Şimdi Ara

kies galaxy s3'ü görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
17.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar son güncellemeden sonra kies artık telefonu tanımıyor :( çözümü nedir

• aynı şey bende de mevcut?
  • Kies güncellemesinden sonra mı, yoksa telefon güncellemesinden sonra mı gitti aradaki bağlantı?
  • kies
  • bugün aynısı benimde başıma geldi
  • şuan bende de kies telefonu görmüyor. 4.1 i yükleyeyim dedim. kies telefonu görmüyor :(
  • Ooo daha hüzel bi mesaj geldi. BU CİHAZ KİES 2.0 TARAFINDAN DESTEKLENMİYOR. şaşırmış herhalde.
  • Kendi laptopum acer marka, anneminki ise samsung. Ne hikmetse samsung laptopta kies e bağlamaya çalışınca s3ü, éomer'in dediği gibi desteklenmiyor uyarısı aldım fakat kendi bilgisayarımda sorunsuz güncellemeye başladım. Sorun, telefon ve kiesten ziyade kullandığımız bilgisayarlardaki ayar farklılıklarından vs ortaya çıkıyor olabilir.
  • Benimde görmüyor.
  • ya arkadaş yokmu bu sorunu çözebilen biri.
  • valla 20 takla attırdım tlfna yok görmüyor ya jelly beam yükledim ondan yada bilmediğim bişi dönüyor ama 2-3 bilgisayarda denedim sonuç aynı. işin garibi aynı bilgisayarlar 4.0.4 sürümlü s3 leri görüyor. bakalım güncellemeyi kies kendisi belirtmedi diyemi böyle yatı anlamadım...
  • Bu tamamen kiesin hatası çözümü denetim masasından bölge ve dil seçeneklerinden dil (ingilizce amerikan) seçip bilgisayarı yeniden başlatın,sorun düzelecektir..

Çözüm alıntıdır, denendi işe yarıyor.
  • çok teşekkürler gerçekten işe yaradı
  • Teşekkürler sonunda bir çözüm !
  • Bende çözülmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ostard

Bende çözülmedi?

Bunu kurarsan büyük itimale düzelir

indir
  • kies galaxy s3 ü görmüyordu. bölge ve dil seçeneklerinden abd yapınca görmeye başladı ancak bu seferde telefonu görsede rehber kısmına tıkladığımda yüzde yüze geliyor ve hiç bir şey göstermeden donma yapıyor. işletim sistemi Windows 8.

uyumluluk modunda da ayarlama yaptım, yönetici olarakda çalıştırdım ama maalesef yine donma yapıyor ve rehber çalışmıyor kiesde.
  • stock ingiltere rom'u yükledim. btu olan rom. sonra csc changer ile csc'yi btu yaptım. kies artık hem görüyor hemde güncelleme verir halde. rehber kısmı da sorunsuz. %100 çalışıyor.
  • Arkadaş nasıl bir müşteri memnuniyet anlayışı vardır bu samsungun cihazım S3 daha ne alam? Tanımıyor varmı böyle birşey hangi telefonu tanıycaksın.Nokia mı takalım ne dir bu ya rezillik çözümü nedir bunun kimse net birşey söylemedi ki ?
  • Arkadaslar aynı sorun bende de var daha dün kiesi yükledim ingilizce yüklendi ve Galaxy Ace telefonumu tanıdı ama dedim ben bundan bisey anlamam türkçe kurmaya karar verdim kaldırıp bir daha yükledim bu sefer türkce oldu ama simdide telefonu görmüyor sanırım sorun kiesi türkce yapmaktan kaynaklanıyor ve onuda denedim kiesin tercihler ayarından ing ye cevirdim yine aynı sorun simdi yukarıda arkadasın bulduğu cozumu denicem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.