Şimdi Ara

nasil romantik olurum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kızın yanında gayet güzel konuşuyorum fail olmamaya çalışıyorum ama romantik değilim fazla. Hani ilham gelmiyorki kıza şiir yazsam icimden gecenleri etkileyici bi şekilde söylesem. Sesimde seksidir hafif kalinimsi distorsiyon olmuyor okusam bi şiir falan etkilerim. Bu romantik adamlar nasıl yapıyor bu işi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• .

• kirmizi mum sok
  • Çıkar vur masaya
  • İ love u baby de
  • Romantik olma ormantik ol

nasil romantik olurum?
  • Şiir yazan varmı hala ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Post Rock

İnce düşün iltifatlar et. güller al ama gülü direk buluştuğunda pat diye verme yaratıcı ol balık burçlarına özen biraz.

Bende yaratıcılık var hani süpriz yapmayı severim bende balık burcuyum. Ama olmuyo iste su romantiklik olayını çözemedim. Kendi içimde romantigim ama aktaramiyom bunu. Çoğu zaman salak duruma düşüyorum kız buna guluyo sempatikligimden seviyo beni. Kara verdim fantastik romantik kitaplar okuyicam!

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Şiir yazan varmı hala ya

Nedenki şiir yazınca ne oluyor. Duygusal adamsın sende anlaman lazım beni :D hem şiirden hoşlanıyor kız asosyal değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

İnce düşün iltifatlar et. güller al ama gülü direk buluştuğunda pat diye verme yaratıcı ol balık burçlarına özen biraz.

Bende yaratıcılık var hani süpriz yapmayı severim bende balık burcuyum. Ama olmuyo iste su romantiklik olayını çözemedim. Kendi içimde romantigim ama aktaramiyom bunu. Çoğu zaman salak duruma düşüyorum kız buna guluyo sempatikligimden seviyo beni. Kara verdim fantastik romantik kitaplar okuyicam!

Bu yazdıklarını ona söylesene

Sağol hocam yardımın için. Kız için sorun yok ama ben romantik olmak istiyorum iste :D aktarma sorunum var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.