Şimdi Ara

rapid mi toledo mu c elysée mi 301 mi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
13.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman gelir acaba full toledo veya comfort golf dusunuyorum manuel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 301 ile C- Elysee, symbol ve linea gibi filo satışlarını kıracaklar.Rapid ile Toledo da, Jetta, Focus ve Fluence gibi filo araçlarının satışını kıracaklar. Olay bu kadar basit. Aynı zamanda Rapid ile Toledo da gucu 50 bin ve üzerine yetmeyen butçeler için uygun bir sedan dizel aile aracı olacak.

Tabi Skoda Seat ikilisinden Skoda, Pug- Citroen ikilisindende Pug galip çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnakgnl -- 2 Aralık 2012; 19:14:27 >
  • arkadaşlar 301 1.6 92 hp access kampanyalı bizim sosyal sandıkta...33.570 metalik boya da içinda (+800 fark yok yani dahil).
    bulunduğum ilde bayiye sordum.ellerinde olmadığını haftaya gelecğini dizelinin fiyatının 39000 den başlayacağını söylediler.şuan kampanyalı 50 araç vardı.31 i satılmış durumda.sizce fiyatı uygun mu almalı mıyım.normalde otomatik istiyorum.kendimi de iyice alıştırmıştım otomatiğe.(özellikle şehir içi ideal oluyor otomatik.)
    siz ne dersiniz 301 1.6 HDİ access e... donanım olarak pek dolu gelmedi bana.orta donanım oluyor access modeli;
    benim için eksileri;

-2 hava yastığı
    -arka camlar manuel
    -cam açma-kapama modülü vites yanlarında(en kötüsü de bu:)
    -sis farı yok vs...

artıları;
    -esp,ebd,asr standart
    -hız sabitleme,sınırlama var
    -bagaj hacmi geniş
    vs..
    Gönlüm rapidden yana ama henüz piyasada yok.fiyatı da belli değil.çoook kararsızım çook.son 19 araç bakalım ne olacak...hayırlısı...

• 301 test sürüşü yaptım Çekişi gayet iyiydi fakat işçilik vasattı Fiyatına göre pahalı değil bence
  • Piyasa daha yeni sürülmüş, hatta sürülmemiş arabalar. Kim ne derse boş. ama bence toledoyla çok iyi bi atak yapıcak seat. tabii fiyatıda öyle olur :) paraya kıyarım diyosanız RAPİD (Y)
  • bence bu sınıfın kralı accent blue paraya biraz kıyabilirseniz.çok güzel arabaya binersiniz.motoruda cabası 1.6 crdi 128 bg
  • konuyu hortlatalım bence tartışılması gerek b+ segmentinde hangi araç alınmalı ?
  • Aynı arabayı daha fazla fiyata almak mantıklı değil. Banko TOLEDO derim..Fiyatı rapid den uygun...301 Fransız olduğu için bana uzak olsun..Derim..Beni sevmeyeni ben hiç sevmem...Malını satın almam...
  • Bosna vs. Gıbı ulkeler dısında avrupada bizi seven varmı

• toledo
  • Elnette bu yarışın galibi Toledo olur

• Toledo'nunda eksikleri var bu yarışta arkadaşlar

- arka koltukta ortadaki yolcu için kafalık yok
    - arka cam sileceği yok
    - radyo rcd 210 polo trendline'daki ve arka koltuklarda hoparlörler yok sadece 2 tweet 2 ön hoparlör işi götürüyor
    - ve rapid'e son zamanlarda sürücü tarafından 4 cam kontrol edilebilmesi seçeneği eklendi toledo da hala sanırsam ön 2 cam kontrol edilebiliniyor.

bu eksikleri dışında aradaki 51900-48800 = 3100 tl lik farkı nasıl değerlendirebiliriz arkadaşlar sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

Bosna vs. Gıbı ulkeler dısında avrupada bizi seven varmı

Dedelerimiz ninelerinin hatırlarını çok sık devamlı sormuşlar..Bu ilgi sevgi 500 yıl sürmüş....Bir çok Avrupa ülkesinde DNA testleri Bize uygun çıkıyor....Yinede sevmiyorlar...İnsan bir teşekkür eder..Hamamı bizden öğrendiler...Yıkanmayı , sıcak suyun faydasını, v.s... Yinede sevmiyorlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 13 Ekim 2013; 12:53:23 >
  • TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyorsam küçük deri paketide yok. Gözlük saklama yeride yok. Yalıtım toledolarda biraz zayıf diye biliyorum, test yapan bi grubun değerlendirmesinde söylüyorlardı. park sensörüde sonradan ekleniyor.
  • hiçbiri. tabiki accent blue. Dizelini surdum araç hem keyifli, hem guclu, hem az tuketiyor, hemde 5 yıl garantili
  • TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    bende toledo ile rapid arasında kaldım ancak toledo resimdede görüldüğü üzere diğer donanımlarda eklendiğinde özellikle 17" jant ve star stop özelliğiyle rapidi geçiyor tesadüfe bak rapidin elegance i ile aynı fiyata geliyor 51.900 yani saydığınız her şey toledo da var
    seatın sitesinde araç oluştur seçeneğiyle bu menüye ulaşabilirsiniz...

rapid mi toledo mu c elysée mi 301 mi
     rapid mi toledo mu c elysée mi 301 mi

• Rapid

• toledo bildiğim kadarıyla c diğerleri b seğmenti .aynı seğmentde olsa yinede toledo
  • konu açılalı 2 sene olmuş. son durum seat neredeyse hiç satmıyor, skoda biraz satıyor psa ise aldı başını gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.