Şimdi Ara

Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
81
Favori
205.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fem beyaz mat 1 konu özetli s.b. alınır.
    karakök mat1 sb alınır.
    cep kitapçığı alınır.
  • femset 2012-2013 1.kitabı alınır boş yada boşa yakın olması iyi olur
  • Fem Simetri Geometri YGS'ye hazırlık - 350 sayfa (sadece 5-6 sayfada işaretlemeler mevcut) 7 TL

Maltepe Matematik-2(LYS) Soru Bankası - 320 sayfa (dizilerin bir kısmı çözülmüş) 8 TL

Karekök Coğrafya LYS Soru Bankası - 370 sayfa (tamamen boş-çiziksiz) 5 TL

Birey YGS-LYS Geometri Soru Bankası (B) - 400 sayfa (bazı konularda işlemler yapılmış, fakat kitabın %90ı boş durumda) 9 TL

Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası (A) - 496 sayfa (tamamen boş-çiziksiz) 10 TL

FemSet 6 (EA) (tamamen boş, çözüm cdli) 7 TL

FemSet 5 (EA) (tamamen boş, çözüm cdli) 7 TL

Fem Simetri Edebiyat LYS Hazırlık (tamamen boş) 8 TL

FemSet 4 (EA) (tamamen boş, çözüm cdli) 7 TL

FemSet 3 (EA) (tamamen boş) 7 TL

FemSet 2 (EA) (türkçe, mat, ve geonun bi kısmı çözülmüş) 4 TL

Seçtiğiniz herhangi bir kitabın fotoğrafını size anında yollayabilirim. Fiyatlar için pazarlık yapılabilir duruma göre. Kargo ücretini de ben karşılayacağım. Kitapların devamı gelecek... Ve onlarca kaynak kitabım var isteklerinizi lütfen pmden bana bildirin. Varsa elimde, aklınızdaki fiyattan satayım.

• simetri mat1+mat2 ve geometri seti arıyorum.
  • fem beyaz mat-1 in yüzde 20si dolu fiyatı 7 lira, femin biyo kimya fizik coğ cep kitapları var hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stache1918

fem beyaz mat-1 in yüzde 20si dolu fiyatı 7 lira, femin biyo kimya fizik coğ cep kitapları var hocam.

mat 1 0 tercih ediyorum, cep kitaplarını da ayrı alsam kargoya değmez teşekkürler :)
  • FEMSET Sayiasl Arıyorum elinde bulunanlar özel mesaj atsın.. FEM SET ALINIR
  • FEM YAYINLARI MAT-2 SIFIR YGS HAZIRLIK KİTABI PTT İLE KAPIDA ÖDEMELİ ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPARIM.KARGO DAHİL 20 LİRA.
    HAZIRLANAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN BU FİYATTAN VERİYORUM.HERKESE BAŞARILAR.
     [sizer]Kitap/Kaynak Alışveriş ve Takas Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugura44 -- 24 Ekim 2013; 0:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugura44

FEM YAYINLARI MAT-2 SIFIR YGS HAZIRLIK KİTABI PTT İLE KAPIDA ÖDEMELİ ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPARIM.KARGO DAHİL 20 LİRA.
    HAZIRLANAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN BU FİYATTAN VERİYORUM.HERKESE BAŞARILAR.

http://www.suratsatis.com/index.php?do=catalog/product&pid=156

burda zaten 27 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: tute6

quote:

Orijinalden alıntı: ugura44

FEM YAYINLARI MAT-2 SIFIR YGS HAZIRLIK KİTABI PTT İLE KAPIDA ÖDEMELİ ŞEKİLDE GÖNDERİM YAPARIM.KARGO DAHİL 20 LİRA.

http://www.suratsatis.com/index.php?do=catalog/product&pid=156

burda zaten 27 lira.

tamam bende de kargo dahil 20 lira ;)

• elimde yeni kullanılmamış felsefe grubu kitabı konu anlatımlı soru bankası var fem yayınlarının
  • Pars_54 kullanıcısına yanıt
    ELİMDE SIFIR FEM YGS/LYS KONU ANLATIMI VAR UYGUN FİYATA OLur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KadirDuman54 -- 25 Ekim 2013; 16:01:49 >
  • ARKADAŞLAR ELİMDE FEM SIFIR YGS/LYS KONU ANLATIMI COĞRAFYA---- FEM SIFIR KONU ANLATIMLI FELSEFE GRUBU------

SIFIR Pİ ANALATİK KONU ANLATIMLI LYS EDEBİYAT----------VAR HEPSİ ÇOK İYİ UYGUN FİYATA OLUR !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KadirDuman54 -- 25 Ekim 2013; 17:55:17 >

• Eşit ağırlık fem simetri ve femset bide fem dergileri alcam basim tarihleri 2012 2013 veya 2013 2014 olabilir daha eskileri almam bunun dişinda set değilkitap olarak soru bankalarda alcm orta zorlukta eşit agirlik bunun dişinda fem simetri ve femset YGS kimya kitabida alcam bunlarınkullanilmamis olmadi gerekir ilgilenen aarkadaşlar pm atabilir
  • ARKADAŞLAR ELİMDE SIFIR FEM COОžRAFYA TARİH KONU ANLATIMLI YGS/LYS----------SIFIR FEM KONU ANLATIMLI FELSEFE GRUBU -------------SIFIR Pİ ANALATİK KONU ANLATIMLI LYS EDEBİYAT VAR

YANINDA TÜRKÇE %15 KULLANILMIS FEM ÖSS HAZIRLIK SORU BANKASI HEDİYE İLGİLENENLER PM VEYA CEVAP ATSINLAR !!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KadirDuman54 -- 25 Ekim 2013; 23:52:54 >

• sayısal femset 2012-2013 alınır
  • Bombos Simetri LYS Biyoloji satiyorum fiyati pmden konusuruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş zaman denemeleri (özellikle lys sayisal) alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tetveli kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetveli -- 22 Aralık 2013; 16:18:37 >

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.