Şimdi Ara

Killzone Trilogy, Raflardaki Yerini Aldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    İlk aşamada bir dedikodu olarak ortaya çıkan, ancak onaylanmasıyla birlikte hayranlarını sevindiren The Killzone Trilogy bugün itibariyle satışa sunuldu.

Killzone'un 3 ayrı oyununu da içinde barındıran paket tabii ki yalnızca bununla sınırlı kalmıyor. Killzone 2 ve Killzone 3 için çıkan indirilebilir içerikler de bu paketin içeriğine dahil edilmiş. Eğer bu oldukça geniş pakete sahip olmak istiyorsanız 49.99€'ya satın alabilirsiniz.

• TR de 200 TL (D&R)
  • reddediyorum..
  • 300 lira olsaydı alırdım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu Türkiyedeki perakendecilerde fiyatlara bi ayarlama yapmaları gerektiğini ne zaman anlayacak çok merak ediyorum. PS3 uzun süre kırılamadı diye 3-5 bişeyler kazandılar.
  • killzone 1 in psn kodu şeklinde geleceğine emin gibiyim.Böyle ucuz numaralara ne gerek var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • özellikle trilogy ya da içinde 2 den fazla oyun olan paketleri alacak arkadaşlara önerim önce yutubdan unboxing incelemeleri izlesinler. Tony arkadaşımızın dediği gibi psn kodu şeklinde veriyorlar oyunları ondan sonra 20 gb oyun indireceğim diye uğraş dur. Mesela ben 5 oyun var diye "GOW SAGA" almıştım GG den. Kutudan 2 disk çıktı çıka çıka GOW 1-2 bir dvd de 3 bir dvd de 2 oyun da psn den indireceksin 19gb. Üstelik 1. bölge yollamışlardı oyunu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.