Şimdi Ara

Windows 8 için Skype uygulaması duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows 8 için Skype uygulaması duyuruldu

Resmi lansmanı 26 Ekim'de yapılacak Windows 8 işletim sistemi için Microsoft cephesinden önemli bir adım geldi ve Skype'ın yeni versiyonu tanıtıldı. Dünyanın en popüler video görüşme uygulaması olan Skype, sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere Microsoft tarafından hatırı sayılır bir meblağa karşılığında satın alınmıştı.

Windows 8'in yenilikçi metro arayüzü için özelleştirilen yeni sürüm için henüz herhangi bir indirme linki yayınlanmış değil. İşletim sistemi ile eş zamanlı olarak gelecek Skype'a kullanıcılar, uygulama mağazası Windows Store üzerinden ücretsiz olarak erişilebilecek. Tam ekran görüşmeye olanak tanıyan yeni sürüm aynı zamanda Windows 8'in dokunmatik özelliklerinden ve canlı kutu fonksiyonlarından faydalanırken, Push Notification hızlı bildirim özelliği ile gelen yeni çağrı ve mesajlar kullanıcıya anında bildiriliyor.

Skype'ın Windows 8 sürümü ayrıca People Hub yani kişi bilgilerinin olduğu merkez uygulamaya da entegre olarak çalışıyor bu sayede sistemdeki tüm iletişim bilgilerinden faydalanılabiliyor. Tüm bunlara ek olarak kullanıcılar, sık görüştükleri kişileri ana ekrana taşıyabiliyorlar.

• Önce bi Windows 7 için olanı optimize etsinler, işlemcinin anasını ağlatıyor resmen.

• Tasarımı çok hoş beğenimi kazandı

• Skype, Microsoft için bence tarihinde satın alımıyla en mantıkıca yapılmış atılımlarından biri.. :) Windows 8'in dokunmatik arayüzü ile baya iyi bir kullanım tadı sunucakdır.. :)

• şuan Skype 5.11 beta yı kullanıyorum live messenger zaten ölmüştü en azından microsoftun msn hesaplarına erişimi skype a taşıması muhteşem oldu ...

tek panelde skype/facebook/msn listeme erişip iletişime geçebiliyorum 3 platformda da istediğim kişi ile ...

• Tasarım olarak hoş gözüküyor.Windows 8 ile birlikte kullanımı dahada artacaktır diye düşünüyorum.

• Tasarım çok hoş olmuş. Kullanımı keyifli bir program olacaktır.

• Skype kullanıyorum ama WLM tadını vermiyor. Güzelim WLM'yi bitirdiler.

• kim ne derse desin wp8 :)

• kendi işletim sistemine kendi programını da çıkarsın bi zahmet.

• Uygulama yeni win8 arayüzüne entegre edilmiş ve eski win sürümleri için olanıda güncellenmiş. Skype ı eski popülerliğini kazandırmaya çalışıyor microsoft umarım başarılıda olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.