Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar s3mini mavi alacam hepsiburadan resmi ithal diyor parelel ithalat diye duydum doğrumu acaba.birde en para ile 610a geliyor uygun mu sizce.
  • Selam arkadaşlar.Notlu alarm nası kuruluyor ? Alarm çalarken yazdığım notu göstersin istiyorum.

Örnek

"Saat 6:15 te otobüs kalkıcak çabuk yetiş" gibisinden.
  • Arkadaslar öncelikle merhaba ben samsung gt - i8190 kullanıcısıyım kardeşim telefonumun ekran kilidini kitledi

Bende telefona reset attım ( Power + Ses açma kapama düğmesinden ) bi şekilde yaptım telefonum acıldı ama bu seferde İmei numaram silindiği için

şebeke yok çekmiyor Lütfen yardım edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: formardin

quote:

Orijinalden alıntı: formardin

Ya arkadaşlar bişi sorucam size. Bazen mesajlarımin tümü yok oluyor mesaj Kutusu boş gözüküyor. herhangi birine yeni mesaj atmak isterken de yeni mesaj gitmiyor. Telefon donmuyor internet çalışıyor whatsp çalışıyor arama çalışıyor ama mesaj bölümü çalışmıyor. Takı reset atana kadar reset attıktan sonra tüm mesajları eski hali ile yerine geliyor. Kullandığım sms programı Go sms. Ama bu durumda iken telin dahili sms uygulamasında da mesajlar görünmüyor.
    Başına böyle birşey gelen var mı

Arkadaşlar böyle bir sorun hiç birinizin başına gelmiyor mu. Şuan bu mesajı yazarken bile mesajlarımın tamamı silinmiş gibi gözüküyor ama reset attığımda tüm mesajlar yerine tekrar gelecekler. Nedir bu sorunun çözümü

Smsler vs hafıza kartına atıyor olup hafıza kartın bozuk olabilir. Hafıza kartın varsa takma öyle sms al ver. bir dene

• Arkadaşlar radyoyu kulaklıktan değil de hoparlorden dinleyebilir miyim ? Var mı böyle bir özellik bulamadım da :)
  • beyler benim telefon (1) olarak kaldi yardimci olur musunuz ?

nasil duzelticem ben bunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 32 gb class 10 micro sd card'la kullanıp sorun ya da donma yaşayan var mı mp3 çalar'da ve foto albümlerinde?
  • Bu gün güncelleme aldı telefonum.bu güncelleme nedir bilen var mı? yazılımı halen 4.1.2
  • http://forum.donanimhaber.com/m_84709495/f_//tm.htm#84709495

Android 4.4 cm11 kitkat sürümü, s3 mini için
  • Klon imei olupta recovery moda girebilen varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

http://forum.donanimhaber.com/m_84709495/f_//tm.htm#84709495

Android 4.4 cm11 kitkat sürümü, s3 mini için

Kamera Çalışıyor Demnmiş Deneyen varmı ?
  • evet arkadaşlar sonunda geçte olsa aranıza katılmaya hak kazandım şirketimiz sağolsun blackbery bold gibi bir hatadan sonra nihayet adam akıllı bir telefon alabildi

ben bu telefona şu anda wifi ile bağlandım program vs indiriyorum samsung gerçekten harika kimse eline su dökemez

bakalım akşam evde bayağı detaylı incelemem olacak
  • bugün vatandan, eşim için 649 liraya aldım bu aletten. bakalım inşallah memnun kalırız.
  • arkadaşlar bu telefona virüs programı yükletmek gerekiyormu? virüs programı nasıl yüklenir?
    gerekiyorsa bu konudaki tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • Arada sebeke problemi yasayan varmi mesela biri beni aradiiinda ulasilamiyor dedigi oluyor ancak sebeke var gozukuyor

• Telefonu 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Sorunuz varsa mesaj atın cevaplayayım
  • Arkadaşlar görev yöneticisi hakkında bir sorum var yardımcı olurmusunuz. Arkadaşım s3 mini aldı ve şarjın çabuk bittiğini söylüyor. orta menüden çalışan programalrı kapaabiliyor fakat görev yöneticisini tam açmayı bilmiyor(böyle bişiy varmı onuda bilmiyoruz)

Ben 2.3.6 MAtriximde çalışan programları ve altta çalışan diğer birsürü zımbırtıyı görev yöneticsinden kapatıyordum.

Kısacası altta çalışan zımbırtılarıda gösteren görev yöneticisi nasıl açılır. Nerededir.

Bunu sorma nedenim arkadaş ilkd efa android kullanıyor ve bulamıyor. Ben ise yanında değilim.
  • merhaba benim mobil veriyle ilgili bir sorunum var. Özellikle uygulamaların bildirimlerinin geç gelmesiyle ilgili. Örneğin whatsapp 2g ve 3g deyken interneti kullanmadığım sıralarda mesajlar geç geliyor last seeni bazen 2 bazen 5 dk sonra görüyorum. yukarıdaki h sembolü öyle duruyor oklar yanmıyor whatsapp a girdiğimde 3g oluyor oklar yanıp sönüyor, bunun olması dediğim gibi 2 3 dkyı alıyor. telefon kilitliyken bazen 1 saat sonra bildirim geldiği bile oluyor. bulunduğum bölgede 3g sorunsuz çekmekte sim kartımı yeni değiştirdim operatörü aradığımda sorun olmadığını söylediler. Ne yapablirim
  • herkese selam,

aldığım günden beri android os'in pil harcaması %50 civarlarında. şuan telefonun şarjı 7-8 saat gidiyor ve hiç bir oyun yada facebook, twitter gibi uygulamalar kullanılmadan. günde en fazla 10 dk telefon görüşmem vardır, belki 15-20 kere de whatsapp kullanımı ( genelde iş telefonumu kullanıyorum). telefonu servise vermekte fayda varmı sizce ?
  • Bu telefonu alanlar benim gibi şapa oturmuş demektir. 1 yıl oldu telefona Samsung hic bir katkı sunmadi. Şarj zaten hiç dayanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.