Şimdi Ara

Samsung'dan dört çekirdekli ve çift AMOLED ekranlı Android telefon: SCH-W2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
9.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan dört çekirdekli ve çift AMOLED ekranlı Android telefon: SCH-W2013

Google'ın mobil işletim sistemi Android'i kullanan akıllı telefonlar genelde monoblok, tümleşik QWERTY klavyeli ya da kızaklı QWERTY klavyeli formlarda tüketicilerin karşısına çıkıyor. Samsung firmasının yakında dünyanın en büyük pazarlarından Çin'de satışa sunmayı planladığı SCH-W2013 ise pazardaki rakiplerinin aksine, kapaklı yapısıyla ve nümerik tuş takımıyla dikkat çekmekte.

Hem iç kısmına hem de dış kısmına 3.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde AMOLED teknolojili ekranların yerleştirildiği SCH-W2013'e, 32 nm High-K Metal Gate üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ve 1.4 GHz frekansında çalışan dört çekirdekli (ARM Cortex-A9) Exynos 4 Quad (4412) platformu, dört çekirdekli Mali-400MP4 grafik birimi ve 2 GB RAM hayat veriyor. Samsung daha önce aynı platforma Galaxy S III ve Galaxy Note II modellerinde yer vermişti. Akıllı telefonun Android sürümü 4.0.4 ''Ice Cream Sandwich''.

118 mm uzunluğunda, 60  mm genişliğinde, 17 mm kalınlığında ve 186 gram ağırlığında dizayn edilen akıllı telefonda 2 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ve anı yakalamak için 8 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera uygun görülmüş. Akıllı telefonun sahip olduğu kablosuz bağlantı teknolojilerinde ise Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ile Bluetooth 4.0 göze çarpıyor. 

• Sırf tuş takımı için niye iki kat büyük bir telefon alayım ki ?

• Retro bir havası var ama bana göre değil yine de

• 3.3 ' lik telefona samsungun koyması gercekten cok şacma olmus

• özellikleri çok şahane. ben beğendim telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Sırf tuş takımı için niye iki kat büyük bir telefon alayım ki ?

Bende böyle bir telefonu almam ama böyle bir telefon bekleyen kişiler elbet vardır.

• eski telefonlari hatirlatti. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel ya.. Böyle bi tasarımı daha önce düşünmüştüm ama, yok olmaz dedim yapmazlar. Ahanda yapmışlar :) Önceleri değişik tasarımlar NOKIA dan beklenirdi, altı döneni üstü çıkanı sağa sola kayanı.. ama görünen o ki bu işi samsung devralmış.

• Böylesine eski bi tasarımı son noktadaki donanımlarla güçlendirmek ayrı bi delilik olmuş ama farklı olduğuda bi o kadar kesin. Samsung'u tebrik etmek gerekir.

düşünsenize etrafınızdakiler dandirik bi telefon kullandığınızı düşünürken aslında ne cevherleri olduğunu görüp mal gibi kalcaklar :)

• Fena değil değişik olmuş gencler:)

• 3.3" dokunmatik ekran varken kim neden numerik klavyeye ihtiyaç duyar ?

• değişik olmuş tasarımı s3 ten güzel
  • o değilde buna 2 tane ekran filmi yapıştırmak lazım :D

• 4inch'lik s3 mini dediği cihaza bu donanımı koymamış gitmiş buna mı koymuş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

3.3 dokunmatik ekran varken kim neden numerik klavyeye ihtiyaç duyar ?

dokunmatik lafı nerde geçiyor ??

• 4s'im var ama yemin ediyorum ben böyle telefonları ezelden beri klas bulurum.Bu ülkeye çözünürlüğü biraz yükseltilip gelsin aynı donanımla gelsin almayan şerefsiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier3.3 dokunmatik ekran varken kim neden numerik klavyeye ihtiyaç duyar ?

evet dokunmatik değilmiş,güzel yakaladın
    iç ekran tamam da peki dokunmatik değilse kapaktaki 3.3" ekran ne işe yarıyor ? sadece saat ve mesaj uyarıları için 3.3" biraz büyük geldi..
    hadi diyelim açtın videoyu kapattın kapaktaki ekrandan izliyorsun ama dokunmatik değil her müdahale için kapağı açmak gerekiyor, saçma...

• Bence gayet hos bi telefon genc isi degil haci amca isi ama idare eder..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

3.3 dokunmatik ekran varken kim neden numerik klavyeye ihtiyaç duyar ?

Akıllı telefon yazıyor.Dokunmatik oldugunu anlamak için yeterli. Ayrıca bu donanımın sadece tuş takımıyla çalıştıgına inandıgınzı söylemeyin sakın :)
  • fiziksel tuşun rahatlığını dokunmatik veremiyor.Kaldıki bir yazı yazmaya kalksanız veya oyun oynamaya kalksanız parmaklar ekranın yarısını kapatıyor.Oyüzden samsungu tebrik ediyorum.Umarım o eski güzel cihazları devam ettirirler...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.