Şimdi Ara

ipad 2 bozuk ve ölü piksel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 gün önce ekranın sağ alt köşesinde 2 adet bozuk piksel olduğu için garantiye verdim

servisteki eleman bu tip ölü piksel durumunda değişim yapmıyorlar dedi ama ben yinede ısrar edip verdim ( yer yeşilköy elma bilgisayar)

ölü piksel durumunda değişim yapıldığını biliyorum ve burada da bir çok örneği var

şimdi bu servis değişim yapmazsa başka bir servise götürdüğümde değişim şansım olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argap -- 24 Ekim 2012; 15:24:29 >

• yok mu bu tip bir şey yaşayan arkadaş ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: argap

herkese selam arkadaşlar

3 gün önce ekranın sağ alt köşesinde 2 adet bozuk piksel olduğu için garantiye verdim

servisteki eleman bu tip ölü piksel durumunda değişim yapmıyorlar dedi ama ben yinede ısrar edip verdim ( yer yeşilköy elma bilgisayar)

ölü piksel durumunda değişim yapıldığını biliyorum ve burada da bir çok örneği var

şimdi bu servis değişim yapmazsa başka bir servise götürdüğümde değişim şansım olur mu ?

kardeş eğer değiştirmezlerse, onları tüketici hakem heyetine verirsin.
  • ayıplı mal kapsamında pekala tüketici mahkemesine gidebilirsin. beklersin fakat büyük ihtimal sonucunu alırsın. new ipadimde ölü pixel var fakat zamanında çok uğraştım bu şeylerle,laptopumda ölü pixel var diye toshiba ile temasa geçmiştim taa japonyalarla konuşmuştum inat edip sonucunu aldım fakat 2 ayı aşkın sürdü. fakat artık uğraşmıyorum ama siz dilerseniz uğraşın=)
  • iPadlerde ölü piksel degisimleri iPhone ve itouch'lardaki gibi degil maalesef. En az 3 ölü piksel gerekiyor değiştirmek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika hatası.Değiştirmeleri gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @iPadlerde ölü piksel degisimleri iPhone ve itouch'lardaki gibi degil maalesef. En az 3 ölü piksel gerekiyor değiştirmek icin.

evet bunu bende okudum ama intenette biraz araştırma yaptım 1 ölü pikselle değiştirenlerde var

değiştirene kadar uğraşıcam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argap -- 24 Ekim 2012; 21:55:25 >
  • Benim hd pc imde vardı ölü piksel sonra tekrar çalıştı ölü piksel illa sonsuza kadar sönük kalcak demek değil belli zaman sonra açılır

• quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

ayıplı mal kapsamında pekala tüketici mahkemesine gidebilirsin. beklersin fakat büyük ihtimal sonucunu alırsın. new ipadimde ölü pixel var fakat zamanında çok uğraştım bu şeylerle,laptopumda ölü pixel var diye toshiba ile temasa geçmiştim taa japonyalarla konuşmuştum inat edip sonucunu aldım fakat 2 ayı aşkın sürdü. fakat artık uğraşmıyorum ama siz dilerseniz uğraşın=)
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahlegan -- 15 Kasım 2012; 12:11:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahlegan

quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

ayıplı mal kapsamında pekala tüketici mahkemesine gidebilirsin. beklersin fakat büyük ihtimal sonucunu alırsın. new ipadimde ölü pixel var fakat zamanında çok uğraştım bu şeylerle,laptopumda ölü pixel var diye toshiba ile temasa geçmiştim taa japonyalarla konuşmuştum inat edip sonucunu aldım fakat 2 ayı aşkın sürdü. fakat artık uğraşmıyorum ama siz dilerseniz uğraşın=)

Bu satılan new ipadler için kullanıcılar özellikle piksellerin gözle görülmeyecek kadar ufak olduğundan bu yüzden de görüntülerin diğer bütün tabletlerden iyi olduğunu vurgularlar. 1-2 ölü pikseli bu durumda farkedememiş olmanız gerekmiyor mu?

Keşke öyle olsa.. Çok gözüme batıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.