Şimdi Ara

Facebook ve Twitter güncellemeleri Avea ile anında cebinizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sosyal ağlar günümüzde internet kullanıcılarının en çok vakit harcadığı platformların başında geliyor. Avea, Facebook ve Twitter güncellemelerini ücretsiz olarak kullanıcılara SMS yoluyla gönderen yeni servislerini duyurdu.

Facebook ve Twitter SMS servisi ile kullanıcılar sosyal ağ hesaplarını 7 gün 24 saat takip edecek ve istedikleri tweet veya durum güncellemelerini de SMS olarak ücretsiz ceplerine alabilecekler.

Ayrıca servis sayesinde tweet göndermek, direkt mesaj atmak ve hesap ayarlarını değiştirmek de mümkün olacak.

Facebook kullanıcılarının hizmetten yararlanmak için F yazarak 3223'e göndermeleri ve gelen onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girmeleri gerekiyor. Böylece SMS ile durumlarını güncelleme ve durum güncellemelerini SMS ile alma mümkün hale geliyor.

Twitter kullanıcılarının ise BASLA yazarak 2444'e SMS göndermeleri gerekiyor.

Gelen SMS'ler ücretsiz iken gönderilen SMS'ler ise standart tarifeden ücretlendiriliyor.

• Pek bi yenilik olmamış.
  • Geç kaldı
  • Yaklaşık 2 sene kadar önce Vodafone'dayken kullanıyordum.. Birkaç gün önce Avea için olanını aramıştım ama bulamamıştım bu iyi oldu..

Giden sms'lerde sanırım sms paketinden düşecektir, öyle değil mi? :?

• Android cihazlarinin cogunda internete bagli olmak sartiyla boyle bir ozellik/hizmet zaten var, sen su interner paketlerinin fiyatlarini indir yeter, gerkcekten 'hizmet' sunmak istiyorsan tabi

• Daha önce Vodafone'da da böyle bir uygulama vardı. Ama onda belli bir limit vardı. Sonra ücret arıyorlardı.

Bu arada fotoğraf bir anda çıkınca güldüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya bi geç kaldılar ama olsun
  • Vodafone'de kullanıyorum bu özelliği baya geç kaldılar.

https://support.twitter.com/articles/20170024

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 21 Ekim 2012; 14:37:54 >
  • Bu arada bimcell hatlarda bu özellikten yararlanabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Vodafone'de kullanıyorum bu özelliği baya geç kaldılar.

https://support.twitter.com/articles/20170024

Bazı operatörler MMS te kabul ediyormuş çok güzel bişey. Fotoğraf eklendiğinde mms olarak geliyor demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Bu arada bimcell hatlarda bu özellikten yararlanabilirmi?

Avea'ya bağlı olduğu için olabilir.
  • giden smsler sms paketım var oradanmı düşülüyor yoksa ayrıyetten paramı gidiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

giden smsler sms paketım var oradanmı düşülüyor yoksa ayrıyetten paramı gidiyor ?

cvp aranıyor
  • bende avealiyim bir deniyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook tan yazdığım nesajlar cep telefonuma düşüyor yahu zaten ben yazmışım niye bana geliyor ki..bu uygulamayı iptal etmek için ne yapmak lazım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.