Şimdi Ara

Panasonic, dayanıklı tablet serisini Windows 8'e getirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Panasonic, dayanıklı tablet serisini Windows 8'e getirdi

Ortam şartlarına ve düşmelere dayanıklı Toughbook serisiyle tanıdığımız Panasonic, seriye şimdi Windows 8 işletim sistemini de ekledi. 

Bugün tanıtılan Toughbook C2, Windows 8 Pro işletim sistemi ile sağlık profesyonellerine ve hareket halindeki çalışanlara hitap ediyor. 

Tablet PC formundaki ürün Ivy Bridge tabanlı Intel Core i5-3427U vPro işlemci barındırıyor. 12.5 inçlik 1366x768 piksel çözünürlükte IPS ekran, 5 noktadan dokunmatik ve 500 nit parlaklık değeri sunuyor. 

11 saate yakın kullanım süresi sunan batarya, köprü batarya özelliği sayesinde cihaz kapanmadan değiştirilebiliyor. 

1.8kg ağırlığında magnezyum alaşımlı kasa, HD web kamera, 3MP çözünürlükte opsiyonel arka kamera, ekranda kolay not almak için dijital sayısallaştırıcı, WiFi, Bluetooth, 4G/3G opsiyonu, USB 3.0 portları, HDMI, VGA şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Dayanıklılık konusunda ise 75cm'den 6 kenarı üzerine düşme, 30cm'den 26 farklı açıda düşme, su geçirmez klavye özellikleri sayılabilir.

Panasonic Toughbook C2 modeli Aralık ayı itibariyle yetkili satıcılarda 2949$ başlangıç etiketiyle piyasada olacak.

• 2949$ bu nası bi başlangıç etiketidir ya, yanında ömür boyu garanti de var heralde.

• Başlık yanlış olmuş. Doğrusu "Panasonic, takoz tablet serisini Windows 8'e getirdi" olmalıydı.

• Resime bakinca daktilo zannettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BERBAT OLMUŞ
  • Ne kadar boş yorumlar atılmış, lenovonun thinkpad tarzı bir ürün bu, şirketler baz alınarak yapılmış,görünüş en son yorum yapılacak şey bu tarz aletlerde.

• yaf ne insanlarsınız cihazın amacı belli zaten kimi tipine takmış kimi fiyatına takmış :D Şahsen güçlü donanımlı ve sağlamlığın elzem olduğu kullanım senoryalarına göre gayet iyi bir cihaz.Normal bir kullanıcı için envai çeşit seçenek var bu cihaza kalmadınız ya :D

• outdoor sporlarıyla ilgilenenler için seçkin bir ürün olabilir. ayrıca ordu'da da kullanılabilecek bir ürün.

• Resimdekini temsili birşey sandım, meğerse bahsedilen notebookmuş.

• Ne saçma yorumlar yapılmış.Ordu gibi dayanıklılığın önemli olduğu alanlarda kullanır bu ürün.

• Çok dayanıklı bir cihaza benziyor. Ama tasarım biraz daha iyi olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Çok dayanıklı bir cihaza benziyor. Ama tasarım biraz daha iyi olabilirdi.

böyle ürünlerde estetik aranmaz dayanıklılık ön plandadır. zaten normal kullanıcıılar için değil..

• Çok pahalı deymez.

• quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Ne saçma yorumlar yapılmış.Ordu gibi dayanıklılığın önemli olduğu alanlarda kullanır bu ürün.

Ordu'damı çalışıyorsun Ordu'damı yaşıyorsun? Dayanıksız olunca Ordu'da kullanılmazmı yada Ordu çokmu dağlık? Sanki G3 piyade tüfeği :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: greenk

Çok pahalı deymez.

Aynen dediğiniz gibi. Bunu alacak olanın ciddi sakarlığı olması ya da dengesiz olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bilmeden konuşuyosunuz.Bu ürünlerin hitap etdiği kesimler biz değiliz.Askeriye ,Polis vb kurumlar için tasarlanıyor bu seri.

• Kötü gözüküyor.

• Amerikan State ve Municipal polis araçlarının hepsinde bu Toughbook modelleri kullanılıyor. Bunlar son kullanıcı için tasarlanmış ürünler değil.

• Dayanıklı bilgisayar konusunda zaten büyük bir pazar payına sahip olan panasonic bu sayede bu payı dahada arttırabilir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.