 gömlek üstte

En basiti OneX'de bi oyun açacaksın şarjın çok çok hızlı bir biçimde düşmeye başlayacak. Aynı oyun iPhone'da o kadar şarj yemiyor neden çünkü daha uyumlu

Androiddeki aptal Facebook uygulaması kafasına göre bildirim atacak, bildirimler gelmeyecek bir sürü zavazingo. Ama iPhone'da bildirim tak diye düşüyor neden çünkü daha uyumlu

OneX'de ara ara anlamadıgın sebeplerden telefon kitlenecek kapanacak ama iPhone'da JB yoksa bu olmaz, neden çünkü telefon tam stabil çalışıyor

v.s v.s ..

Ben geçmeni önermiyorum

dipçik: HTC 3 4 ayda bir telefon çıkaran bir firma oldugu için çok geçmeden OneX in papucu direkt dama atılacak yazılım desteği kesilecek bunu da hesaba kat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 27 Ekim 2012; 17:27:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

Arkadaşlar İphone 4 32 GB ımı One X el değiştireceğim işlemci ve görünüşüne hasta oldum sizce mantıklımı . Not üstüne 200 tl vericim .

One x bende görünce çok beğenmiştim ama şu an elindeki iphone olunca kıymetini bilemiyor olabilirsin.Gelen gideni arattırır derler.Eğer çok geçmek istiyorsan geç şansını dene.Yazdıklarından okuduğum kadarıyla takas yapıcaksın yapıcağın kişi ne kadar kullanmış telefonu onu bir öğren derim.Birde HTC'nin dokunmatiğinde ilerleyen dönemlerde sorunlar oluyormu onu araştır derim.
  • Memnun kalirsin ama fiyat cok fazla sen telefonunu sat sonra one x yada s3 al

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Memnun kalirsin ama fiyat cok fazla sen telefonunu sat sonra one x yada s3 al

Araştırdım telefonumu en fazla 1200 e sayabiliyorum ki 2 ay önce 1450 ye aldım . Ben aslında kendi telefonumu vermicem abimininkinin garantisi bitti onu vericez ben bunu ona vericim kendime one x :) aslında android merakı çoğaldı içimde ve geniş ekran istiyorum. Seneye iphone 5 alıcam ama 1 sene iphone 4 U kaldıramıcagıö gta oynarken beziyorum telefondan hep kasıyor .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Memnun kalirsin ama fiyat cok fazla sen telefonunu sat sonra one x yada s3 al

Araştırdım telefonumu en fazla 1200 e sayabiliyorum ki 2 ay önce 1450 ye aldım . Ben aslında kendi telefonumu vermicem abimininkinin garantisi bitti onu vericez ben bunu ona vericim kendime one x :) aslında android merakı çoğaldı içimde ve geniş ekran istiyorum. Seneye iphone 5 alıcam ama 1 sene iphone 4 U kaldıramıcagıö gta oynarken beziyorum telefondan hep kasıyor .

Pahali yine de ben de iphone 4umu s3le takaslicak birini ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Ben de yakın zamanda çok sevdiğim Galaxy S2 den iPhone 4s geçtim.

İlk önceleri OneX'e aşık olacaksın, kamerasına, ekranına. 1 ay kadar sonra aslında o özellikleri çok da kullanmadıgını, telefonu hala eğlenceli kılanın uygulama marketi, hala kullanılabilir kılanın ise hızlı sorunsuz çalışması oldugunu anlayacaksın ki iPhone modelleri bu konuda android modellerden 2 gömlek üstte

En basiti OneX'de bi oyun açacaksın şarjın çok çok hızlı bir biçimde düşmeye başlayacak. Aynı oyun iPhone'da o kadar şarj yemiyor neden çünkü daha uyumlu

Androiddeki aptal Facebook uygulaması kafasına göre bildirim atacak, bildirimler gelmeyecek bir sürü zavazingo. Ama iPhone'da bildirim tak diye düşüyor neden çünkü daha uyumlu

OneX'de ara ara anlamadıgın sebeplerden telefon kitlenecek kapanacak ama iPhone'da JB yoksa bu olmaz, neden çünkü telefon tam stabil çalışıyor

v.s v.s ..

Ben geçmeni önermiyorum

dipçik: HTC 3 4 ayda bir telefon çıkaran bir firma oldugu için çok geçmeden OneX in papucu direkt dama atılacak yazılım desteği kesilecek bunu da hesaba kat

çok güzel anlatmışsınız hocam. gerçekten kelimesi kelimesine harfi harfine hak veriyorum. Android cihazlar fiziksel açıdan çok daha üstün özellikle ekran boyutu olarak ancak iPhone bir başkadır. Android için daha erken.

