Şimdi Ara

EURO TRUCK SIMULATOR 2 - YAMALARI (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.239
Cevap
49
Favori
1.343.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: york34

Dostum bence sen direksiyon hassaslık seviyesını kendıne en uyguna hale getir yoksa kontrol hızlandıkca zorlasıyor ve hasar o zaman kacınılmaz oluyor ;)

Farkli bi yontem buldum ama dikkatli kullanip temizce isini yapmak kadar iyi bi yontem degil. Hatta hic ii bi yontem degil ama idare eder arada bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bütün modları aynı anda atabiliyor muyuz? yani üst üste falan?
  • Yeni Volvo ile gece sürüşlerine kaldığımız yerden yağmurlu bir hava ile devam ediyoruz...

Almanya'nın gecenin köründe dibi gözükmeyen virajların dibini görmek için hızla yol alıyoruz

• x6 yaması yükledim arabayı nerden alıcam
  • Arkadaşlar 2 tane sorunum var. birincisi şirkete 2 şoför ve 2 tır aldım şoförlerden tırları almak ıcın butona tıkladıgımda veya normal bır sekılde tır satın almak ıstedıgımde oyun ''çalışma durduruldu'' hatası verıyor. ikinci sorunum ise volvo ve mercedes markaları oyunda gozukmuyor. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

Arkadaşlar 2 tane sorunum var. birincisi şirkete 2 şoför ve 2 tır aldım şoförlerden tırları almak ıcın butona tıkladıgımda veya normal bır sekılde tır satın almak ıstedıgımde oyun ''çalışma durduruldu'' hatası verıyor. ikinci sorunum ise volvo ve mercedes markaları oyunda gozukmuyor. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar arkadaşlar

modlardan kaynaklı
    modları kaldır ve tek tek at modları
  • Arkadaşlar merhaba, bu yamalar gördüğüm kadarıyla mediafire vs tarzı sitelerde barınıyor, yamaların yönetimiyle ilgilenen arkadaşlar benle iletişime geçebilirse, kendi sunucumdan kaynak sağlayabilirim yamalar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 28 Aralık 2013; 21:59:01 >
  • merhaba herşey iyi güzelde
    dosyaları nereye atcagımızıda yazaydın iyiydi
  • Keşke modların hangi sürümlerle uyumlu olduklarını da yazsaydınız. Oyuna yükleyince hata verenler oluyor sürüme göre ... Oyundan atanlar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_34

merhaba herşey iyi güzelde
    dosyaları nereye atcagımızıda yazaydın iyiydi

belgeler>ets 2 >mod klasörüne atabilirsiniz
  • Arkadaşlar benim ets 2 de de bazı sorunlar var yama attım bazıları çalışıyor bazıları çalışmıyor aynı özellikteki yamalar var diye çalışmıyor olabilirmi acaba bazıları ? İşte attığım yamalar
  • Güncel TSM versiyonu nedir ve sağlam link var mı?
  • Arkadaşlar son sürüme uygun sonbahar yaması kullanan var mı?Varsa atabilir mi?Kullandığım son sürümde çalışmıyor.
  • kardeşim cok qüzel elinize kolunuza yüreginize salık ....... da :) bide su linklerin altına yanına biyerine fark etmez nereye hangi dosyaya atıcagımızı yazarsanız sevinirim bütün linkleri indirdim bazı linklerinde calışmıyor ama olsun alternatiflerinden indirdim şimdiden saol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Güncel TSM versiyonu nedir ve sağlam link var mı?

Truck Sim Map 4.5.4a Sürümü hocam bende bunu kullanıyorum başka sürüm çıktımı bilmiyorum ama 1.8.2.5 için en son bu cıktı galiba
    http:// turbobit.net/688b8reev4u7.html

Aradaki boşlugu kaldırıp indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webgame

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Güncel TSM versiyonu nedir ve sağlam link var mı?

Truck Sim Map 4.5.4a Sürümü hocam bende bunu kullanıyorum başka sürüm çıktımı bilmiyorum ama 1.8.2.5 için en son bu cıktı galiba
    http:// turbobit.net/688b8reev4u7.html

Aradaki boşlugu kaldırıp indirebilirsiniz.

Teşekkürler.
  • ÇOK TEŞŞEKKÜRLER COĞU İŞİME YARADI BAZI LİNKLER devre dışı kalmış
  • Beyler bende hem hız hem hasarsız 2 si birden war lazım olursa atarm

• Volvo skin motor şanzıman sasi varsa lutfen paylasın

• türk radyo yaması var mı
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.