Şimdi Ara

Euro Truck Simulatör 2 - Kasma Sorunu ÇÖZÜLDÜ .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
180.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: {Alfa-Kurt}

Arkadaşlar güç yönetimi ile alakalı. Bunlar ile bilgisayarınızın performansını bozmayın. Güç yönetimine girin. Plan ayarlarını değiştire tıklayın. Gelişmiş güç ayarlarını değiştire tıklayın. Seçeneklerden yüksek performansı seçin. Tamam deyin. Eğer kasma devam ediyorsa virüs yada ekstra arka plan çalışan bir uygulamanız var demektir. Yada donanım yetersizdir.
    Öyle hocam. Bilgisayarın donanımı yetmedikten sonra üçüncü parti yazılımlarla ne yapsanız boş. 7 yıl önceki çaresizliğim de bunu fazlasıyla destekliyor zaten.
  • Merhaba Ets 2 Hayırlı Uğurlu Olsun Herkeze. Ama Bir Sorun Var Buda çoğu Sistemde Kasması. Resimli Anlatım Yapcam.

Gerekli Programlar:

Game Booster 3
    Euro Truck Simulator 2

http://www.tamindir.com/game-booster/

Burdan Hemen İndire Tıklıyoruz Ve İndirme Başlıyor.

Sonra Programı Kuruyoruz Ve Açıyoruz.
    Orda Bizde Olan Bazı Oyunları Gösteriyor.
    Ve Burdan Euro Truck Simulator 2 Simgesinin Bulunduğu Yere Geliyoruz Ve Seçiyoruz Oraya Ekleniyor.

Çift Tıklayıp Oyuna Giriyoruz Ve Görüntü Ayarlarını Açıyoruz Ordan Mesela Düşükte Oynuyorsanız Seviyeyi 1 Kademe Daha Yukarı Çıkartın. Benim Sistem Orta Ayarda Kasıyordu Bu Program Sayesinde Kasmadan Yüksekte Oynuyorum.

ALINTIDIR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 2 Eylül 2016; 16:36:14 >

• Paylaşım için çok teşekkürler hocam. Gerçekten kasma sorunu çok sinir bozucu bir olaydı. Şuan indiriyorum, İnşallah sorun çözülür.

Edit: Sorun çözülmedi. Halen kasıyor. Ya da ben beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkür Metrosu -- 21 Ekim 2012; 12:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromé

Paylaşım için çok teşekkürler hocam. Gerçekten kasma sorunu çok sinir bozucu bir olaydı. Şuan indiriyorum, İnşallah sorun çözülür.

Şu programın atıldığı linki verim herkesde oldu bende denedim vallaha bendede oldu sen bana oyundaki ayarların fotoğrafını atarmısın .

HEM basit

HEM gelişmiş ayarların sana öyle daha rahat cevap veririm .
  • 1.4 ghz işlemcim var.(digerlerinde sorun yok) Yüksek ayarda çok abartısız bir kasma ile oynuyorum sizce bu program yardımcı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

Paylaşım için çok teşekkürler hocam. Gerçekten kasma sorunu çok sinir bozucu bir olaydı. Şuan indiriyorum, İnşallah sorun çözülür.

Şu programın atıldığı linki verim herkesde oldu bende denedim vallaha bendede oldu sen bana oyundaki ayarların fotoğrafını atarmısın .

HEM basit

• gt550m ekran kartıyla en yüksekte kasıyor.. bu prog. ile çözülür mü ki? ama bu programın da ince ayarları vardı bi kere kurmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0toban

1.4 ghz işlemcim var.(digerlerinde sorun yok) Yüksek ayarda çok abartısız bir kasma ile oynuyorum sizce bu program yardımcı olur mu?

Bende yardımcı oldu bu program denemekte yarar vardır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

gt550m ekran kartıyla en yüksekte kasıyor.. bu prog. ile çözülür mü ki? ama bu programın da ince ayarları vardı bi kere kurmuştum

İnce ayar derken programı yükle aç bitti . Ben ayar yapmadım .
  • hocam bende gece olunca farlar çalışmıyor (f4den yapılı olduğu halde), yardımcı olur musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

quote:

Orijinalden alıntı: seweper

hocam bende gece olunca farlar çalışmıyor (f4den yapılı olduğu halde), yardımcı olur musun?

seçeneklerden falan ayarlara baktın mı ?

seçenekler?
  • quote:

hocam bende gece olunca farlar çalışmıyor (f4den yapılı olduğu halde), yardımcı olur musun?

Oyunda iken f4 bas orada ki ayarlara bak . Gösterge aydınlatmasını sağa doğru sonuna kadar çek . Bu sorunla karşılaşan 2 kişi bu yol ile sonuca ulaşmıştı .

Bir diğeri ise gelişmiş ayarlarda altta ikincil ışıklandırma kutucuguna tıkla kaldır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 21 Ekim 2012; 12:52:08 >
  • quote:

quote:

Oyunda iken f4 bas orada ki ayarlara bak . Gösterge aydınlatmasını sağa doğru sonuna kadar çek . Bu sorunla karşılaşan 2 kişi bu yol ile sonuca ulaşmıştı .

Bir diğeri ise gelişmiş ayarlarda altta ikincil ışıklandırma kutucuguna tıkla kaldır .

deniyorum, sonucu söylerim.
  • quote:

quote:

quote:

HEM basit

Ölçeklemeyi %100 yap . + Gerek duymadığın önemsiz olan gölge gibi şeyleri düşük yap ben öle yaptım .

• sorun hala devam ediyor -.-''
  • Game Booster tamamen kasmayı önleyemez ama bir nebze rahatlatır.Game Booster 2 kullanıyordum gerçekten yarar sağlıyordu.
  • Bendede halen daha devam ediyor
  • Bilgisayarım orta seviye bende de kasma var. GTA 4 te çok kasar mesela. Yeni format attım, yapacak birşey yok. Oyun motoruyla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Game Booster tamamen kasmayı önleyemez ama bir nebze rahatlatır.Game Booster 2 kullanıyordum gerçekten yarar sağlıyordu.

Tamamen önlemek zaten imkansız . Bir nebze de denemez biraz daha yardımcı br program bence bu program ile yarar sağlayamanlar yapamıyorlardır KESİNLİKLE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi 10

Bendede halen daha devam ediyor

acaba yaptığınız işlemlerin bir bir fotoğrafını atarmısınız .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.