- x
EURO TRUCK SIMULATOR 2 - YAMALARI
1236 Cevap1303325 Görüntüleme71 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     12 13 14 [16] 18 19 20 21      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

71 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:58:08 

MacOsX için para hilesi nasıl bulabilirim? Başlıktaki paylaşımlar PC için sanırım

1 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:56:38 

Ai Araçlar Hd Mod Gerçekçi diye 3 tane yer açmışsın linkler falan doğru tamam indiriyor atıyor falan ama o araçları bulamıyorum . nerden bulucam ben mesela normal bmw golf renault falan sürmek istiyorum ama nerde bunlar moda attım indirdiklerimi falan nerden bulucam?

3784 Mesaj
4 Ocak 2013; 17:33:14 

ya çekicinin torkunu nasıl arttırırız

1 Mesaj
5 Ocak 2013; 1:15:18 

bazı ****.com seklinde ,ben goremiyorum nası gorebilirim?

3784 Mesaj
5 Ocak 2013; 2:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: guide50

bazı ****.com seklinde ,ben goremiyorum nası gorebilirim?

hotfile yaz

784 Mesaj
6 Ocak 2013; 0:18:25 

Anro yeni modlar bekliyoruzz..

1580 Mesaj
6 Ocak 2013; 1:14:59 

Tekrar oynamaya başladım oyunu baya mod indirdim konudan eyvallah

306 Mesaj
6 Ocak 2013; 1:15:49 

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiner kokusu -- 6 Ocak 2013; 1:45:53 >

Bana ancak dilsiz anlattı
Dili olanın dile getiremediklerini...

3873 Mesaj
7 Ocak 2013; 19:36:56 

linkler yalan olmuş

Killers

630 Mesaj
7 Ocak 2013; 22:00:45 

Amerika map bende çakışma yapıyor. Nasıl çözebiliriz bu sorunu ?

Hayatı Oyna!!

DH PS Vita Kulübü

271 Mesaj
8 Ocak 2013; 17:50:41 

Paylaşım için teşekkürler. Bazılarını kullanıyorum.

405 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:46:09 

Ellerinize sağlık
Yapanlarında, burada paylaşanında. Çokça yama var, göz ucuyla bakma fırsatım oldu. Çoğu güzel hangisinde başlayaağımı hangisinin daha güzel olduğunu şaşırdım.
Şöyle bi durum var ki daha önceden bilgisayarda oyun oynamışlığım pek yok. Yama indirip bilgisayara uygulamışlığım hiç yok ( Gerçekten hayatımda hiç yapmadım)
Yama işinin mantığı nedir bana biri kısaca anlatırsa çok sevinirim. Bi de kısaca nası indirilip oyuna kurulur onu da anlatsa çok çok sevinirim :)
Şimdiden herkese teşekkürler. ve daha çokça kez bu konuda rahatsız edebilirim
Bunun içinde şimdiden özür dilerim :) :)

788 Mesaj
10 Ocak 2013; 21:42:02 

Valla düşüyor konuyükseltelim :D

784 Mesaj
10 Ocak 2013; 21:52:15 

quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

Valla düşüyor konuyükseltelim :D

Arkadaş paylaşımı bıraktı dostum.

788 Mesaj
10 Ocak 2013; 21:54:36 

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaş paylaşımı bıraktı dostum.

Biliyorum
Saten ceza almış.

306 Mesaj
11 Ocak 2013; 1:05:04 

sadece hız limitini kaldıran yama varmı

120de değil araba gitttiği kadar gidicek yani.sınırsız olcak limit :)

Bana ancak dilsiz anlattı
Dili olanın dile getiremediklerini...

2405 Mesaj
12 Ocak 2013; 16:34:27 

beyler bütün arabaları nasıl açabiliriz.oyunu yeni kurdum yardımcı olursanız sevinirim.

i7 3632 QM Nvidia GT645 M 6 RAM 1 TB HDD Anti Glare Screen

Steelseries 6gv2 Logitech G430-G300

COROLLA ALIN,ALDIRTIN SANAYİYE SOKMAZ.

630 Mesaj
12 Ocak 2013; 23:33:10 

Arkadaşlar amerika map bende çalışmıyor. Ana menüye atıyor girdikten sonra. Tüm modları kaldırıp sadece amerika map i attım yine aynı sorun var. Çözümünü bilen var mı acaba ?

