Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 Türkçe Olarak Çıktı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
13.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Simulasyon oyunları arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan ve  ülkemiz PC oyuncuları için de önemli bir yere sahip olan Euro Truck Simulator 2, Türkçe dil desteğiyle birlikte 19 ekim tarihinde dijital olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Sadece mal değil, yılların yorgunluğunu taşıyan treylerinizle gece, gündüz, yağmur, çamur demeden yüzlerce kilometre yol katedecek, kâh yoldak çıkacak (Allah korusun!), kâh tırınızı çekip köşede küçük abdestinizi giderecek  ve Avrupa'nın 60'dan fazla şehrini ziyaret edebilme şansına erişeceksiniz.

Tır sürmedeki deneyiminizin limitleri zorlanacak. Gerçek yol haritalarının oyuna aktarıldığı ETS 2, size bu yollardaki ünlü yapıları görme şansı dahi tanıyor. Ekmek teknenizi kişiselleştirebilir, far, korna, egzoz gibi detayları elden geçirebilirsiniz.

67 TL fiyat etiletine sahip yapımın demosuna buradan ulaşın!

• Recep ivedıgın kamyoncu sahnesi geldi aklıma nedense .)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haber için teşekkürler BSC ailesi :)

Türkçe'ye destek veren bir firmaya biz de değer vermeliyiz bence :)

• Paylaşım için teşekkürler bu oyuna destek olmalıyız diye düşünüyorum. Oyunu ARAL 9 kasımda satışa sunucak 50 TL Donanımhaber ETS2 konusunda bulabilirisniz çeşitli satış fiyatlarını.

BSC bekledigimiz haberdi. Herbirinize teşekkürlerimi sunarım.

http://forum.donanimhaber.com/m_43985042/mpage_1/key_/tm.htm

• Bana hitap eden bir oyun değil.
    Fakat her geçen gün Türk oyuncularına verilen önemin arttığını görmekte gerçekten sevindirici.

Bu oluşumda bize en büyük katkıyı sağlayıp resmi çevirilerde elinden gelen çabayı gösteren oyunceviri ve 23 Studios ekibine bir kez daha teşekkürler.

• Pedal to the Metal ve Haulin'den sonra oynadığım en keyifli tır oyunu olmuş. Ve de Türkçe olması sebebiye 50tl'yi kesinlikle hakediyor.

• ÇOK GÜZEL BİR HABER TEŞEKKÜRLER

• Oyuna ne kadar destek verilirse yeni çıkacak oyunda mp desteği ve Türkiye haritasını görme fırsatı yakalayabiliriz.

• buram buram beyaz atlet kokuyor konu...

• Pek benim tarzım olan bir oyun değil ama Türkçe'ye verilen önemin artması sevindirici.
  • resimlerine baktım dehşet oyun, zaten babam tırcı. hem ben hem de babam bu tür oyunları seviyoruz. görünce eminim çok mutlu olacak :)
  • benim indirdiğim rusça çıktı nasıl türkçe yapabilirim.
  • İşte bu oyuna para verilir. Hep aynı hep aynı, biraz farklı oyunları da oynamak lazım.

• Oyun iyi güzelde 67 TL çok para.30-40 TL olsa alınabilirdi.Oyunun Türkçe olmasınında pek önemi yok.Oyunda diyalog yok çünkü.Böyle tır simülasyon oyunları oynamam fakat videoda gördüğüm kadarıyla saatlerce direksiyon sallamak oyun bile olsa zevkli görünmüyor.Sonuç olarak fiyatı ucuzlarsa orijinal alınabilir.

• Haber için teşekkürler BSC...

oyunu aral'ın yakın bir tarihte türkiyede uygun bir fiyatla satışa sunacağını hatırlatmak isterim. ayrıca herkesi oyunun demosunu denemeye davet ediyorum.şuanda tır simulasyon oyunu yapan tek firma olmasına rağmen ETS2 ile gerçekten çok güzel bir oyunu bizlere sunan SCS firmasına ayrıca bu oyunu türkçe destekli olarak çıkardığı için türü sevenlerin destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. türkiyede oyun 50 tl etiketle satılacak... orjinal alalım ki ETS 3 ile birlikte türkiye haritasınıda görelim... hatta belkide MP! destek arkadaşlar destek :)

son olarak BSC ekibinden bu oyuna birde videolu inceleme bekliyoruz :)

ETS 2 Resmi sitesi:http://www.eurotrucksimulator2.com/
    ETS 2 DH konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_43985042/mpage_1/key_/tm.htm

• oynamadan yorum yapmayın diğerleriyle alakası yok gerçekten bu sefer tır kullandığımı hissedebiliyorum :)

• E arkadaşlar oyun kurdum oynuyorum ama ne kurarken nede oyun ayarlarında türkçe seçenek yok . Nasıl türkçe olacak bu oyun ?
  • Bende indircem şimdi ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

resimlerine baktım dehşet oyun, zaten babam tırcı. hem ben hem de babam bu tür oyunları seviyoruz. görünce eminim çok mutlu olacak :)

yarıldım lan :D
  • Gec kaldin, cok gec kaldin BSC. Biz T&T'yi cevirdigimizde de haberlerini vermeliydiniz, STDS'de de. ETS 2de cikali 2 gun oldu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.