- x
SAMSUNG GALAXY SIII MINI (GT-I8190) - ANA KONU
2260 Cevap178337 Görüntüleme33 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     10 [12] 14 15 16 17 18 19      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen :
Giriş

29 Mesaj
11 Aralık 2012; 22:55:25 

İnsanlar bu konuya telefon ile ilgili bilgi almak için giriyor sizin yaptığınız birbiriniz ile tartışmak. Konuyu kirletmeyin lütfen.

461 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:02:02 

selamlar,
s3 mini düşünüyordum ama aklıma xperia p takıldı?

sizce hangisi?
s3 mini jb ile geliyor, xperia p güncelleme alacakmış
xperia p nin ekranı daha kaliteli ve yoğun
xperia p nin bataryası 132o mah (biraz daha düşük)
xperia p nin kasası aliminyum, daha kaliteli bir his uyandırıyor
xperia p de mini hdmi çıkışı var

işlemci ve ram aynı sanırsam, grafik kartının çok da önemi yok benim için

ikisi de 4" ama bence s3 mini ele daha iyi oturuyor gibi sanki

bence kullanım kolaylığı önemli

Ne dersiniz arkadaşlar?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

74 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:07:58 

KONU SAHİBİ arkadaşa sesleniyorum şu ilk sayfayı bir güncellese artık programlar,test sonuçları,videolar vb.....Ya foto bile S3 MİNİ fotosu değil S DUOS fotosu var....Konuya sahip çıkmak lazım.S3 ı9300 konusuna bakıp biraz örnek almak lazım adamlar cok ilgililer.Bazı ortak sorunları ordan bakıyorum zaten...TEKNOEMİR kardeş lütfen

ARmut deyip geçme , ilk hecesi birçok insan da yoktur...N.F.K

1278 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: s.tetik

selamlar,

sizce hangisi?

Ne dersiniz arkadaşlar?

Xperia P'de tercihler arasında olabilir. Ama emin ol S3 Mini Xperia P'den daha akıcıdır.
*Sony güncelleme haritasını çıkardı mı acaba? Hangi telefonların güncelleme alıp almayacağı henüz belli değil diye biliyorum.
*Xperia P ekran açısından kalitelidir. Ama S3 Mini'nin ekranını kötü olarak düşünüyorsan eğer yanılıyorsun. Ekranı gayet güzel. Ama Xperia P kalitelidir.
*Batarya konusundan sıkıntı çekersin. Bu bir gerçek. 1320 Mah bir günü çıkarabilirse iyidir.
*Kasa bakımından Xperia P sağlamdır. Zaten alüminyum ağırlıklı olduğundan anlaşılabiliyor. S3 Mini'nin de arka kapağı hoşuma gitti, kağıt gibi katlanıyor, kırılmıyor

*Birde Xperia P'nin kamerası Full HD video kaydı yapabiliyor.

***Dezavantajı: Sony Xperia P dahili hafızası 16 GB ve hiç bir türlü ek hafıza kartı alamıyor. Ona göre düşün. Bende bakmıştım Xperia P'ye ama hafıza kartı beni üzdü.

Hafıza yönünden sıkıntı yaşabilirsin diye düşünüyorum. Bende tercihler sonucunda S3 Mini'yi seçtim. Memnunum. Yine de senin fikrine kalmış bir şey. Telefonun ele oturması da ayrı bir mevzu.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

800 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:14:16 

quote:

selamlar,

sizce hangisi?

Ne dersiniz arkadaşlar?

Ayrıca kamera performansını da göz ardı etmeyin derim. 1080p video kaydı,8mp kamera. Marka etkeni de var tabi. Hafıza sıkıntı olmaz ise Xperia P iyidir. Jb de bu ay sonu gelecekmiş zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmziniz kiril dişidir! || Uyminiz girikin imzi kirillirini ikimik için tikliyiniz.

1278 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:17:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Ayrıca kamera performansını da göz ardı etmeyin derim. 1080p video kaydı,8mp kamera. Marka etkeni de var tabi. Hafıza sıkıntı olmaz ise Xperia P iyidir. Jb de bu ay sonu gelecekmiş zaten.

Bence hafıza çok önemli bir unsur. Sonuçta 1080p video kaydı elbette geniş hafızaya ihtiyaç duyacaktır. Hafıza ve batarya sıkıntılı olmasaydı tercihim Xperia P olacaktı. Neyse hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 11 Aralık 2012; 23:18:26 >

683 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:19:11 

Arkadaşlar daha dün yazmıştım bu muhabbetler başka yere gidiyor diye.Bizim millet kendi elinde olan cihazı övmeyi ne çok seviyor.Lütfen bundan sonra başka tellerle ilgili yazılan kıyaslamalara cevap vermeyiniz.

Biri gerçekten bilgi almak için sorar o ayrı tabi.Ben teli yeni kullanmaya başladım.Hanımda da s3 var.Bire bir menülerini karşılaştırabiliyorum :)

Bence herkes telefonda mutlaka olmalı uygulamalarını yazsın.Oyunda olabilir navigasyonda.Forumu tekrar asıl amacına yani S3 mini kullanıcılarının bilgi alışverişi yaptığı bir yere çevirelim.

Saygılar

[font="Arial"]

36 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:23:44 

Allah askina konu disi mesajlar la mesgul etmeyin surayi. Benim sorunum gakkinda bilgisi olan varsa lutfen bilgilendirsin beni.

1278 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:38:31 

quote:

Orijinalden alıntı: igav

Arkadaşlar daha dün yazmıştım bu muhabbetler başka yere gidiyor diye.Bizim millet kendi elinde olan cihazı övmeyi ne çok seviyor.Lütfen bundan sonra başka tellerle ilgili yazılan kıyaslamalara cevap vermeyiniz.

