Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
61
Favori
156.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PDF okumak ve belki bazen oyun oynamak için retinasız olandan almaya karar verdim. 15 20 güne kadar alacağım. Android deneyeyim dedim ama maceraya gerek yok vazgeçtim. Sizce iyi PDF okuyabilir miyim? Bu iş için retina olandan almak daha mantıklı belki ama beklentim çok yüksek değil. Gözü çok fazla yormasın yeter. Bu isteğimi idare eder bir şekilde karşılar mı? Retina olmayan ipad mini ile PDF okuyanlardan yorum bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 15 Ekim 2014; 12:23:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

PDF okumak ve belki bazen oyun oynamak için retinasız olandan almaya karar verdim. 15 20 güne kadar alacağım. Android deneyeyim dedim ama maceraya gerek yok vazgeçtim. Sizce iyi PDF okuyabilir miyim? Bu iş için retina olandan almak daha mantıklı belki ama beklentim çok yüksek değil. Gözü çok fazla yormasın yeter. Bu isteğimi idare eder bir şekilde karşılar mı? Retina olmayan ipad mini ile PDF okuyanlardan yorum bekliyorum.

Aradaki fiyat farkını tam olarak bilmiyorum ama bana kalırsa mini 2 almalısınız. Bi yerden sonra göz yoruyor çünkü mini.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreandinc

quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

PDF okumak ve belki bazen oyun oynamak için retinasız olandan almaya karar verdim. 15 20 güne kadar alacağım. Android deneyeyim dedim ama maceraya gerek yok vazgeçtim. Sizce iyi PDF okuyabilir miyim? Bu iş için retina olandan almak daha mantıklı belki ama beklentim çok yüksek değil. Gözü çok fazla yormasın yeter. Bu isteğimi idare eder bir şekilde karşılar mı? Retina olmayan ipad mini ile PDF okuyanlardan yorum bekliyorum.

Aradaki fiyat farkını tam olarak bilmiyorum ama bana kalırsa mini 2 almalısınız. Bi yerden sonra göz yoruyor çünkü mini.

Retina olandan almaya karar verdim. Arada 300 TL gibi bir fark var.

• Media markt te ozel kampanya var.64 gb+sim versiyonu 800 tl ye düşmüş yanında da kılıf hediye.Ben bir tane alarak aranıza katıldım.Eski model ama olsun işimi görür diye tahmin ediyorum.Geldiğindede yorumlarımı yapacağım umarım beğenirim.Beni cezbeden tarafı 64 gb oluşu ve sadece 800 tl oluşu.Retina almayışımın nedenide zaten 4.5 inç telefon var masaüstü var,birde yakında iyi bi laptop alacağım.Miniyi sadece oyun oynamak ve film izlemek için aldım
  • İpadle tanışma vakti geldi.
    Seçeneklerim.
    İpad mini 64gb+Hatlı
    İpad retina 32 gb
    veya
    İpad Air 16 gb.

Eğlence amaçlı kullanacağım. Net, video, sosyal ağlar ve olursa eğitim uygulamaları(öğretmenim) gönlüm miniden yana ama eskidi.
    Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zfrbyndr

İpadle tanışma vakti geldi.
    Seçeneklerim.
    İpad mini 64gb+Hatlı
    İpad retina 32 gb
    veya
    İpad Air 16 gb.

Eğlence amaçlı kullanacağım. Net, video, sosyal ağlar ve olursa eğitim uygulamaları(öğretmenim) gönlüm miniden yana ama eskidi.
    Ne dersiniz?

kesinlikle ipad mini retina 32gb hocam, ipad mini resmen performans olarak sürünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tşk. peki 16 gb bütçeme uygun sizce yetmez mi? yoksa 32 al, keyfine bak mı?
    Bütçe?
  • 6.1.3 den 8.1 e geçeyimmi format atıcam atamıyorum jb li cihaz güncelleme istiyor

• O değilde ipad mini 3 tam bir hayal kırıklığı oldu . Ama ipad air 2 fena . Küçük boyutlu sevmesem hemen alırım

• Minide ios 8.1 e geçen var mı şarj ve performans olarak nasıl?