Hayatı Oyna!!

DH PS Vita Kulübü

1580 Mesaj
13 Ocak 2013; 16:55:50 

Beyler bütün hız limiti modlarını denedim yine olmuyor ya.

Şu hız bi 90 üzerine çıkmadı.
Modlar mı çalışmıyor ne anlamadım.

Siz nasıl halletiniz şu hız limiti işini ?

150 160 basanları görüyorum.

247 Mesaj
14 Ocak 2013; 13:32:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Ellerinize sağlık
Yapanlarında, burada paylaşanında. Çokça yama var, göz ucuyla bakma fırsatım oldu. Çoğu güzel hangisinde başlayaağımı hangisinin daha güzel olduğunu şaşırdım.
Şöyle bi durum var ki daha önceden bilgisayarda oyun oynamışlığım pek yok. Yama indirip bilgisayara uygulamışlığım hiç yok ( Gerçekten hayatımda hiç yapmadım)
Yama işinin mantığı nedir bana biri kısaca anlatırsa çok sevinirim. Bi de kısaca nası indirilip oyuna kurulur onu da anlatsa çok çok sevinirim :)
Şimdiden herkese teşekkürler. ve daha çokça kez bu konuda rahatsız edebilirim
Bunun içinde şimdiden özür dilerim :) :)

Bu oyun için yama; oyundaki hız limitini kaldırma, yeni motorlar ekleme, çekicilerin özelliklerini değiştirme, yeni dorse ve harita ekleme v.b. değişiklikler yapmak için yazılan dosyalardır. Orjinal dosyalara ekleme veya kesme bazende sıfırdan kafa yorarak üretilirler.
Beğendiğin yamanın linkini tıkla oradaki yönlendirmelerle indir. İndirdiğin yamalar genelder rar. olarak ( sıkıştırılmış olarak ) iner. Onları winrar ile veya elinde ne varsa :) onunla çıkart. Çıkardığında bir veya birkaç dosya göreceksin. Onları Belgelerim/ets2/mod klasörünün içine yapıştır. Oyuna girdiğinde yamayı farkedersin zaten. Bazı yamalar birbiri ile çakışır ona dikkat et.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır...

247 Mesaj
14 Ocak 2013; 13:56:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Beyler bütün hız limiti modlarını denedim yine olmuyor ya.

Şu hız bi 90 üzerine çıkmadı.
Modlar mı çalışmıyor ne anlamadım.

Siz nasıl halletiniz şu hız limiti işini ?

150 160 basanları görüyorum.

Bu sorunu bu mod ile çözdüm
İndirdiğinde şanzıman seçeneğinde 12 vitesi seçersen +200'ü yüklü olsanda görürsün
Diğer şanzımanları seçersen scania için 150 mercedes için 170i görürsün.
Tabi motoru da en yüksek olanı yani +2000 hp olanını seçersen daha çabuk hızlanırsın.

Bu modda hasarsızlık modu yok fazla sürat yapmam orjinalliği bozulmasın diyorsan bunu indirirsin
http://depositfiles.com/files/knfajoe6y

Sürat yaparım sağa sola da çarparım diyorsan bunu indir.
http://depositfiles.com/files/fox6njakp

Bu modların çakışma yapmaması için varsa şanzıman ve hız kaldırma modu onları silmen lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 14 Ocak 2013; 14:00:56 >

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır...

1580 Mesaj
14 Ocak 2013; 14:29:00 

quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

Bu sorunu bu mod ile çözdüm
İndirdiğinde şanzıman seçeneğinde 12 vitesi seçersen +200'ü yüklü olsanda görürsün
Diğer şanzımanları seçersen scania için 150 mercedes için 170i görürsün.
Tabi motoru da en yüksek olanı yani +2000 hp olanını seçersen daha çabuk hızlanırsın.

Bu modda hasarsızlık modu yok fazla sürat yapmam orjinalliği bozulmasın diyorsan bunu indirirsin
http://depositfiles.com/files/knfajoe6y

Sürat yaparım sağa sola da çarparım diyorsan bunu indir.

Bu modların çakışma yapmaması için varsa şanzıman ve hız kaldırma modu onları silmen lazım.

Bunu indirdim, mod klasörüne attım.
Parçacıdan 12 vites şanzıman ekledim.

