Şimdi Ara

iphone güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Almanya'dan alınan ve Türkiye'de her türlü kaydı yapılmış İphone 4 kullanıyorum. Ve İos 6 güncellemesi geldi ama yüklemekte kararsızım acaba telefonum kilitlenir mi ? Sim kilitli mi diye bazı sitelerde sorgulattığımda unknown yazıyor. Ben yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyorum. Sizce bir sorun olur mu güncellemem ? Vede telefondan mı güncelleyim yoksa pc aracılığıyla mı ? Saygılar..

• Türkiyedeki hattını takınca çalışıyorsa simkilitsizdir.Tabi sen yinede kontrol et cihazda cydia falan yüklümü diye yüklüyse jb sayesinde unlock edilmiş olabilir.Telefondan Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme kısmından güncelleyebilirsin yada iTunes tan hangisini istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Türkiyedeki hattını takınca çalışıyorsa simkilitsizdir.Tabi sen yinede kontrol et cihazda cydia falan yüklümü diye yüklüyse jb sayesinde unlock edilmiş olabilir.Telefondan Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme kısmından güncelleyebilirsin yada iTunes tan hangisini istersen.

Evet hocam kendim pasaport kaydı yaptırdım. Cydia var telefonda. sizce ne yapmalıyım ? cydia'dan simlock olup olmadığını nerden anlarım ?
  • Yardım edin arkadaşlar
  • Güncelleme derim. Simkilitli olma ihtimali %60
  • Cydiada ultrasn0w programi yukluyse muhtemelen simkilitlidir, degilse simkilitsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

Cydiada ultrasn0w programi yukluyse muhtemelen simkilitlidir, degilse simkilitsiz

sadece cydia yüklü birde yanında installous ve appcake+ yüklü. Birde güncellersem vede telefon kitlenirse tekrar açtırabilirmiyim telefonu ?
  • Ayarlar>Genel>Hakkında ya gir

Modem Firmware 01.59.00 degil ise ve gevey fln kullanmiyorsan muhtemelen sim kilit yoktur...
  • Almanyada sadece tmobile simkilitli o da 100 tlye actiriliyor guncelle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haa bu arada soylemeyi unuttum ios 6 bana gore guncellemeye ve soz konusu riske girmeye degecek bir versyion degil en azindan untethered jb cikana kadar bekle derim. eger shsh kaydin varsa geri donebilrsin tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nEO147

Ayarlar>Genel>Hakkında ya gir

Modem Firmware 01.59.00 degil ise ve gevey fln kullanmiyorsan muhtemelen sim kilit yoktur...

Yok hocam farklı birşey yazıyor. Gevey ne tam bilmiyorum ama kullanmıyorum ayrı birşey. Güncellemeyi başlattım birazdan haber veririm durumla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak886

quote:

Yok hocam farklı birşey yazıyor. Gevey ne tam bilmiyorum ama kullanmıyorum ayrı birşey. Güncellemeyi başlattım birazdan haber veririm durumla ilgili

Ya telefonu sıfır alıp kutusunu sen mi açtın? Jb kendin mi yaptın? Apple storedan mı alındı? Daha sorayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

quote:

Ya telefonu sıfır alıp kutusunu sen mi açtın? Jb kendin mi yaptın? Apple storedan mı alındı? Daha sorayım mı?

Telefonu akrabadan aldım sadece 1-2 gün kullanılmış bana hiçbir sorunu yok dedi. Jb ben yapmadım. Telefonda Apple Store'dan alınmış herhalde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

quote:

Telefonu akrabadan aldım sadece 1-2 gün kullanılmış bana hiçbir sorunu yok dedi. Jb ben yapmadım. Telefonda Apple Store'dan alınmış herhalde.

Apple storedan alındıysa ve açıldığı gibi kullanıldıysa kilitsizdir. Zaten yakın zamanda aldıysa sorun yoktur. Uzun uzadıya sebeplerini yazmaya gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.