Şimdi Ara

İddia : Apple iOS 6.0.1 sürümünü denemeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 19 Eylül tarihinde iOS cihazlarına dağıtılmaya başlayan ancak pek çok eleştirinin hedefine oturan iOS 6 sürümü, iddialara göre önümüzdeki haftalarda güncellenecek.

BGR'nin güvenilir kaynaklara dayanarak verdiği haberinde, Apple'ın iOS 6.0.1 güncellemesi için ABD'de farklı operatör ortaklarıyla denemelere başladığı iddia ediliyor. 

iOS 6.0.1 güncellemesinde klavye veya uygulama klasörü açıkken ortaya çıkan yatay çizgi hatası, kilit ekranından Passbook detaylarına ulaşabilmeyi sağlayan bug, Exchange toplantı randevularının beklenmedik şekilde iptal edilmesi ve kameranın flaşının devreye girmemesi sorunu gideriliyor. 

Bunun yanında WiFi desteğinin geliştirilmesi, iTunes Match için hücresel veri anahtarı eklenmesi de yenilikler arasında.

iOS 6.0.1 güncellemesinin Kasım ayı civarında dağıtıma başlaması bekleniyor. 

Site ayrıca iOS 6.1 sürümü üzerinde de denemelerin başladığını bildiriyor. Muhtemel iPad mini tabletinde iOS 6.1 kullanılacağı iddialarını da reddeden site, bu sürümün tüm iOS cihazları için sonraki bir tarihte yayınlanacağını dile getirdi. 

• yeni bir ios cihazı cıktıgında yada var olanlar güncellendiğinde işletim sistemine güncelleme geldiği biliniyor. hatta şimdiden 6.1'in çıkışını da tahmin edebiliriz ki o da 9.7inc lik iPad in güncellenmesi ile gelecektir. geçen sene 5.1 yeni ipad ile birlikte gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

yeni bir ios cihazı cıktıgında yada var olanlar güncellendiğinde işletim sistemine güncelleme geldiği biliniyor. hatta şimdiden 6.1'in çıkışını da tahmin edebiliriz ki o da 9.7inc lik iPad in güncellenmesi ile gelecektir. geçen sene 5.1 yeni ipad ile birlikte gelmişti.

Arkadasım ipadin boyutu zaten 9.7''

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme şart iOS 6 olmamış hatalar düzeltilmeli
  • Geç bile kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemeler tabi vardır ama daha betası bile yok.
  • kesınlıkle hatalar duzeltılmelı bende bekleyenlerdenım

• quote:

Orijinalden alıntı: Altair1092

quote:

yeni bir ios cihazı cıktıgında yada var olanlar güncellendiğinde işletim sistemine güncelleme geldiği biliniyor. hatta şimdiden 6.1'in çıkışını da tahmin edebiliriz ki o da 9.7inc lik iPad in güncellenmesi ile gelecektir. geçen sene 5.1 yeni ipad ile birlikte gelmişti.

güncelleme ne demek biliyorsun değil mi? hadi anlayacağınız şekilde yazalım
    6.0.1 ipad mini (7.85inc)
    6.1 ipad 4 (9.7inc)

ile gelecek. Yani şu an piyasada var olan iPad güncellenince, 6.1 gelecek diyorum.
  • Apple servisinde çalışan bir arkadaş bile ios 6 dan şikayet ediyorsa bir zahmet yamasınlar.

• bazı hatalar var lütfen düzeltin
  • guzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım sıvamazlar daha fena

• App Store'u hızlandırmalarını temenni ediyorum. Zira yeni App Store'un temeli olan eski uygulama bundan çok daha hızlıydı. Apple'ın uygulama tanıtım programı olan uygulamayı satın alıp kendi bünyesine getirmesinden bahsediyorum.

• Hala apple alan var mi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Altair1092

quote:

güncelleme ne demek biliyorsun değil mi? hadi anlayacağınız şekilde yazalım
    6.0.1 ipad mini (7.85inc)
    6.1 ipad 4 (9.7inc)

ile gelecek. Yani şu an piyasada var olan iPad güncellenince, 6.1 gelecek diyorum.

Pardon yanlış anlamışım

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Hala apple alan var mi :)

Evet, ayrıca her yerde olay çıkarmaya çalışanlar da var, senin gibi.
  • evet gerçekten düzeltilmeli yüklediğim günden beri sanki daha yavaş ve kasılarak çalışıyor gibi
  • Sanki bazı güncellemeler tüketiciye sus payı verip, üreticiye zaman kazandırıyor. Biraz güncelleme bağımlısı mı olduk ne?

• Önceden android için derlerdi güncelleme manyağı oldu diye,

adamlar android'deki özellikleri çalıcam diye bug manyağı oldular

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

Önceden android için derlerdi güncelleme manyağı oldu diye,adamlar androiddeki özellikleri çalıcam diye bug manyağı oldular

bir zamanlar bende senin gibi düşünüyordum ta ki android de herkes kafasına göre güncelleme verene kadar en azından ios da o dert yok güncelleme ne zaman gelecek yok desteği kesecek mi o dert yok o yönden geniş düşünün derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.