Şimdi Ara

Apple iPad Mini [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
61
Favori
156.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

http://www.bodyguardz.com/apple-ipad-mini-cases-screen-protectors-covers-shields-skins-films.html?dir=asc&order=sort_priority

Linkteki ürünü TR de bulabilme ihtimalim varmı acaba ?

güzel ama yanları yapışacak mı? sökülmesin sonra.

Bodyguardz iPhone da öyle bir sorun yaratmıyor ama iPad'de de yaratmaz sanırsam ama tek sorun daha doğru düzgün Türkiye'de aksesuar bulunmayışı

iphone ununkinin yanları ayrı yapıştırılıyor bildiğim kadarıyla .
    ama ipadte yekpare ve kıvrık bir biçimde duruyor.
    ekleme:ön ve arkaya film .etrafınada bumper gibi birşey bulabilirsen güzel olur .iphone daki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 9 Aralık 2012; 22:24:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.bodyguardz.com/apple-ipad-mini-cases-screen-protectors-covers-shields-skins-films.html?dir=asc&order=sort_priority

Bodyguardz iPhone da öyle bir sorun yaratmıyor ama iPad'de de yaratmaz sanırsam ama tek sorun daha doğru düzgün Türkiye'de aksesuar bulunmayışı

ekleme:ön ve arkaya film .etrafınada bumper gibi birşey bulabilirsen güzel olur .iphone daki gibi.

Bence arka tarafın jelatini kıvrık olabilir diye düşünüyorum bu ürünü bulabilirsem yeterli gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence arka tarafın jelatini kıvrık olabilir diye düşünüyorum bu ürünü bulabilirsem yeterli gibi

Ben bu ürünü 4s içi kullanmıştım, başarılı bir ürün fakat belli bir süre sonra sararma oluyor bu yüzden bence ince şık bir kılıf daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

olabilir.
    sorunsuz ki.adamlar satıyorlar :)
    bu ürünü anca yurtdışından internet üzerinde alabilirsiniz.
    yada Türkiyeye gelmesini bekliyeceksiniz.

• Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz. Adam gibi bişey bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini kullanan arkadaşlar;
    metal kasanın kenarları köşeli olduğun tutarken rahatsız ediyo mu?
    ve o kenarlarda ezilmeler meydana geldi mi?
  • Kılıfff kılıfff sıkıntısı mevcut ya. şu elago nun iphone slim lerini kullanıyordum ipad mini için olanı olsa direkt alıcam.Varsa tavsiyeleriniz TR üzerinden heryerden alabileceğimiz hep beraber araştıralım yazalım
  • Merhabalar, Ipad Mini siyah için akıllı kılıf kullanıyorum. Kadıköy Bahariye Caddesi' nde Yapı Kredi Bankası' ndan girince sol tarafta bir sürü aksesuar satan dükkanlar var, onlarda bulabilirsiniz. Fiyatları ne yazık ki biraz tuzlu, ben sert plastik akıllı kılıfı 75 tl ye aldım Ipad Mini' yi aldığım gün. Jelatin' i ise Doğubank' ta bir dükkanda buldum, ne yazık ki ürün yeni olduğundan ciddi rakamlar istiyorlar jelatin için, hatta ilginçtir ki Ipad 3 için jelatin 25 TL iken Ipad Mini için 50 TL isteyen dükkanlar bile var :))
  • Bütün mağazalar aksesuarları haftaya getirecekmiş biraz sabredelim

• Anasayfada haberi bile yapıldı ama buraya da yazayım.

http://www.switcheasy.com/store/iPad+mini

Burdakilerden herhangi birini sipariş verebiliyorsunuz. Sitede yukarıdan bölgenizi international olarak değiştirmeniz gerekiyor.
    Ürün fiyatına ek olarak 15 dolar kargo ve gümrük ücreti ekleniyor. 3 gün içinde elinizde oluyor.
    Kutu içerisinden bütün gerekli malzemeler çıkıyor zaten. ( Ekran filmi, Soket koruma kapakları, Ekran silme bezi vs.)

Fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün ve marka. Tavsiye ederim.
  • Bende 16 GB Wifi modelini aldım
    Alet çok küçük geliyor.RetinA ekrandan geçince ekranın kalitesini anında anlıyorsunuz

Biraz kullanım sonrası: Şuan test etmeye devam ediyorum.Gerçekten web deneyiminde felan ekran farkediyor Neyse yeni nesilden bu ipade geçicekler için söylüyorum gözleriyle görsünler öyle karar versinler.