• Tüm samimiyetimle söylüyorum iPhone.
  • Biz de senin samimiyetine güveniyoruz arkadaşım.
  • Konuyu yanlış yere açmışsın, htc gibi bir modeli kötülemeye başlamışlar bile. Fan forumu burası. Bana kalırsa android sistemi ios'a kafa tutabilecek güçte. İphone4s olsaydı geçme derdim ama iphone4'e sahipsen hemen geç

Edit: aynı konuyu android bölümüne açmanı tavsiye ederim. Ordaki yorumlarada bir bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 27 Ekim 2012; 20:48:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoki

Konuyu yanlış yere açmışsın, htc gibi bir modeli kötülemeye başlamışlar bile. Fan forumu burası. Bana kalırsa android sistemi ios'a kafa tutabilecek güçte. İphone4s olsaydı geçme derdim ama iphone4'e sahipsen hemen geç

Edit: aynı konuyu android bölümüne açmanı tavsiye ederim. Ordaki yorumlarada bir bakın derim.

Htc gibi bir modeli kotulemek derken ? 1000 lira verilip bi HTC alinir, 3 4 ay sonra yeni bir model cikar elinizdeki telefon 500 liraya alici bulur. HTC budur iste. Tegra3 diye reklamini yaptilar yaptilar noldu ? Tegra3+ cikiyor oncekiler cöp

• New ipad'lere ne oldu? Siteden bile kaldırdılar ipad4 çıkacak diye. Bu kadar apple yandaşı olmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zamanında öyle bir hata yaptım, 2 gün geçmeden iphoneye geri döndüm, one X harika telefon, ses olsun, ekran olsun, hız olsun fakat, hem ufak ekrandan büyük ekrana geçmek çok farklı geliyor insana, hemde ne x' in şarjı çok kötü.
  • Bende buna benzer bir hata yaptım.iPhone 4 ten sony xperia s e geçtim.sonra iphoneun kıymetini anladım
  • Şöyle bir deneyeyim arkadaşta dedim ve sonra Aldım İPhone 4 umu Öptüm ve başıma koydum o derece. one x te bile resim geçişleri vs sorun cıkarabılıyor . Büyük ekran için ya İPad Mini Ya normal İpad yada iphone 5 alıcam iphone 5 alırsam seneye ama ipad miniyi çıktıgında kesın dusunuyorum . :) kısacası İOS Candır :)
  • quote:

Arkadaşlar İphone 4 32 GB ımı One X el değiştireceğim işlemci ve görünüşüne hasta oldum sizce mantıklımı . Not üstüne 200 tl vericim .

Bence geçme. Tamam One X çok iyi olabilir, kamerası, ekranı, çözünürlüğü ama stabil değil. İnterneti kullanacaksın, zar zor yüklenecek, sayfa geçişleri sıkıntı olacak. Ben her zaman stabil bir telefonu tercih ederim. AppleFanı değilim ama iPhone gerçekten stabil bir telefon, sayfa geçişleri çok rahat, interneti çok rahat. Bence geçme, yazık edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

quote:

Bence geçme. Tamam One X çok iyi olabilir, kamerası, ekranı, çözünürlüğü ama stabil değil. İnterneti kullanacaksın, zar zor yüklenecek, sayfa geçişleri sıkıntı olacak. Ben her zaman stabil bir telefonu tercih ederim. AppleFanı değilim ama iPhone gerçekten stabil bir telefon, sayfa geçişleri çok rahat, interneti çok rahat. Bence geçme, yazık edersin.

şuanlık vazgectım ama iphone da 3g olsun wifi olsun 2 mbitin üüstüne cıkamadım turkcellden hz yukseltme vs varmı acaba ?

• quote:

v.s v.s ..

Ben geçmeni önermiyorum

appstorenin en sorunlu uygulaması olan facebookun android uygulamasından daha iyi olduğunu mu söylüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

v.s v.s ..

Ben geçmeni önermiyorum

appstorenin en sorunlu uygulaması olan facebookun android uygulamasından daha iyi olduğunu mu söylüyorsun?

Evet appstore'daki Facebook uygulaması GooglePlay'deki Facebook uygulamasından çok daha iyi

Denediğim cihazlar android tarafında Galaxy S2, iOS tarafında iPhone 4s

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

v.s v.s ..

Ben geçmeni önermiyorum

Evet appstore'daki Facebook uygulaması GooglePlay'deki Facebook uygulamasından çok daha iyi

Denediğim cihazlar android tarafında Galaxy S2, iOS tarafında iPhone 4s

Ne zaman denedin bilmiyorum ama şu an tüm bildirimler de anında telefona geliyor ki HTC Sense ile sosyal ağlarda en iyilerden biri. friend stream uygulaması bile yeter. İos 6 ile gelen facebook bütünleşmesi yıllardır androidin bir sürü telefonunda vardır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.