Şimdi Ara

Windows Phone Marketplace, 125.000 uygulamayı geride bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

All About Windows Phone sitesi tarafından yayınlanan bir habere göre, Windows Phone Marketplace uygulama sayısı 126 bin 530 olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Windows Phone Marketplace'ta bulunan 126.530 uygulamanın 101.517'sine ABD, 96.265'ine İngiltere, 92.887'sine Fransa'dan erişilebilirken, marketteki uygulamaların 113.170'i 60 farklı ülkede indirilebiliyor.

Windows Phone platformu üzerindeki geliştirici desteği artarken, markete her gün 215 yeni uygulama kaydettiriliyor. Son zamanlarda kayıtlarda azalma gerçekleşse de, bu durumun yazılımcıların Windows Phone 8'e odaklanmış olmasına bağlanıyor. Mağazaya uygulamalarını kaydettiren ve bunları market üzerinden dağıtan 30 bin yazılımcı bulunuyor.

Windows Phone Marketplace için verilen bu rakam hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak, All About Windows Phone'un market üzerindeki uygulamaların takibi konusunda tecrübeye sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

• resimdeki telefon da ne güzel tasarım ürünüymüş öyle ? yoksa varmı öyle bir model

• Bende windows vista zamanında çıkan tüm oyunlar var ve windows 7 kullandım ve çoğu oyun çalışmadı ama şu an vista yüklü ve oyunların hepsini çalıştırıyor benim anlamadığım geriye dönük bir uyumlulukmu bu yani eski işletim sistemin çalıştırdığı oyunları çalıştırmamak yenilikmi oluyormuş çıksın windows 8 bakalım windows 7 gibi vista zamanında çıkan oyunları oynatmayacakmı yoksa hem vista hemde 7 zamanında çıkan oyunların hiç birinimi oynatmayacamı eğer oynatmayacaksa boş çünkü insanlar işletim sistemini çoğunlukla oyun için yükseltiyor bu anlamda eğer 8 fos çıkarsa microsoft ta çok gülerim gerçi daha önce de gülmüştüm ama olsun yine zevkle gülerim!

• quote:

Orijinalden alıntı: demo11

Bende windows vista zamanında çıkan tüm oyunlar var ve windows 7 kullandım ve çoğu oyun çalışmadı ama şu an vista yüklü ve oyunların hepsini çalıştırıyor benim anlamadığım geriye dönük bir uyumlulukmu bu yani eski işletim sistemin çalıştırdığı oyunları çalıştırmamak yenilikmi oluyormuş çıksın windows 8 bakalım windows 7 gibi vista zamanında çıkan oyunları oynatmayacakmı yoksa hem vista hemde 7 zamanında çıkan oyunların hiç birinimi oynatmayacamı eğer oynatmayacaksa boş çünkü insanlar işletim sistemini çoğunlukla oyun için yükseltiyor bu anlamda eğer 8 fos çıkarsa microsoft ta çok gülerim gerçi daha önce de gülmüştüm ama olsun yine zevkle gülerim!

Vista'da noktalama işaretlerini kaldırmışlar galiba. Bu Microsoft adam olmaz yahu!

• rekabet iyidir iyi uyguluma sayısı artsın

• quote:

Bende windows vista zamanında çıkan tüm oyunlar var ve windows 7 kullandım ve çoğu oyun çalışmadı ama şu an vista yüklü ve oyunların hepsini çalıştırıyor benim anlamadığım geriye dönük bir uyumlulukmu bu yani eski işletim sistemin çalıştırdığı oyunları çalıştırmamak yenilikmi oluyormuş çıksın windows 8 bakalım windows 7 gibi vista zamanında çıkan oyunları oynatmayacakmı yoksa hem vista hemde 7 zamanında çıkan oyunların hiç birinimi oynatmayacamı eğer oynatmayacaksa boş çünkü insanlar işletim sistemini çoğunlukla oyun için yükseltiyor bu anlamda eğer 8 fos çıkarsa microsoft ta çok gülerim gerçi daha önce de gülmüştüm ama olsun yine zevkle gülerim!

yorumunu okudum.Düşündüm ara verdim gidip bir bardak çay içtim sonra oturup birdaha düşündüm.

/>

biri bana format atsın

• quote:

Windows Xp'den Vista'ya geçerken dediğin gibi bir durum geçerliydi ama Windows 7'de durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. Şahsen Windows Xp, Vista'da çalışıpta Windows 7'de çalışmayan uygulama görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cidelee -- 26 Ekim 2012; 17:20:19 >

• Bu sayı bir market için fazlasıyla yeterli. Güncel oyunlar ve uygulamalar çıksın olay tamamdır zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

resimdeki telefon da ne güzel tasarım ürünüymüş öyle ? yoksa varmı öyle bir model

Yav her böyle prototip yada görsel telefon resminde böyle diyen biri çıkıyor yeter artik ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cidelee

quote:

Orijinalden alıntı: demo11 Bende windows vista zamanında çıkan tüm oyunlar var ve windows 7 kullandım ve çoğu oyun çalışmadı ama şu an vista yüklü ve oyunların hepsini çalıştırıyor benim anlamadığım geriye dönük bir uyumlulukmu bu yani eski işletim sistemin çalıştırdığı oyunları çalıştırmamak yenilikmi oluyormuş çıksın windows 8 bakalım windows 7 gibi vista zamanında çıkan oyunları oynatmayacakmı yoksa hem vista hemde 7 zamanında çıkan oyunların hiç birinimi oynatmayacamı eğer oynatmayacaksa boş çünkü insanlar işletim sistemini çoğunlukla oyun için yükseltiyor bu anlamda eğer 8 fos çıkarsa microsoft ta çok gülerim gerçi daha önce de gülmüştüm ama olsun yine zevkle gülerim!
    Windows Xpden Vistaya geçerken dediğin gibi bir durum geçerliydi ama Windows 7de durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. Şahsen Windows Xp, Vistada çalışıpta Windows 7de çalışmayan uygulama görmedim.

