Şimdi Ara

***** Daihatsu Terios ***** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
49.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün test ettim nihayet yeni teriosu. uzun zamandır merakl bekliyrdum
    dğerlendirme 10 üzerindendir
    motor performans : 6
    donanım : 8
    ses yalıtım amortisör 6
    iç genişlik dış görünüm 8
    ön cam görüş aynalar 8
    fiyat 5
    genel değerlendirme *7* araç bence yere sağlam basmıyor yolda geziniyor gibi geldi .gaza yüklenince ses artıyor yalıtım pek başarılı değil . Motor fena değil araç hızlanmakta fazla zorlanmıyor . Ancak 39.500 Ytl bu araç için bence çok fazla 41.500 'e Honda Cr-v var , 43.000 ytl ye suzuki nin vitarası var . 39.500 verilip bu araç alınmaz . Belki fiyatı cazip olsaydı 32-33 aralığında o zaman düşünülebilirdi. Yeni Terios fiyatının arabası değil . ama keyifli dış görünüşü oldukça hoş farklı tarz araçlardan hoşlanan veya SUV tutkusu olan arkadaşlarımız için iyi bir altarnatif. Ama aracı alanlar görecektir, kesinlikle verdikleri paranın karşılığı olan bir araç değil.

Ben alırmıyım ? 39.500 ytl verip bu aracı almam
    1- dizel olması şart . Dizel seçeneği yok
    2- fiyatı çok yüksek . Yukarıda bahsettiğim arabaları alırım üzerine 2-3 milyar koyar.
    3- Hele Hele sedan araç kullananlar buna binince yol tutmamanın ne demek olduğunu çok daha iyi anlarlar . herkese selamlar sevgiler . Ayrıca 23 mayısta bir kızım oldu çok sevinçliyim paylaşmak istedim .

• c.tesi arabayı inceleme fırsatı buldum araba gerçekten değişime uğramış güzel bir araba olmuş küçük rav4 olmuş
    ama bu fiyata bu araba çok diğer arkadaşların dediği gibi 32 falan bu arabanın hakkı
    bu arada satıcıyla konuştuğumda arabalarının olmadığı hepsini sattıklarını söyledi ve gelecek olan yeni parti araçlarda 2 milyar daha pahalı olacak dedi
    hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggbyt

dün test ettim nihayet yeni teriosu. uzun zamandır merakl bekliyrdum
    ses yalıtım amortisör 6
    ön cam görüş aynalar 8
    fiyat 5
    genel değerlendirme *7* araç bence yere sağlam basmıyor yolda geziniyor gibi geldi .gaza yüklenince ses artıyor yalıtım pek başarılı değil . Motor fena değil araç hızlanmakta fazla zorlanmıyor . Ancak 39.500 Ytl bu araç için bence çok fazla 41.500 'e Honda Cr-v var , 43.000 ytl ye suzuki nin vitarası var . 39.500 verilip bu araç alınmaz . Belki fiyatı cazip olsaydı 32-33 aralığında o zaman düşünülebilirdi. Yeni Terios fiyatının arabası değil . ama keyifli dış görünüşü oldukça hoş farklı tarz araçlardan hoşlanan veya SUV tutkusu olan arkadaşlarımız için iyi bir altarnatif. Ama aracı alanlar görecektir, kesinlikle verdikleri paranın karşılığı olan bir araç değil.

2- fiyatı çok yüksek . Yukarıda bahsettiğim arabaları alırım üzerine 2-3 milyar koyar.
    3- Hele Hele sedan araç kullananlar buna binince yol tutmamanın ne demek olduğunu çok daha iyi anlarlar . herkese selamlar sevgiler . Ayrıca 23 mayısta bir kızım oldu çok sevinçliyim paylaşmak istedim .

hayırlı uğurlu olsun.bahtı açık olsun.konuşmaya başlayınca sorarsın yeni terios alalımmı diye.