En fazla 92 oldu sonra tekrar yine 89a düşüyor.
Fizik modu hız modu onlarıda sildim.

Hay anasını arkadaş ya

247 Mesaj
14 Ocak 2013; 15:09:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Bunu indirdim, mod klasörüne attım.
Parçacıdan 12 vites şanzıman ekledim.

En fazla 92 oldu sonra tekrar yine 89a düşüyor.
Fizik modu hız modu onlarıda sildim.

Hay anasını arkadaş ya

Bu yama bazı harita yamalarıyla da çakışabiliyor. Yani harita yamasında sınırlayıcı oluyor o zamanda bu işe yaramıyor. Trafik artırıcı yamalarda yapabiliyor aynı şeyi. Bu dediklerim varsa onları kaldırıp deneyin. Ama bunları kaldırmadan önce aracınızı bu harita eklentisi olmadan önce açık olan bir yolda bulundurun... Bu yamayı kaldırmak için de sizin ve şoförlerinizin araçlarında bu modun getirdiği motor şanzıman vs varsa söküp öyle silin aksi halde savelerinizde hasar oluştuğu için oyun açılmayabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 14 Ocak 2013; 15:11:26 >

1580 Mesaj
14 Ocak 2013; 16:44:04 

quote:

Bu yama bazı harita yamalarıyla da çakışabiliyor. Yani harita yamasında sınırlayıcı oluyor o zamanda bu işe yaramıyor. Trafik artırıcı yamalarda yapabiliyor aynı şeyi. Bu dediklerim varsa onları kaldırıp deneyin. Ama bunları kaldırmadan önce aracınızı bu harita eklentisi olmadan önce açık olan bir yolda bulundurun... Bu yamayı kaldırmak için de sizin ve şoförlerinizin araçlarında bu modun getirdiği motor şanzıman vs varsa söküp öyle silin aksi halde savelerinizde hasar oluştuğu için oyun açılmayabilir...

Bütün modları çıkarıp sadece bunu atıp deneyim birde, harita modu falan yok ama olsun.

405 Mesaj
14 Ocak 2013; 17:54:54 

quote:

Bu oyun için yama; oyundaki hız limitini kaldırma, yeni motorlar ekleme, çekicilerin özelliklerini değiştirme, yeni dorse ve harita ekleme v.b. değişiklikler yapmak için yazılan dosyalardır. Orjinal dosyalara ekleme veya kesme bazende sıfırdan kafa yorarak üretilirler.
Beğendiğin yamanın linkini tıkla oradaki yönlendirmelerle indir. İndirdiğin yamalar genelder rar. olarak ( sıkıştırılmış olarak ) iner. Onları winrar ile veya elinde ne varsa :) onunla çıkart. Çıkardığında bir veya birkaç dosya göreceksin. Onları Belgelerim/ets2/mod klasörünün içine yapıştır. Oyuna girdiğinde yamayı farkedersin zaten. Bazı yamalar birbiri ile çakışır ona dikkat et.

Anlatım için çok teşekkürler :) bi kaç yama indirip denedim bile :)

61 Mesaj
15 Ocak 2013; 20:02:42 

İndirdiğimiz modları nereye atıyoruz, örnek ben daha fazla trafik modu indirdim ama nereye atacağımı bilmiyorum söylermisiniz?

405 Mesaj
15 Ocak 2013; 20:34:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Şelbi

İndirdiğimiz modları nereye atıyoruz, örnek ben daha fazla trafik modu indirdim ama nereye atacağımı bilmiyorum söylermisiniz?

Belgelerim>Euro Truck Simulotor 2>Mod klasörüne atıyoruz

61 Mesaj
15 Ocak 2013; 22:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Belgelerim>Euro Truck Simulotor 2>Mod klasörüne atıyoruz

Ne olarak atıyoruz direk .scs olarak mı?

405 Mesaj
15 Ocak 2013; 23:13:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Şelbi

Ne olarak atıyoruz direk .scs olarak mı?

Evet .scs olarak atıyoruz

63 Mesaj
16 Ocak 2013; 19:17:55 

arkadaşlar bazı upload siteleri **** olarak gözüküyor bende?
http://****.com/files/4009796586/Jantlar..rar mesela nedir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nothing2_Lose -- 16 Ocak 2013; 19:22:48 >

4889 Mesaj
19 Ocak 2013; 17:23:06 

Arkadaşlar Uzun bir süre aranızda olamamıştım ve bu Nedenle Bir çok Paylaşımı Yapamadım .