Kamerasıda malesef 3.nesil ipadten geri kalmış.Apple kısmak için elinden geleni yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 11 Aralık 2012; 19:35:21 >
  • Cihazı bu akşam MediaMarkt'ta test etme imkânım oldu. Öncelikle beklediğimden daha küçük ince ve hafif. Ekranı ise tam tersi beklediğimden büyük. Ne normal 10" cihazlardaki büyüklük ve ağırlık var, ne de 7"ler kadar küçük ve kalitesiz bir ekran. Hatta pek çok 7"den hafif ve ince..
    Ekran iPad2'den iyi fakat 3. ve 4. nesil kullananları tatmin etmeyecektir.(Ben hiç iPad kullanmadım sadece test cihazlarından gördüğüm kadarıyla söylüyorum.) Bu yüzden eğer boyutlarından kaynaklı bir ihtiyacınız yoksa 3 ya da 4. nesilden bu cihaza geçmek sizi tatmin etmeyecektir.
    Cihazda GPS özelliği yok, fakat ben iPhone'daki interneti paylaştırdığımda lokasyonumu çok başarılı bir şekilde buldu. Bu arada haritalar kısmı bence güzel olmuş ancak detaylı test edemedim.
    Klavye gayet başarılı. Türkçe karakterler artık ayrı tuşlarda. Ayrıca klavye ikiye bölünebiliyor. Çift elle tutarken çok rahat yazabiliyorsunuz.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar..

• Jelatin buldum UCUZ aynı gün kargoya verdiler ertesi gün geldi Bursa'dayım kapıda ödeme ile aldım 2-3 şey daha ilave ettim www.pdateknoloji.com bi bakın ama kılıf arıyorum hala
    İphone tarzı kılıf arıyorum elago serileri gibi ince sert mat plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartOfSilence

Anasayfada haberi bile yapıldı ama buraya da yazayım.

Burdakilerden herhangi birini sipariş verebiliyorsunuz. Sitede yukarıdan bölgenizi international olarak değiştirmeniz gerekiyor.
    Ürün fiyatına ek olarak 15 dolar kargo ve gümrük ücreti ekleniyor. 3 gün içinde elinizde oluyor.
    Kutu içerisinden bütün gerekli malzemeler çıkıyor zaten. ( Ekran filmi, Soket koruma kapakları, Ekran silme bezi vs.)

Buradan aldım kısmetse pazartesi günü teslim olacak görünüyor fedex ile... Ama yazdığınızda bir eksiklik var... 75€ altında gümrük vergisi olmaz... Yani sadece ürün ve 15 usd kargo var...

• quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

Orijinalden alıntı: HeartOfSilence

Anasayfada haberi bile yapıldı ama buraya da yazayım.

Buradan aldım kısmetse pazartesi günü teslim olacak görünüyor fedex ile... Ama yazdığınızda bir eksiklik var... 75€ altında gümrük vergisi olmaz... Yani sadece ürün ve 15 usd kargo var...

Ben 1 hafta bekleyeceğim Istinye Park Pupa ile görüştüm iPad Mini'nin aksesuarları haftaya geliyormuş

• http://www.switcheasy.com/product/CoverBuddy_iPadmini

Tam olarak üstteki ürünün şeffaf rengini aldım.. Ön ekran jelatini vs de var ve toplamda 65 TL gibi bir rakama mal oldu... TR de eminim çok daha pahalı olacaktır hiç değmez... 3-4 günde kapınızda...
  • Bugün Ankara Sıhhiyede smartcase bulabildim, 80TL'ye aldım. iPad minimde yeni gelmişti, iyi oldu. Tam yer isteyenler için; necatibey telefon borsası 2 deki aksesuarcıda vardı, balıkçıoğlunda bile bulamadım.

Apple iPad Mini [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Canka1

Bugün Ankara Sıhhiyede smartcase bulabildim, 80TL'ye aldım. iPad minimde yeni gelmişti, iyi oldu. Tam yer isteyenler için; necatibey telefon borsası 2 deki aksesuarcıda vardı, balıkçıoğlunda bile bulamadım.

Kerdeş biraz pahalı olsum senin kılıf sanki, internette aynısını satıyorlar 39 tl ye hemde stylus kalem ve ekran filmiyle birlikte. Neyse hayırlısı olsun. İyi günlerde kullanın...

• Araştırdım şimdi, belirttiğiniz gibi tuzlu almışım. Neyse hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canka1

Bugün Ankara Sıhhiyede smartcase bulabildim, 80TL'ye aldım. iPad minimde yeni gelmişti, iyi oldu. Tam yer isteyenler için; necatibey telefon borsası 2 deki aksesuarcıda vardı, balıkçıoğlunda bile bulamadım.

Selam , bende sahibinden de buldum üründen almayı düşünüyorum 1-2 sorum olacak

- Malzeme kalitesi nasıl sert plastik gibi mi ,kauçuk gibi mi ,kumaş mı ?
    - Ön ekran koruyucu çıkabiliyormu ipad orjinal cover gibi mıknatıs ile mi tutunuyor?
    - Son olarak da arka daki stand haline gelebilmesi için bi çıkıntı mevcut elde tutarken veye masada düz kullanırken rahatsız ediyor mu?

Cevaplarsan sevinirim,teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.