• Allah analı babalı hayırlı bir evlat olarak yetişmeyi nasip eylesin.
  • eskisine gore cok ii olmus bencetutar
  • quote:

dün test ettim nihayet yeni teriosu. uzun zamandır merakl bekliyrdum
    ses yalıtım amortisör 6
    ön cam görüş aynalar 8
    fiyat 5

arkadasim o arazi tasiti o kadar ii bi yol tutusu bekleme

• quote:

Orjinalden alıntı: HEHE

c.tesi arabayı inceleme fırsatı buldum araba gerçekten değişime uğramış güzel bir araba olmuş küçük rav4 olmuş
    ama bu fiyata bu araba çok diğer arkadaşların dediği gibi 32 falan bu arabanın hakkı
    bu arada satıcıyla konuştuğumda arabalarının olmadığı hepsini sattıklarını söyledi ve gelecek olan yeni parti araçlarda 2 milyar daha pahalı olacak dedi
    hadi hayırlısı

Tek araba mı getirmişler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: crein

quote:

Orjinalden alıntı: HEHE

c.tesi arabayı inceleme fırsatı buldum araba gerçekten değişime uğramış güzel bir araba olmuş küçük rav4 olmuş
    hadi hayırlısı

Tek araba mı getirmişler...

güzel espri

millet şuanki fiyatına pahalı diyor bunlar da 2 000 ytl zamdan bahsediyor..
    şaşırmış bunlar....

• 2000 ytl zam geleceğini sanmıyorum . yeni girdiler piysaya bismillah durun bakalım .
  • Adamlar coşmuş. Şu an itibariyle resmi fiyatlar:

Yeni Terios DX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 39.500 YTL - -
    Yeni Terios DX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 41.750 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 42.750 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 44.750 YTL -

quote:

2000 ytl zam geleceğini sanmıyorum . yeni girdiler piysaya bismillah durun bakalım .
  • BU ARACA 40.000 YTL VERECEK KİMSE VAR MI ? VARSA ALLAH AKIL FİKİR VERSİN !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedekolsun

Adamlar coşmuş. Şu an itibariyle resmi fiyatlar:

Yeni Terios DX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 39.500 YTL - -
    Yeni Terios DX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 41.750 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 42.750 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 44.750 YTL -

quote:

2000 ytl zam geleceğini sanmıyorum . yeni girdiler piysaya bismillah durun bakalım .

1,5 motorlu sedanlar, hatch'ler 25 civarında satılırken bunun 40'tan başlaması için 4x4 olması dışında nasıl bir teknik sebep var?
    yani bir tek 4 çeker aksam için mi 15 milyar fark ödeyecez? vergi dilimi aynı diğer jipler gibi astronomik vergi dilimine girmiyorlar.

• zam geleceğini sanmam demiştim ama yanılmışım . Buyursunlar terioslarını shovroomlarınd aksesuar olarak tutsunlar . Ne diyelim Zamlar hayırlı olsun vatana milleti
  • delirmişler...2000 ytl değil 3250 ytl zam yapmışlar.....
    kime satacaklar bakalım....

bence bu araba kasım aralık gibi 44750 den 37-38000 e falan düşecek....çünkü satamayacaklar.
  • satarlar satarlar burası türkiye bizim insanımız pahalı malı sever
  • bu uyduruk arabaya 40 milyar ? şaşırmış insanlar gerçekten
  • Yurtdışında ESP standart donanımıyken, ithal ettiği araçlarına ESPyi koydurmayan bir şirket benim gözümde beş paralıktır ve o şirketin aracı alınmaz, çünkü o şirketinde gözünde insan hayatının önemi yoktur 3 kuruşluk menfaatları vardır.
  • üstelikte 40 küsür milyar para istiyorlar . valla yerli sermaye olmazsa 2006 yılında bir ülke kendi aracını yapamıyorsa böyle elin japonunun çinlisinin korelisinin maskarası olur . milyarlarca doları dökeriz adamlara . Buyur ben yiyemedim sen ye diye!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggbyt -- 7 Haziran 2006; 13:13:30 >
  • haksızmıyım?
  • Bu aracı alan yada almayı düşünen yok herhalde aramızda.

O kadar mı kötü?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.