Bu saatten Sonra Artık '' ETS 2 TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRKİYE OTOBÜS ŞİRKETLERİ YAMASI VE GÜNCELLERİNİ PAYLAŞICAĞIM '' İntretior skin gibi dorse felan gibi Yama paylaşımları yapılmayacaktır .

İnşallah Ets 3 Çıktığında Yanımda Bana yardımcı olacak arkadaş ile paylaşımları canlı olarak yapacağım . Tek Başıma yetişemiyorum Maalesef .

Herkese Duyurulur .

Yama İle İlgili Bilgileri '' http://www.kamyoncuyuz.biz/ '' Bu Siteden Takip Edebilirsiniz . '' REKLAM DEĞİL BU SİTE EMEKÇİLERİN YERİ SAYGI SAYGI SAYGI ''

İYİ OYUNLAR .

705 Mesaj
22 Ocak 2013; 16:03:29 

Ya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Konuda birden fazla AI Trafik arttırıcı mod var, en iyisi hangisi ? Aynı şekilde internette v1.2'den v1.6'ya kadar fizik modu var hangisi iyi acaba? Mantıken 1.6 iyi olur gibi ama bazıları 1.6'yı fazla yapmacık buluyor. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir de şu Şasi nedir? Pek böyle teknik işlerden anlamam da. Mesela fizik modlarında 6v4, 4v2 falan var... nedir bunlar?

EDIT: Bu fizik mod 1.6 nasıl yükleniyor. Allah aşkına biri yardım etsin. İçinde birçok dosya var. gamedata.sii , physics.sii , truck>renault>magnum>12speed.sii dosyaları var. (Renault magnum kullandığım için orayı belirttim) Hangisini atıcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 22 Ocak 2013; 18:46:19 >

791 Mesaj
24 Ocak 2013; 1:13:13 

Şu Cheat Engine de son kısmı nasıl yapıyoruz ayrıntılı açıklar mısınız(Özellikle de hepsini seçme konusunda)

Rock, yaşamayı öğretir. Heavy Metal; öğüt verir, kulağını çeker. Thrash, haddini bildirir.

3784 Mesaj
24 Ocak 2013; 1:27:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Arkadaşlar Uzun bir süre aranızda olamamıştım ve bu Nedenle Bir çok Paylaşımı Yapamadım .

Bu saatten Sonra Artık '' ETS 2 TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRKİYE OTOBÜS ŞİRKETLERİ YAMASI VE GÜNCELLERİNİ PAYLAŞICAĞIM '' İntretior skin gibi dorse felan gibi Yama paylaşımları yapılmayacaktır .

İnşallah Ets 3 Çıktığında Yanımda Bana yardımcı olacak arkadaş ile paylaşımları canlı olarak yapacağım . Tek Başıma yetişemiyorum Maalesef .

Herkese Duyurulur .

Yama İle İlgili Bilgileri '' http://www.kamyoncuyuz.biz/ '' Bu Siteden Takip Edebilirsiniz . '' REKLAM DEĞİL BU SİTE EMEKÇİLERİN YERİ SAYGI SAYGI SAYGI ''

İYİ OYUNLAR .

o site güzel ama kullanımı çok zor her şeye üyelik istiyor teşşkür et istiyor rep diyor falan zor oluyor öyle kolay bi kullanımı olsa girer herşeyi araştırırım ama nafile

1541 Mesaj
24 Ocak 2013; 9:01:16 

Formatta Save dosyam gitti O kadarda emek vermiştim .

| Intel Core i3 2120 3.3 GHz 3MB 1155p | ASUS P8Z77-V LE Intel Z77 Soket 1155 DDR3 | Kingston DDR3 1333 MHz 4x4 16GB Ram | HIS HD5770 IceQ 5 TURBO 1GB 128bit GDDR5 |
| Toshiba 3.5" 1TB SATA3 HDD | WD Green 3.5" 2TB SATA3 HDD | Akasa Viper PWM Fan 2x 12CM - 2x 14CM | Akasa Flexa P5 PWM Çoklayıcı | Corsair Carbide 400R MidT ATX Kasa |
| Necron Spidy 850VA UPS | High Power 500W 80+ Güç Kaynağı | Avermedia Trinity TV Kartı | LG DVD RW |

