Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.370
Cevap
32
Favori
122.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucifer50

SLMLAR niggaa bey sıze bır sorum var suan gameloftun asfalt 7 oyununu ındıryorum sıtede gamleoft urunlerının oyunlarının oynanmadıgı soyleıdn sız nasıl oynadınız ayrı bır doysamı ındırdınız arkdaslar apk dıye bır dosyadan bahesettıler omu ıncek yardımcı olurmusnz nasıl oynayabılırım bu oyunu

Oynanmadıgını kim söyledi bilemıyorum ama normal google playden ındırığ kurdum ..ve çalışdı .. apk dosyasını android klasörüne atıp oyunu kuruyorsunuz ..ve sd dosyasını oyuna girdikden sonra indiriyor ..bu kadar ..Google playden ındırınce direk zaten indirip kuruyor sonra sd yi indiriyor ve oyun açılıyor ..
  • Merhaba arkadaşlar,

Kapanma sorunu artarak devam ediyor. Reset üstüne reset atmam gerekti. Artes Teknik arkadaşımızın vermiş olduğu linkten dosyayı indirdim, fakat nasıl kurulum yapacağımı bilemedim. Yardımcı olabilecek var mı.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinbudak

Merhaba arkadaşlar,

Kapanma sorunu artarak devam ediyor. Reset üstüne reset atmam gerekti. Artes Teknik arkadaşımızın vermiş olduğu linkten dosyayı indirdim, fakat nasıl kurulum yapacağımı bilemedim. Yardımcı olabilecek var mı.?

Hocam artesin sitesinden iltişim bölümünden servisi ara telefonda teknik servisi iste bağlasınlar 3-4 dk da bilgi verip halletsinler .. Durumu net bilmediğim için yanılmak istemıyorum sizi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 2 Kasım 2012; 10:30:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iodio75

Merhabalar merak ettiğim birkaç konu var. Aslında new ipadim ama bir tane de 7 -8 inch tablet istiyorum. Mutlaka garantili olmalı. Bu yüzden arteste karar kıldım. Ancak iki konuda araştırmama rağmen çözüm bulamadım. Birincisi huawei e177 modemim var. Desteklenen modem listesinde e177u1 var. Bu modemler aynı mıdır. Diğeri de bluetooth dongle desteği var mıdır

Merhabalar;
    Modemin arka tarafında tam olarak model numarası yazar. Huawei e177u-1 veya u-2 şeklindedir. u-1 olan modeli çalışıyor.
    Bluetooth dongle desteği bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinbudak

Merhaba arkadaşlar,

Merhabalar;
    Artes D821 Tablet'e yazılım yükleme işlemi kısaca aşağıda belirtilen şekilde yapılmaktadır.
    Öncelikle Tabletinizdeki varsa kişisel dosyalarınızı yedekleyin. Format atılacağından her şey silinecektir.
    Yazılım yükleme işlemi için En az 1Gb Micro Sd Kart'a ihtiyaç var. İndirdiğiniz zip'li dosyayı klasöre çıkartınız. Klasörün içerisindeki dosyaları Micro Sd Kart'a kopyalayın ve Tabletin Sd Kart Girişine takın. Tablet kapalı konumda iken Home tuşuna basılı tutarak Power Tuşuna basıp Tableti açın. Tablet açıldığında yükleme işlemi başladığını göreceksiniz. Bu ekranı gördükten sonra Home tuşuna basmayı bırakın. Yazılım yükleme işlemi bittiğinde Tablet kendiliğinden kapanacaktır. Yükleme işlemi bu kadardır.
    Yeni yazılım yüklendikten sonra Tabletin ilk açılması, yeni programların yüklenmesinden dolayı normal açılış süresinden daha uzun sürebilir.

• Ben mail adresimi tanıtamadım cihaza.. Adres ve şifre bilgisinden sonra sunucya bağlanılamıyor diyor.. Manuel kurulumda 3 seçenek var hangisinde ne ayar gerekıyor bilemıyorum ama 3 ünüde denedim yine olmadı ..

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • nıggaa : Sorun hosts dosyasında. system/etc/hosts dosyasını txt editor ile açıp içeride yazan herşeyi sileceksiniz. İnternet sorunları tamamen ortadan kalkıyor. Bu sorunun sebebi de cihazın Çin 'de, Çin hükümetinin yasaklarını delecek şekilde DNS, hosts ayarları vb.. yapılarak üretilmiş olmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

nıggaa : Sorun hosts dosyasında. system/etc/hosts dosyasını txt editor ile açıp içeride yazan herşeyi sileceksiniz. İnternet sorunları tamamen ortadan kalkıyor. Bu sorunun sebebi de cihazın Çin 'de, Çin hükümetinin yasaklarını delecek şekilde DNS, hosts ayarları vb.. yapılarak üretilmiş olmasıdır.

Ama ben youtube konusunda host dosyasını kontrol etmişdim youtuba girmiyordu ..( hala girmiyorda uğraşmadım ) ..ve dosya zaten boş görünüyordu .. Ben mi beceremedim acaba ..
  • selamlar, bende üründen aldım. kardeşim kullanıyor. performansı gayet başarılı. kılıfınıda bu ay ucuzcity.com getiriyormuş. NTFS formatlı diskimden mkv formatlı 2.8 GB lık BLURAY-RIP film dosyasını HDMI üzerinden tv'me takılmasız olarak video oynatabildim.
  • Merhaba,

Cihaz benim de elime ulaştı. İlk incelemeler oldukça olumlu. Ancak gelen e-postalarda resimler görünmüyor.
    Bir çözüm var mı acaba?

Teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba, ben de bugün gittim mağazada tableti inceledim. Görüntü kalitesi çok iyi, internet hızlı diyebilirim. Benim için önemli olan şeyler bunlar, bir de bunun yanında çok önemsediğim bir şey şarj süresi. İstiyorum ki alacağım tablet en azından 4-5 saat dayansın. Hatta ekranın parlaklığını düşük de kullanabilirim ama 5 saat dayanması gerek diye düşünüyorum.

Valla bütün mesajları okudum ama kaç saat şarjının gittiğine dair kesin bir değerlendirme göremedim. Örneğin Wi-Fi açıkken internette kaç saat sürüyor şarjın bitmesi ve film izlerken örneğin kaç saat dayanıyor gibi bilgileri paylaşabilecek bir arkadaş olursa çok müteşekkir olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: php cooker

Arkadaşlar merhaba, ben de bugün gittim mağazada tableti inceledim. Görüntü kalitesi çok iyi, internet hızlı diyebilirim. Benim için önemli olan şeyler bunlar, bir de bunun yanında çok önemsediğim bir şey şarj süresi. İstiyorum ki alacağım tablet en azından 4-5 saat dayansın. Hatta ekranın parlaklığını düşük de kullanabilirim ama 5 saat dayanması gerek diye düşünüyorum.

Valla bütün mesajları okudum ama kaç saat şarjının gittiğine dair kesin bir değerlendirme göremedim. Örneğin Wi-Fi açıkken internette kaç saat sürüyor şarjın bitmesi ve film izlerken örneğin kaç saat dayanıyor gibi bilgileri paylaşabilecek bir arkadaş olursa çok müteşekkir olacağım.

Yukarıda yazıyordu ... wifi açık downlod yaparken ekran son ayarda ve açık vaziyette ..yani ekran güç tasarrufu olmadan 6-7 saat gidiyor ..bizzat denedim ...

• D821 de gamepad çalıştıran oldu mu? Performansı nasıl ve hangi gamepad leri çalıştırıyor?
  • Arkadaşlar bu tabletteki uyku modunda kendiliğinden kapanma ve ad kart hata problemlerinin kesin çözümü bulundu mu bulunduysa almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimrevivo

D821 de gamepad çalıştıran oldu mu? Performansı nasıl ve hangi gamepad leri çalıştırıyor?

Gamepad desteği yok hocam
  • arkadaşlar cihazı 15-20 gündür kullanıyorum. gücü her oyunu çalıştıracak güçte ama bazı oyunları yazılım uyumsuzluğundan çalıştırmıyor.
    mesela angrybirds in ilk iki oyununu (1 ve season) bu sürüm tabletinizle uyumlu değil dedi çalıştırmadı. apk sını kurunca çalıştırdı.
    gameloft oyununda da sorun çıkardı. six guns ı yükleme ekranında bırakıyor, ileri gitmiyor. onun apk sını denemedim. ama yazılımsal olarak yüklenebilse donanımsal olarak oynatır. cihazın gücünde sorun yok.
    dead triger , mini motor racing gibi oyunları ise çok stabil çalıştırıyor. mini motor racing xperia ray telefonumda çok kasıyordu. burada hiç kasmadan oynuyorum.
    where is my water oyunu büyük ekrandan dolayı daha güzel oynanıyor.
    oyun dışında diğer özellikler bakımından ise tablet sınıfına göre iyi iş başarıyor. 7 inç tabletlerle kıyaslanmaz bile. iyi ki 7 inç yerine 8 inç almışım. hem ekran daha büyük, hem de kalitesi iyi. ips ekranları denemediğim için onlarla kıyaslama yapamıyorum maalesef.
    google, facebook gibi sitelere gayet iyi giriyor. giremeyenler ayarları iyi yapsınlar.
    sonuç olarak 300-350 lira aralığındaki tabletlere göre alınabilir bir cihaz. tabii ki tercih yine sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: iodio75

Merhabalar merak ettiğim birkaç konu var. Aslında new ipadim ama bir tane de 7 -8 inch tablet istiyorum. Mutlaka garantili olmalı. Bu yüzden arteste karar kıldım. Ancak iki konuda araştırmama rağmen çözüm bulamadım. Birincisi huawei e177 modemim var. Desteklenen modem listesinde e177u1 var. Bu modemler aynı mıdır. Diğeri de bluetooth dongle desteği var mıdır

Merhabalar;
    Modemin arka tarafında tam olarak model numarası yazar. Huawei e177u-1 veya u-2 şeklindedir. u-1 olan modeli çalışıyor.
    Bluetooth dongle desteği bulunmuyor.

Maalesef e177u2 :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

quote:

D821 de gamepad çalıştıran oldu mu? Performansı nasıl ve hangi gamepad leri çalıştırıyor?

Yapma yaa.Peki mouse veya klavyeyle oyun oynanıyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

Mause klavye desteği var hocam .. Ama oyun oynamadım hiç ..İşyerindeyim akşam dener konuya yazarım ..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mause klavye desteği var hocam .. Ama oyun oynamadım hiç ..İşyerindeyim akşam dener konuya yazarım ..

tamam hocam bekliyorum.teşekkürler. benimkide geliyor yarın inş. tekzen den cuma günü akşam sipariş verdim.haftasonu iş günü değil diye takmadım ama hala tedarik sürecinde diyor. hayırlısı bakalım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.