Şimdi Ara

6.0.1 güncellemesi ne zaman çıkar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.0.1 güncellemesi ne zaman çıkar tuş kilitinde iken wifinin kopmasından bıktım artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyuk ihitmalle 1-2 kasim, ipad mini satisa cikinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuş kilidindeyken wifinin kopması sorun degıl ki normalde olan bir şey o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barrusca

6.0.1 güncellemesi ne zaman çıkar tuş kilitinde iken wifinin kopmasından bıktım artık

Home tuşu + Power tuşu ikisine basılı tutup telefon kapansın , elma çıkan kadar bırakma . Elmadan sonra bırak ve cihaz açılınca kontrol et , ben öyle denedim şimdilik WiFi düzeldi sürekli bağlı kalıyor.
  • Onceki versiyonlarda da kopuyordu zaten

Ben iPad mini ile 6.0.1'in gelmesini bekliyordum.Suan icin hicbir ipucu yok sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mulsanne -- 27 Ekim 2012; 16:45:40 >
  • Normal bir şey o.
  • Ben de bug sanıyordum fakat burada herkes normal diyor ona. Bir de bildirimlerle ilgili ciddi bir sorunum var, bazı mesajlar hiç gelmiyor. Ana sayfaya bi geliyorum mesajların üstünde 4 yazıyo fakat bildirim sıfır
  • 6.0 ile hiç bir sorunum yok şu an, gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor benim cihazımda. Tuş kilidi kapanınca da wifi ağından çıkması iyi bişey bence kullanmadıgımda kapalı kalsın
  • ama ios 6 da yine eksikler mevcut...
  • bende bildirim çubuğundaki hava durumu borsa facebook twitter yerleri kayboldu
  • Bahsi geçen wifi kopması eski versiyonlarda olanın aynısı değil, ios 6 daki ciddi anlamda telefon kilitten çıksa da bağlanamıyor veya uzun süre sonra bağlanıyor. Home + Power ikilisini kullandıktan sonra farkedilir derecede düzeldi ve sadece bağlanmama değil aynı zamanda wifi bağlansa bile neti kullanamıyor , 3G'yi açınca çok iyi şekilde nete bağlanıyor. Kimse wifi' hattındaki internet için bişey demesin çünkü aynı hatta PC ,Macbook bağlanıyor sorun yok zaten Home+ Power ile resetledikten sonra aynı hatta çok iyi bağlanmaya başladı.
    Bira uzun yazdım ancak yabancı forumlarda da çok sayıda şikayet alan wifi sorunlarından biri bu, kimse sorun yok demesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

bende bildirim çubuğundaki hava durumu borsa facebook twitter yerleri kayboldu

Ayarlar> Bildirimler baktın mı , orada istediklerin açık mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: step-team

quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

bende bildirim çubuğundaki hava durumu borsa facebook twitter yerleri kayboldu

Ayarlar> Bildirimler baktın mı , orada istediklerin açık mı ?

Kapalıymış orda tamamdır açtım sağolun

• quote:

Bahsi geçen wifi kopması eski versiyonlarda olanın aynısı değil, ios 6 daki ciddi anlamda telefon kilitten çıksa da bağlanamıyor veya uzun süre sonra bağlanıyor. Home + Power ikilisini kullandıktan sonra farkedilir derecede düzeldi ve sadece bağlanmama değil aynı zamanda wifi bağlansa bile neti kullanamıyor , 3G'yi açınca çok iyi şekilde nete bağlanıyor. Kimse wifi' hattındaki internet için bişey demesin çünkü aynı hatta PC ,Macbook bağlanıyor sorun yok zaten Home+ Power ile resetledikten sonra aynı hatta çok iyi bağlanmaya başladı.
    Bira uzun yazdım ancak yabancı forumlarda da çok sayıda şikayet alan wifi sorunlarından biri bu, kimse sorun yok demesin.

Güzel dedin de 3g açık, wifi açık. Wi'fi yi kullanmazsa 3g ye geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: paper59

tuş kilidindeyken wifinin kopması sorun degıl ki normalde olan bir şey o.

Aynen.
  • quote:

Bahsi geçen wifi kopması eski versiyonlarda olanın aynısı değil, ios 6 daki ciddi anlamda telefon kilitten çıksa da bağlanamıyor veya uzun süre sonra bağlanıyor. Home + Power ikilisini kullandıktan sonra farkedilir derecede düzeldi ve sadece bağlanmama değil aynı zamanda wifi bağlansa bile neti kullanamıyor , 3G'yi açınca çok iyi şekilde nete bağlanıyor. Kimse wifi' hattındaki internet için bişey demesin çünkü aynı hatta PC ,Macbook bağlanıyor sorun yok zaten Home+ Power ile resetledikten sonra aynı hatta çok iyi bağlanmaya başladı.

Duygularıma tercüman oldun wifi kopması sorununda herkes normal diyor niye on ay tuş kilitinde iken wifi kopmuyordu o zaman normal diyen arkadaşlara soruyorum tuş kilitinde iken ben bildirim alamayacak isem ne yapayım ben bu telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

quote:

Orijinalden alıntı: paper59

tuş kilidindeyken wifinin kopması sorun degıl ki normalde olan bir şey o.

Aynen.

Nasıl normal diyorsunuz kafayı yiyeceğim ya tuş kilitinde iken wifi kopuyor bildirim alamıyorum iOS 6 ya yükseltikten 10 gün sonra bu olay oldu 10 ay boyunca niye böyle olay olmuyordu o zaman açıklarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Güzel dedin de 3g açık, wifi açık. Wi'fi yi kullanmazsa 3g ye geçiyor

Wifi'yi kullanamadığımdan 3G'yi kullanıyorum , yani mecburiyetten. Evet dediğiniz gibi her ikisi yani wifi ve 3G aynı anda açıksa cihaz eskiden uykuya geçtiğinde 3G'yi seçerdi taa ki uyanıncaya kadar ancak sadece wifi açık ise o zaman hiç kopmadan bağlı kalırdı ki bildirim ve mailler uykuda bile olsa gelirdi. Şimdi ise SADECE WiFi açık olduğu halde uykuya geçince kopuyor ve kildi açsanız bile örneğin 5 saniye boyunca bağlanmıyor, bağlandıktan sonra ise wifiyi verimli kullanamıyor. Yukarıda bunu anlatmaya çalıştım bu durum normal değil, diyorum ki yabancı forumlarda bile şikayet ediliyor. Ben kendimce cihaz bu duruma geçince (keşfettiğim bişey ios 6 yükledikten sonra geçen sürede yavaş yavaş yazılım sorunlar çıkarıyor, restore edince düzeliyor ve yine yavaş yavaş sorun çıkarıyor sanki yazılım yaşlanıyor :)) ) Home + Power kombinayonuyla reset atıyorum ve belli bir süre düzeliyor !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Normal bir şey o.

Normalden kastiniz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

Onceki versiyonlarda da kopuyordu zaten

Ben iPad mini ile 6.0.1'in gelmesini bekliyorum.Suan icin hicbir ipucu yok sanirim

İpad Mini mi alacaksınız?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.