757 Mesaj
24 Ocak 2013; 12:39:52 

Dh deki en ayrıntılı ilgi çekici ve güzel konulardan biri olmuş tebrikler ve tesekkürler

247 Mesaj
24 Ocak 2013; 14:44:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Alcatraz Katili

Şu Cheat Engine de son kısmı nasıl yapıyoruz ayrıntılı açıklar mısınız(Özellikle de hepsini seçme konusunda)

Cheat Engine ile para ve seviye atlama için tüm adresleri değiştirmenize gerek yok. Örnek olarak para miktarını artırmak için oyunu açın, var olan para miktarını engine ile aratın, sonra oyuna dönerek kaza yapın yada kırmızı ışıkta geçin ( yani para seviyeniz düşsün ), yeni para miktarını yine engine ile next arama yaparak aratın bir yada iki adres bulacaktır. Bu adresleri istediğiniz para miktarını yazarak oyunu kaydedin. Bu sayede yüzlerce adresteki para miktarı ile ilgisiz bilgileri değiştirerek oyunun sistemine zarar vermeyi engellemiş olursunuz.
Yine seviye için de aynı şeyleri yapın yani para için yaptığınız işlemi dorseyi adrese teslim etmeden ve ettikten sonra yapın...

791 Mesaj
24 Ocak 2013; 14:47:19 

quote:

Cheat Engine ile para ve seviye atlama için tüm adresleri değiştirmenize gerek yok. Örnek olarak para miktarını artırmak için oyunu açın, var olan para miktarını engine ile aratın, sonra oyuna dönerek kaza yapın yada kırmızı ışıkta geçin ( yani para seviyeniz düşsün ), yeni para miktarını yine engine ile next arama yaparak aratın bir yada iki adres bulacaktır. Bu adresleri istediğiniz para miktarını yazarak oyunu kaydedin. Bu sayede yüzlerce adresteki para miktarı ile ilgisiz bilgileri değiştirerek oyunun sistemine zarar vermeyi engellemiş olursunuz.
Yine seviye için de aynı şeyleri yapın yani para için yaptığınız işlemi dorseyi adrese teslim etmeden ve ettikten sonra yapın...

Sağolun.İlkin 46.033 diye aratınca Milyon tane adres çıkardı.Ama Noktasız yani 46033 yazınca topu topu 10 sonuç falan çıkarıyor işler de kolaylaşıyor.Yine de sağolun.Başka arkadaşların işine yarayabilir.

Rock, yaşamayı öğretir. Heavy Metal; öğüt verir, kulağını çeker. Thrash, haddini bildirir.

4889 Mesaj
24 Ocak 2013; 15:27:44 

quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

o site güzel ama kullanımı çok zor her şeye üyelik istiyor teşşkür et istiyor rep diyor falan zor oluyor öyle kolay bi kullanımı olsa girer herşeyi araştırırım ama nafile

Hangi site Üyelik istemezki .

Yağman gereken üye olup . Üye oldugun e posta ile AKTİF ETMEK . Ardından yamalara bakıp indireceğini aşağıdan TEŞEKKÜR ET deyip indirmen . BU kadar .

4889 Mesaj
24 Ocak 2013; 15:29:19 

quote:

Orijinalden alıntı: teknoforum-bs

Dh deki en ayrıntılı ilgi çekici ve güzel konulardan biri olmuş tebrikler ve tesekkürler

BU İLGİ ÇEKİCİLİĞİ VE AYRINTIYI YAŞATAN SİZLERSİNİZ .

TEŞEKKÜRLER .

149 Mesaj
24 Ocak 2013; 22:33:56 

Ya arkadaşlar şu trafikde ki diğer tırlarında bizi sollamasını sağlıcak bi mod biliyormusunuz çok saçma hiç hızlanmıyorlar hep sabit gidiyorlar.

amd athlon x2 3.1 ghz socket am2 MSI K9A2 CF ATI 512MB
HD 4830 256 Bit 4 GB 800 MHz DDR 2 Samsung 1tb HDD

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ocak 2013; 18:18:56 

arkadaşlar oyun çok kasıyor napabilirim?

