Şimdi Ara

İp4s free ram sorunu !! Acil yardim !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonum jailbreakli tweak ve uygulama baya var !! Respring yapinca ram 270 ten basliyo gun icinde 20 30 lari goruyorum acaba kullandigim bi tweak mi bunu azaltiyo yoksa normal bi durum mu ? YardimlariniZi bekliyorum !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu

• arka plandaki uygulamaları kapatmayı dene
  • Tabiki kapaliyken durum bole free ram git gide azaliyo respring yaptiktan 2 3 saat sona ram 90 lara daha sonra 30 larda geziyo arka plandaki uygulamalar kapaliyken

• Yardim lutfennnnn!

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga12345678

Arkadaslar telefonum jailbreakli tweak ve uygulama baya var !! Respring yapinca ram 270 ten basliyo gun icinde 20 30 lari goruyorum acaba kullandigim bi tweak mi bunu azaltiyo yoksa normal bi durum mu ? YardimlariniZi bekliyorum !!

kimdi hatırlayamıyorum ama birinden jb nin, ramı tamamen kullandırmadığını duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GentlemanJack

quote:

Arkadaslar telefonum jailbreakli tweak ve uygulama baya var !! Respring yapinca ram 270 ten basliyo gun icinde 20 30 lari goruyorum acaba kullandigim bi tweak mi bunu azaltiyo yoksa normal bi durum mu ? YardimlariniZi bekliyorum !!

kimdi hatırlayamıyorum ama birinden jb nin, ramı tamamen kullandırmadığını duymuştum.

Tamamda hocam bunu engelliyen bi eklentiyi falan mi yukledim acaba bilen biri olsa super olcak

• Bu durumun nasil bir aciliyeti olabilir ki? :)))

Neyse. Durum gayet normal, cozumu yok cunku sorun degil. Ne kadar cok tweak o kadar cok ram. Hosunuza gitmiyorsa jb yapmayin olsun bitsin ;)

• Sole bi aciliyeti var canimi sıkıyor ..tweakla ilgisi var mi ki ? Bende ip4te vardi asa yukari ayni tweak ve uygulamalar yukluydu bole olmuyodu ?

• Bu konudan anlayan arkadaslari yorum yapmaya davet ediyorum

• Cihazi restore edin ve temiz bi jb yapin. Gereksiz tweak yuklemeyin. Mumkun oldugunca az tweak yukleyin. Ben 3GS kullaniyorum ben bile 20-30 mb free ram gormuyorum. Genelde 70-100 arasi

• Hocam 1 aylik tel zaten bi tweak yapiyo bunu ama hangisi yapiyo cozemedim. Restore +jb yapmak = benim 6 7 saatim

• Memory booster tweakini kur bir kez çalıştır ve tekrar değerlerine bak ve bir zahmet bizimle paylaş bakalım işe yaracak mı
  • quote:

Hocam 1 aylik tel zaten bi tweak yapiyo bunu ama hangisi yapiyo cozemedim. Restore +jb yapmak = benim 6 7 saatim

7 saat ne ya en fazla 1 saat

• Valla hocam memory booster var . 3 4 kere aciyorum toparliyo kendini sonra gene azalmaya basliyo suan 50lerde geziyo

• Springboard tarzı bir şey varsa rami çok yer

• Oda yok hocam bakslim olmassa restore

• daha önce benim başıma da geldi ram kendi kendine azalıyordu.son yüklediğim tweak leri sildim düzeldi restoreden önce bi dene istersen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbull35

daha önce benim başıma da geldi ram kendi kendine azalıyordu.son yüklediğim tweak leri sildim düzeldi restoreden önce bi dene istersen

Hangi tweaklardi onlarrr

• Benim hayret ettiğim durum, kimsenin hangi cydia eklentilerini kurduğunu sormaması. Senin bunu söylememene pek şaşırmadım çünkü soruyu sorup direk cevap beklemen ve yarım saat geçmeden "yardım" diye çığlık atmandan belliydi. Canına ve malına gelen zarar yokken ortalıkta "yardım!!" diye dolaşman ilginç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.