• İpad mini halen cok yeterli bir bir urun benin icin kesinlikle herturlu internet isimi goruyor ve canim sikilinca oyun ihtiyacimi da gideriyor.
    Zaten kucuk olusu daha iyi.

İnternet ve temel ihtiyaclar icin mini alinir. Ve cok ucuzladi zaten

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Bana göre geçmezseniz daha iyi olur. İpad miniyi ilk aldığımda ios 6.1 sürümü vardı, ios 7 çıkar çıkmaz güncellemeyi yaptım ve çok pişman oldum. Daha sonra ios 8 güncellemesi geldi, bu sefer de hemen güncelledim ama yine hüsrana uğradım. Nisan 2013 te ilk aldığımda hızı, stabilitesi ve şarjı muhteşemdi, ios 7 ve 8 güncellemelerıyle her açıdan eskiyi arattı. Bir yolu olsa tereddütsüz ios6'ya dönerim.

Şahsi kanaatim odur ki; ios 7 ile saçma ve abartılı bir görsel gelişme için birçok şeyden taviz verildi, ios8 ile aynı anlayış sürdürüldü.

• Format nasıl atıcaz peki güncellemeden

• 8.1'de performans iyi şarja gelecek olursak bu tamamen sizin kullanımınıza bağlı ben sadece pdf okuma, not alma ve mail trafiği için kullanıyorum tabi twitter-facebook unutmamak gerekli beni en az 3-4 gün götürüyor diyebilirim.
  • zfrbyndr Z kullanıcısına yanıt
    tamamen kullanıma bağlı bir konu bende 16gb var ve hala 8-9 gb boş tabi ben çeşitli programlarla sürekli aktarım yapıyorum, 32gb iyi fakat rakamlar çok artabiliyor.
  • ipad mini yi tekrar IOS 7 ye döndüremezsek bundan sonrası için kullanmak işkence olacak gibi, sürekli kasmalar donmalar var

apple tr yi arayan yok mu bu konuda arayıp şikayetlerimizi yazalım. ben şimdi şikayetvar da yazacağım durumu.

gönderdiğim mesaj (apple ve sikayetvar.com)

bir adet, ipad mini tabletim ve bir adet iphone 4s telefonum var, IOS 7 varken gayet iyi olan cihazlarım IOS 8.1 yükledikten sonra kasmaya ve uygulamalardan atmaya başladı. forumlarda da sık sık bu konudan şikayetci olan arkadaşlar var. apple olarak cihazlarımızın tekrar IOS 7 ye döndürülmesi yada IOS 8.1 güncelllemesinin bu cihazları kasmayacak şekilde tekrar güncellenmesini istirham ediyorum, D.H forumu ipad mini ve iphone 4s kullanıcıları ve kendim adına, bilgilerinize sunarım.

arkadaşlar şimdi sikayetvar.com da gördüm ki, apple bir çok şikayete cevap vermemiş verdiği cevaplarda standart cevaplar.

lütfen

http://www.apple.com/tr/support/ girip orada ki konuların altında bu makale size yardımcı oldumu EVET/HAYIR Yazan yerlerden hayırı tıklayıp alta açılan pencereye cihazların IOS 8 den sonra kastığını yazarmısnız.

• iPad2,5_7.1.2_11D257_Restore.ipsw

bu dosyayı indirdim şimdilik beklemedeyim.

IOS 8 den IOS 7 ye dönüş

http://blog.tamindir.com/ios-8den-ios-7ye-nasil-geri-donulur_6887/
  • Selam arkadaşlar. İpad mini 16gb 3G li tableti kesin olarak ios6 yapmak istiyorum araştırmama göre mümkün gözükmüyor ama kaçırdığım bişey varsa dönüş yapılıyosa yardım edermisiniz?

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.