149 Mesaj
26 Ocak 2013; 22:14:54 

kendi yaptıklarımı söyleyim sana grafik kartının AA özelliklerini kapat ve uygulama kontrollü hala getir kalite yerine performansı seç.Daha sonra oyunu yönetici olarak çalıştır hep oyuna girince grafik ayarlarıyla oyna genelde gölge kalitesi AA çok kasıyor onları kapatıp dene ve en sonuncusu Game Booster ı kullan faydasını görüyorum çalışan virüs programlarını bile kapatıpda giriyorum oyuna .

amd athlon x2 3.1 ghz socket am2 MSI K9A2 CF ATI 512MB
HD 4830 256 Bit 4 GB 800 MHz DDR 2 Samsung 1tb HDD

29 Mesaj
28 Ocak 2013; 2:10:37 

arkadaşlar ben gerçekçi fizik modu nu indirdim belgerim ets 2 mod içine atıyorum oyuna giriyorum oyun atıyo ama
o yamayısilince düzeliyo yardım edin lütfen

4889 Mesaj
28 Ocak 2013; 11:44:24 

MOD bÖLÜMÜNE ATTIĞINIZ YAMALARDA OYUNA GİRERKEN HATA VEYA ATMA GİBİ SORUNLARIN TEK NEDENİ ..

DİĞER MODLAR İLE ÇAKIŞMASIDIR .

BU TÜR SORULARI SORARKEN VE ŞİKAYETLERİ BELİRTİRKEN '' BÜTÜN YAMALARI SİLİP TEK BİR ŞEKİLDE DENEMEK ''

İYİ OYUNLAR .

14 Mesaj
28 Ocak 2013; 17:04:24 

Güzel paylasım TESEKURLER

705 Mesaj
28 Ocak 2013; 17:14:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Hangi site Üyelik istemezki .

Yağman gereken üye olup . Üye oldugun e posta ile AKTİF ETMEK . Ardından yamalara bakıp indireceğini aşağıdan TEŞEKKÜR ET deyip indirmen . BU kadar .

Hocam açık ve net konuşmak istiyorum. Kusura bakma ama hayatımda gördüğüm en saçma sitelerden biri. Tamam güzel paylaşımlar var ama nasıl desem herkesin amacı +++repppp dilenmek. Çoluk çocuk dolu site. Herkes ukalalık peşinde. Bir konuda yardım istiyoruz, yöneticileri bile saçma sapan cevaplar veriyor. Her şeyi kullanıcının (yani benim veya başkasının) hatası veya sorunu olarak değerlendirip, hep bilmişlik taslıyorlar. Diyorum mesela, "Fizik modu yükledim içindekileri mod'a attım çalışmıyor n'apabilirim, içinde farklı uzantılı dosyalar var" diye, gelmiş şey diyor "mod'a atacaksın kardeşim" , "hepsini mod'a at çalışması lazım" , ".scs uzantılı olacak onlar yanlışın var" vs gibi aptalca cevaplar alıyorum.

Ayrıca site çok yavaş hep reklam dolu, her sayfa geçişimde beklemek zorunda kalıyorum ağır bir site. Ve çoğu paylaşım copy-paste şeklinde. Çalışırsa çalışır, çalışmazsa çalışmaz mantığı var paylaşılan çoğu modlarda sitedeki yorumlara bakınca. Zaten +rep ve teşekkür olayından da nefret ederim.

4889 Mesaj
28 Ocak 2013; 19:31:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Hocam açık ve net konuşmak istiyorum. Kusura bakma ama hayatımda gördüğüm en saçma sitelerden biri. Tamam güzel paylaşımlar var ama nasıl desem herkesin amacı +++repppp dilenmek. Çoluk çocuk dolu site. Herkes ukalalık peşinde. Bir konuda yardım istiyoruz, yöneticileri bile saçma sapan cevaplar veriyor. Her şeyi kullanıcının (yani benim veya başkasının) hatası veya sorunu olarak değerlendirip, hep bilmişlik taslıyorlar. Diyorum mesela, "Fizik modu yükledim içindekileri mod'a attım çalışmıyor n'apabilirim, içinde farklı uzantılı dosyalar var" diye, gelmiş şey diyor "mod'a atacaksın kardeşim" , "hepsini mod'a at çalışması lazım" , ".scs uzantılı olacak onlar yanlışın var" vs gibi aptalca cevaplar alıyorum.

