Şimdi Ara

Halo 4, Microsoft Tarihinin En Pahalı Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    6 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan ve yeni bir üçlemenin başlangıcını konu edinen Halo 4, Microsoft oyunları arasında en pahalı yapım olarak tarihe geçti.

Microsoft Oyun Stüdyoları patronu Phil Phencer tarafından yapılan açıklamaya göre stüdyonun geliştirdiği hiç bir oyunu, maliyetiyle Halo 4 için harcanan paranı yanına yanaşamıyor. Halo serisinin bu harcamalara değer olduğunu belirten Phencer, Halo markasının 3 milyar $ değerinde ve firmanın en kıymetli eğlence markası olduğunu açıklıyor.

• David Fincher a çektirtikleri kısa film de cabası sağlam reklam kampanyası yapıyor microsoft şüphesis Amerikada sağlam satış rakamı elde edecek ancak avrupa ve ülkemizde nedense bu oyuna çok büyük bir ilgi yok

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

David Fincher a çektirtikleri kısa film de cabası sağlam reklam kampanyası yapıyor microsoft şüphesis Amerikada sağlam satış rakamı elde edecek ancak avrupa ve ülkemizde nedense bu oyuna çok büyük bir ilgi yok

Yaş 32 bildim bileli ps oynarım. Bu seferde bir değişiklik olsun dedim xbox 360 aldım. Xbox tayfasını kırmadan şunu söyleyim xbox a özel çıkan ve sevdiğim 2 oyun oldu biri Deadlight ki Pc ye çıktı sonra diğeride Forza Horizon. Onun dışında ne Halo ve Geow sevmedim sevemedim. Yada millet o kadar çok gazlamışlar ki oyunu büyük beklentilerle başlayıp beklediğimi bulamadım. Bu oyunuda oynadım beğendiğim tek şey açılıştaki CGI video hayet kaliteli yapmışlar o.

Bir laf vardır "Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler" Bana göre xbox in elinde adam gibi Exc oyun yok, eldekinede Abdurrahman çelebi deyip parayı basıyorlar. Memleketteki oyuncular PS ile gözlerini açtıkları için oyun dünyasına aynı bende olduğu gibi Halo yu bilen yada beğenen tayfası pek olmuyor.

Bir tanıdık demişti paylaşayım "Halo bildiğin Amerikan ergenleri eğlensinler diye yapılmış bir oyun" sanırım bende katılıyorum. Bu kadar harcanan parada oyunun reklamları için.

Karşılaştırma yada eleştiri oyunun Single kısmı için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 26 Ekim 2012; 14:15:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

David Fincher a çektirtikleri kısa film de cabası sağlam reklam kampanyası yapıyor microsoft şüphesis Amerikada sağlam satış rakamı elde edecek ancak avrupa ve ülkemizde nedense bu oyuna çok büyük bir ilgi yok

Yaş 32 bildim bileli ps oynarım. Bu seferde bir değişiklik olsun dedim xbox 360 aldım. Xbox tayfasını kırmadan şunu söyleyim xbox a özel çıkan ve sevdiğim 2 oyun oldu biri Deadlight ki Pc ye çıktı sonra diğeride Forza Horizon. Onun dışında ne Halo ve Geow sevmedim sevemedim. Yada millet o kadar çok gazlamışlar ki oyunu büyük beklentilerle başlayıp beklediğimi bulamadım. Bu oyunuda oynadım beğendiğim tek şey açılıştaki CGI video hayet kaliteli yapmışlar o.

Bir laf vardır "Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler" Bana göre xbox in elinde adam gibi Exc oyun yok, eldekinede Abdurrahman çelebi deyip parayı basıyorlar. Memleketteki oyuncular PS ile gözlerini açtıkları için oyun dünyasına aynı bende olduğu gibi Halo yu bilen yada beğenen tayfası pek olmuyor.

Bir tanıdık demişti paylaşayım "Halo bildiğin Amerikan ergenleri eğlensinler diye yapılmış bir oyun" sanırım bende katılıyorum. Bu kadar harcanan parada oyunun reklamları için.

Karşılaştırma yada eleştiri oyunun Single kısmı için geçerlidir.

On yıllık seriye çocuk oyunu diyeni de gördük ya artık size ne desek boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 26 Ekim 2012; 18:44:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @cryptdlg

niye kırılalım ki bu tamamen senin zevkin
    yada zevksizliğin...

not:
    Her 3 platformunda kullanıcısıyım hepsini aynı ölçüde severim..
  • Halo senaryosu en sağlam oyundur. Boş boş konuşmayın.
  • quote:

nedense mi? nedenleri sıralayayım sana...

1-ülkemizde oyunlar çok pahalı
    2-oyunlar türkçe dile sahip değil
    3-halo benimde beğenmedğim bir oyun
    4-korsan çok yaygın heleki ülkemizde
  • epey zaman sonra xboxı tekrar açıcam. dublajlarda jay leno bile varmış

• Bendede ps3 vardı bıtanede xbox aldım ama sevemedım bı turlu bı Forza hoşuma gitti..
  • Yaş 6 Halo:Combat Evolved ilk oynadığım FPS oyunu hayatımda bu kadar hiç bir oyunda eğlenmedim mutlu olmadım yaşım 15 şu anda hayatımda böyle güzel senaryosu olan bir oyun görmedim bakın fanboyluk yapmıyorum fakat herkese göre senaryo değişir benim hoşuma gitti ve ben bayılıyorum haloya babamla birlikte başladık ilk olarak oynamaya o zamandan beri acayip bir ilgimi çeker halo + oyunun yanında birde live action ve Animasyonları süper ötesi yani dediğim gibi kesinlikle oyun zevki herkesin kendisine kalmış...[[olarak ilk oyun hala bende orjinal var bir yeri bile çizilmedi]] ben hatırlarım win 7 çıktığında halo oynayamadım sırf onun için xp yükledim yani acayip zevkli ama kimisine göre Herkesin zevki farklı saygılarımla....
  • bende xbox kullanıcısıyım ama arkadşların söylediklerine katılıyorum bencede ps exc oyun konusunda daha ileri bi noktada ama olsun exc için de ps alma gibi düşünce oluşmuyor bende en azından şu an için diyelim büyük konuşmayalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: edikey

epey zaman sonra xboxı tekrar açıcam. dublajlarda jay leno bile varmış

Jay Leno değil Conan var. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.