Şimdi Ara

Gemicilik, Gemi Hayatı Üzerine Filmler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
4
Favori
6.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sizden ricam gemicilik, gemi hayatı üzerine film tavsiyesi vermeniz. Bizi geminin içine götürecek oradaki gündelik yaşamı bize aktarıcak en azından bunu hissettiricek filmler arıyorum. Boş boş konu açmak olmasın merak edenler için benim izleyipte izlemediğiniz varsa yararım dokunsun.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Anderson -- 27 Ekim 2012; 15:07:31 >
  • GEMİDE Yİ İZLE GEMİCİLİK NEYMİŞ GÖR BEN UZUN YILLAR TEKNELERLE İÇLİ DIŞLI OLDUM ÇOK TEKNE SEYHATİ YAPTIM TEKNE İNŞAATINDA BİLE ÇALIŞTIM RAHMETLİ DEDEM DENİZCİYDİ DENİZİN KANUNUNU BİLİRİM BU FİLM HARBİDEN DENİZCİLERİ ÇOK İYİ ANLATIYO
  • Battleship var

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 'Death' -- 18 Kasım 2012; 23:04:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

GEMİDE Yİ İZLE GEMİCİLİK NEYMİŞ GÖR BEN UZUN YILLAR TEKNELERLE İÇLİ DIŞLI OLDUM ÇOK TEKNE SEYHATİ YAPTIM TEKNE İNŞAATINDA BİLE ÇALIŞTIM RAHMETLİ DEDEM DENİZCİYDİ DENİZİN KANUNUNU BİLİRİM BU FİLM HARBİDEN DENİZCİLERİ ÇOK İYİ ANLATIYO

%100 gerçek haliyle anlatıyor hem de. Adamlar takılıyor abiii

• Şu film ve onun diğer versiyonları.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 22 Kasım 2012; 1:40:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Gemide geçen ancak gemicilikle alakası olmayan ama çok çok güzel bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopçuRıfkı

Merhaba arkadaşlar, sizden ricam gemicilik, gemi hayatı üzerine film tavsiyesi vermeniz. Bizi geminin içine götürecek oradaki gündelik yaşamı bize aktarıcak en azından bunu hissettiricek filmler arıyorum. Boş boş konu açmak olmasın merak edenler için benim izleyipte izlemediğiniz varsa yararım dokunsun.

king kong ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskirakı -- 24 Kasım 2012; 3:49:06 >

• King Kong'un gemide geçen sahneleri ben çok etkilemişti o yüzden.
  • Eğer cankurtaranlık dersen üstüne yoktur

• White Squall
  • all is lost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 15 Haziran 2014; 23:49:47 >
  • Kusursuz firtina
    Karanlık dalgalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları izle sana yeter.

Captain Horatio Hornblower R.N. (1951)
    Hornblower: The Even Chance (1998)
    Hornblower: The Examination for Lieutenant (1998)
    Hornblower: The Duchess and the Devil (1999)
    Hornblower: The Frogs and the Lobsters (1999)
    Hornblower: Mutiny (2001)
    Hornblower: Retribution (2001)
    Hornblower: Loyalty (2003)
    Hornblower: Duty (2003)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.