Şimdi Ara

Corsair Vengeance C70 kasa video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Corsair'in oyunculara yönelik ürünler sunduğu Vengeance serisinden C70 modeli test masamıza konuk oluyor.

• Çok fonksiyonel bir kasa, özellikle kablo toplama bakımından cennet. Tasarımı da askeri temayı sonuna kadar sergiliyor. Firmanın sunduğu en iyi modellerden.

• Üst kapak çok hoşuma gitti :)

• corsair insanları nasıl cezbedeceğini iyi biliyor,mermi kutusu çelikon görüntüsü gerçekden kasaya cuk diye oturmuş...pc kasalarının bile askeri mlz görüntüsü verilmesi bile sıradan tasarımcıların işi değil maksat şimdiden bilinç altına yerleştirilmesi şeytan detaylarda saklı :(

• fiyatı pahalı aynı özellikte başka markaların 200 tl civarı mid tower kasaları var bu kasafiyatı ise 320 tl

• Askeri yeşil rengi harika bence . Fiyati biraz daha düşük tutabilirlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık DijitalTrend'in getirdiği hiçbir ürünü bedava verseler bile almam...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Artık DijitalTrend'in getirdiği hiçbir ürünü bedava verseler bile almam...

Neden?
  • Çok güzel bir kasa. graphite 600t ile bunun arasında gidip geliyorum ama 600t bir adım daha önde.
  • Tank gibi bir kasa olmuş, çok beğendim.

• Tasarim acisindan en begendigim kasalardan biri,sogutma performansi,kablo toplma ozelligi,corsair kalitesi hepsi kasayi dusunmeden alinabilir yapiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Artık DijitalTrend'in getirdiği hiçbir ürünü bedava verseler bile almam...

Neden?

Kendi yaptıklarından bile haberleri olmayan,ne yaptıklarını bilmeyen insanlar diyeyim ne diyeyim ki...

Telefonda konuşuyorsun, biri başka birisi başka söylüyor, teknik servisteki eleman kimseyi takmıyor.
    Arızalı ürünü gönderiyorsun, sonra uğraş dur. Teknik servisleri başka yerde, satış ve yönetim başka yerde diye
    birbirlerinden haberleri dahi yok. Zaten teknikteki elemanların ne yaptıklarından bile haberleri o yüzden yok her halde.
    Eee. Bir insan işini bırakıp başka alana yönelince böyle olur. Ona buna (Bimeks, Carrefour) LCD Televizyon satmakla uğraşmaktan
    kendi getirdikleri ürünlerle adam gibi ilgilenemiyorlar.

Kalsın. Ben almayayım...

• Fiyatına değecek kadar özelliği yok bence. 2 tane mid-tower kasa alınır o fiyata.
  • Hele ki taşıma sapı hayatımda gördüğüm en saçma bir sap olmuş. Normalde kasa taşırken tek elle taşıma sapından tutup götürmeniz gerekir. Bunda taşıyabilmek için tek elle değil 2 elle tutmak gerekiyor. Dolayısıyla da kasayı önünüze alıp yürümek zorundasınız. O şekilde de anca tutup kaldırmaya yarar.

Hiç yapmasalar daha iyi olurmuş. Düğmelerini de beğenmedim ayrıca. Hele ki kırmızı düğme , evinde çocuk olanlar için "Ben burdayım, gel bana bas ki bilgisayar kapansın" der gibi olmuş...

• kasa big tower fiyatina olmasaydi midtower'lar icerisinde belki dusunulebilirdi ama o kadar para verip neden bunu alsin ki insanlar onun yerine hafx falan alirlar

• Ben tasarımı beğenmedim, çok kaba duruyor.

• Çok güzel bir kasa, mid tower olarak geçmesine rağmen iç hacmi çok geniş. Nerdeyse tüm cpu soğutucular, tüm ekran kartları sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. Hem mid tower olsun, hem ferah olsun diyenler için yanında da corsair kalitesi ile birlikte çok iyi bir alternatif.

Ha 400R den görüntüsü dışında bir artısını görmedim. Bu segmentte favorim halen 400R.
  • iyiii

• askeri yeşil kasaya, orduda kullanılan üstten mandallı cephane kutusu görünümü verilmiş ve mandallara yan kapağı açmak için fonksiyonellik kazandırılmış. oldukça etkileyici ve alımlı durduğunu söylemek yanlış olmaz.

• Askeri yeşil renk bu kasaya iyi gitmiş. Üst kısımdaki taşımak için yapılan şeyler de hissiyatı güçlendiriyor. Çelik olmasından dolayı biraz ağırlık dezavantajı olmuş. Fakat fiyatta avantaj haline dönüşmemiş..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.