Ayrıca site çok yavaş hep reklam dolu, her sayfa geçişimde beklemek zorunda kalıyorum ağır bir site. Ve çoğu paylaşım copy-paste şeklinde. Çalışırsa çalışır, çalışmazsa çalışmaz mantığı var paylaşılan çoğu modlarda sitedeki yorumlara bakınca. Zaten +rep ve teşekkür olayından da nefret ederim.

O rep konusunda bende bişey anlamadım zaten .

Ama TÜRKİYE sitelerinden Simulasyon Olarak tek sayfa bütün Simulasyon oyunları mevcut . Ben orada ne görevliyim nede Yönetici sadece normal bir üye .

Yorum atanlara cevap verirken Yaşı belli ona göre ister yaz ister yazma ben muhattap olmamaya çalışıyorum . Yöneticilerin bazılarına bende sinir oluyorum isim vermek istemem sanki Site kurucusu gibi muhattaplar haklısınız mevcut .

Ayrıca Site Yavaş değil aksine hızlı . FOTOĞRAF paylaşımları '' JPG '' formatında yapılıyor . ( NASIL DİYECEKSİNİZ . Bİ FOTOĞRAF JPG'SİZ 5 MB İSE JPG İLE 5 KB iniyor buda sitenin yavaşlamasına engel oluyor .

195 Mesaj
29 Ocak 2013; 1:59:28 

Hangi yamalar nereye atılacak nasıl kurulacak neden yazmadınız onlarıda yazarsanız iyi olacak

4889 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:57:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ali3232

Hangi yamalar nereye atılacak nasıl kurulacak neden yazmadınız onlarıda yazarsanız iyi olacak

Herkesin bu kadar zorlanacağını bilmediğim için.

Konudaki her mesaja baksanız görürdünüz .

Belgelerim - Mod içine atıcan .

4889 Mesaj
29 Ocak 2013; 14:40:58 

ARKADAŞLAR ÖZELDEN ETS 2 İLE İLGİLİ MESAJ ATIYORSUNUZ . HERKESE CEVAP VERMEKTE ZORLANIYORUM KUSURA BAKMAYIN .

YOĞUN ŞEKİLDE MESAJ ALIYORUM .

KUSURA BAKMAYIN .

124 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:00:43 

Bünyenizde Çalışan Şoförler Artık Boş Dönmüyor

rar şifresi: kamyoncuyuz.biz.burakozatik

https://****.com/#!download|788p10|830825832|cargo_return_no_empty_burakozatik.rar|2|0|0

anro kardeş bunu indirmek için ne yapmamız gerekir. **** olan yerlere ne yazmamız gerekir ben hotfile denedim girmedi.

Ya sev Ya da terk et...

Amd Am3 Athlon II x2 245 * 3Gb Ddr2 800 Mhz * Sapphire 4850 Toxic * GigaByte ma74gm-s2h * Dark Racer 600w * 320 Gb Hdd

Yetiyor Be Kanka =)

4889 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:52:43 

quote:

Orijinalden alıntı: masmynak

Bünyenizde Çalışan Şoförler Artık Boş Dönmüyor

rar şifresi: kamyoncuyuz.biz.burakozatik

https://****.com/#!download|788p10|830825832|cargo_return_no_empty_burakozatik.rar|2|0|0

anro kardeş bunu indirmek için ne yapmamız gerekir. **** olan yerlere ne yazmamız gerekir ben hotfile denedim girmedi.

'' r a p i d s h a r e '' kesinlikle hepsi birleşik şekilde yazılıyor ve enter denilince açılıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 30 Ocak 2013; 14:53:31 >

705 Mesaj
30 Ocak 2013; 16:53:04 

ah bir de şu AI araçlara biraz zeka modu gelse. Koca dorsenin altına girdiler dorse sıkıştı dönemiyorum.

4889 Mesaj
30 Ocak 2013; 22:58:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

ah bir de şu AI araçlara biraz zeka modu gelse. Koca dorsenin altına girdiler dorse sıkıştı dönemiyorum.

F7 bas tamire götür .

423 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MetallicA or AFK
31 Ocak 2013; 1:25:43 

Arkadaşlar renault magnum için 1000hp ve üstü modu bilen varsa link paylaşabilir mi. Aradım ama bulamadım bi türlü .