bende tüm oyunlar var vista zamanında çıkan hepsini denedim ben basit kullanıcı değilim ve bu sadece benim sorunum değil genel bir sorun sen görmedin diye eksi basmak çocukluktan başka birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: demo11 Bende windows vista zamanında çıkan tüm oyunlar var ve windows 7 kullandım ve çoğu oyun çalışmadı ama şu an vista yüklü ve oyunların hepsini çalıştırıyor benim anlamadığım geriye dönük bir uyumlulukmu bu yani eski işletim sistemin çalıştırdığı oyunları çalıştırmamak yenilikmi oluyormuş çıksın windows 8 bakalım windows 7 gibi vista zamanında çıkan oyunları oynatmayacakmı yoksa hem vista hemde 7 zamanında çıkan oyunların hiç birinimi oynatmayacamı eğer oynatmayacaksa boş çünkü insanlar işletim sistemini çoğunlukla oyun için yükseltiyor bu anlamda eğer 8 fos çıkarsa microsoft ta çok gülerim gerçi daha önce de gülmüştüm ama olsun yine zevkle gülerim!
    yorumunu okudum.Düşündüm ara verdim gidip bir bardak çay içtim sonra oturup birdaha düşündüm.
    />
    biri bana format atsın

çok komik... zaten senin gibi tipler yüzünden firmalar tekelleşiyor herşey size çocuk oyuncağı geldiği için takmayın kafanıza zaten yakında kıyamet kopcak neyse şimdi siz bunuda takarsınız!

• hangisi önde diye tartışmak yanlış.. haberi ise çok sevindirici buluyorum.

rekabet güzeldir.

• quote:

quote:

quote:

/>
    biri bana format atsın

çok komik... zaten senin gibi tipler yüzünden firmalar tekelleşiyor herşey size çocuk oyuncağı geldiği için takmayın kafanıza zaten yakında kıyamet kopcak neyse şimdi siz bunuda takarsınız!

Yazdığın yorumun konu ile alakasını bulamadım.Varsa bunu belirtebilirsin.Aynı şekilde bu cevabınında herhangi bir bağlantısını göremedim.Tekelleşmeye nasıl geldi konu gerçekten merak ediyorum.

Amacın microsoftu eleştirmekse bununla ilgili haberlerde var.Oraya gidip microsoft tekelleşiyor windows 8i 29tlden satıyor diye feryat edebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

/>
    biri bana format atsın
    Yazdığın yorumun konu ile alakasını bulamadım.Varsa bunu belirtebilirsin.Aynı şekilde bu cevabınında herhangi bir bağlantısını göremedim.Tekelleşmeye nasıl geldi konu gerçekten merak ediyorum. Amacın microsoftu eleştirmekse bununla ilgili haberlerde var.Oraya gidip microsoft tekelleşiyor windows 8i 29tlden satıyor diye feryat edebilirsin

Konu microsoft sonuçta ve bu sorun halledilmedikçe windows 8 olsa ne olur 9 olsa ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: demo11 bende tüm oyunlar var vista zamanında çıkan hepsini denedim ben basit kullanıcı değilim ve bu sadece benim sorunum değil genel bir sorun sen görmedin diye eksi basmak çocukluktan başka birşey değil.

Vista zamanında çıkan tüm oyunları temin edip tek tek Windows 7 de denemek için çöpe atacak zamanın var, üstüne üstlük noktalama işaretleri ile de belli ki bir alıp veremediğin var ve sen basit kullanıcı değilsin.

-Do you know English?

-English? I live in English.

• Bir çok müptela, kullandığı işletim sistemini övmek amacıyla windowsun market placesına taşlama yapardı. Zaten önceden telefonlarda tutunamamış ve ilgi görememiş bir işletim sistemi haliyle marketinede önem veremedi. Lakin işler şimdi öyle değil. Windows 8 büyük yeniliklerle, büyük beklentilerle geliyor. Marketteki uygulama sayısı artıyor ve artmayada devam ediyor. Umarım hak ettiği yere gelip hak ettiği ilgiyi fazlasıyla görür. Bende çok merakla bekliyorum Windows 8 li telefonları. Hele heleki Lumiayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RANJ -- 26 Ekim 2012; 21:25:51 >
  • quote:

quote:

quote:

Windows Xpden Vistaya geçerken dediğin gibi bir durum geçerliydi ama Windows 7de durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. Şahsen Windows Xp, Vistada çalışıpta Windows 7de çalışmayan uygulama görmedim.
    bende tüm oyunlar var vista zamanında çıkan hepsini denedim ben basit kullanıcı değilim ve bu sadece benim sorunum değil genel bir sorun sen görmedin diye eksi basmak çocukluktan başka birşey değil.

Sana eksi basan ben değilim ama basan kimse eline sağlık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sana eksi basan ben değilim ama basan kimse eline sağlık.

ben burda windows un sorununu söylüyorum herkez geyik muhabbeti yapıyor.....

• win7 yüklü N2600 modeliyle asus netbook kazanmak için mr.maana da yarışmak yeterliymiş :))))
    kesinlikle o asus'u istiyorum. http://www.mrmaana.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: sevgigunaydinlar

win7 yüklü N2600 modeliyle asus netbook kazanmak için mr.maana da yarışmak yeterliymiş :))))kesinlikle o asusu istiyorum.http://www.mrmaana.com/

kesinlikle istemezsin o netbook u benimde vardı sana şöyle söyleyeyim counter strike bile zor oynarsın!.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.