Biri gerçekten bilgi almak için sorar o ayrı tabi.Ben teli yeni kullanmaya başladım.Hanımda da s3 var.Bire bir menülerini karşılaştırabiliyorum :)

Bence herkes telefonda mutlaka olmalı uygulamalarını yazsın.Oyunda olabilir navigasyonda.Forumu tekrar asıl amacına yani S3 mini kullanıcılarının bilgi alışverişi yaptığı bir yere çevirelim.

Saygılar

Mutlaka olması gerekenlerden biri de navigasyon olarak Sygic'tir. iGo denedim ama donuyor arada ve çok karışık geliyor. Bence Sygic kullanışlı ama haritada eksikleri var. Mesela Bursa/Mudanya'da ki köyüm Sygic'in haritasında yok gözüküyor. Bir de Pusula uygulamasını çok beğendim. Pusula güzel bir şey Flashlight, Unrar Pro, *Ad-Free* gibi uygulamalarda işe yarıyor. WhatsApp'dan zaten vazgeçilmez

1278 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:40:43 

Modern Combat 3 oyununu yükledim, ama açılmıyor hatalı bir yerde atıyor.
Modern Combat 4 v.1.0.0'ı yükledim ama kasıyor. Oyun daha beta sanırım. Uyumluluk sorunları var.
Birde v1.0.1 varmış galiba, şuan onu yüklüyorum.

800 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:55:11 

Bu tarz android uygulamalar için tek bir başlık olsa, s3 mini si olan da Xperia sı olan da htc si olan da ordan faydalansa sağlıklı ve geniş bir arşiv olur. Herkes içn iyi olur hem.

İmziniz kiril dişidir! || Uyminiz girikin imzi kirillirini ikimik için tikliyiniz.

309 Mesaj
12 Aralık 2012; 0:44:43 

slm arkadaslar. chiazi 1 haftadir kullaniyorum. Bende Internet ve gps sürekli acik sabahlari sat 08:00 cekiyorum jarjdan ve aksam eve geldigmde bu da 21 civari oluyor genelde pill gücü 30% kaliyor. İnternet gezinmek icin ideal sayfalar çabuk açılıyor kesinlikle üst düzey seviyesinde. Telefonun kulanimi rahat bir el ekranin her yerine yetisiyor.uygulamalar akici bi şekilde calisiyor. Yavaş işlemci olmasina rağmen. Kesinlikle tavsiye ederim düşünen arkadaşlara. Gerçekten S3 ufak kardeşini yapmışlar adamlar. ;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jessie2012 -- 12 Aralık 2012; 0:48:27 >

1278 Mesaj
12 Aralık 2012; 0:52:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

slm arkadaslar. chiazi 1 haftadir kullaniyorum. Bende Internet ve gps sürekli acik sabahlari sat 08:00 cekiyorum jarjdan ve aksam eve geldigmde bu da 21 civari oluyor genelde pill gücü 30% kaliyor. İnternet gezinmek icin ideal sayfalar çabuk açılıyor kesinlikle üst düzey seviyesinde. Telefonun kulanimi rahat bir el ekranin her yerine yetisiyor.uygulamalar akici bi şekilde calisiyor. Yavaş işlemci olmasina rağmen. Kesinlikle tavsiye ederim düşünen arkadaşlara. Gerçekten S3 ufak kardeşini yapmışlar adamlar. ;-)

Güzel tespit

1278 Mesaj
12 Aralık 2012; 0:53:21 

Arkadaşlar az önce Shadowgun'u yükledim. Güzel bir oyun. Öneriyorum.

2077 Mesaj
12 Aralık 2012; 1:24:20 

mert_19_19 ve Firaristt ...

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Şikayet mesajındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

7272 Mesaj
12 Aralık 2012; 7:06:40 

quote:

selamlar,

sizce hangisi?

Ne dersiniz arkadaşlar?

Biraz bekleyip indirim ile S2 alın derim.

Ne diyelim varsa hatam mesajın silinir ama aynı şekilde karşı tarafta da hatta varsa onun da mesajı silinsin. Bir iki şikayetten korkacak halim yok. Nacizane fikrim diye belirtmişim...

<<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
Samsung Galaxy S4 i9500 NG3 Rus STOK, Galaxy S3 i9300(ND5, Boeffla Kernel Viper Sound Mod)
i7 2600K @4.0GHz(all cores turbo) @1.160V
+ Asus P8P67 Pro+ MSI TwinFrozr III 2GB HD6950 CrossFire+GskillRipjawsX 8GB 1333 CL7+Samsung 840 Evo 120GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850 + HAF X+Asus VE247H

“We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking

9557 Mesaj
12 Aralık 2012; 7:18:13 

ufak telefon almak istiyorsanız s3 mini biçilmiş kaftan. Daha iyi ve daha takoz telefon 2 el ile gameboy oynamak isterseniz s3 yada s2 alın , bizde rahatlayalım sizde Hem daha özellikli pixelleri sayılmayan telefonunuz olur. Malum biz göremiyoruz bizimkileri ama eline alıp incelememiş çok bilmiş vatandaşlarımız çok güzel yerden yere vuruyorlar s3 miniyi.

Cihazdan beklediğiniz beklenti nedir ?

facebook
twitter
whatsapp
instagram
googletalk
msn messenger
foursquare
hotmail
youtube
viber (bedava telefon konuşması)
badoo
adobe reader
flash player (uygun yazılım bulunabiliyor)

kullanabiliyorsunuz. Evinizde Wifi ile en az 6 mbit e kadar internet ile kullanabilirsiniz , benim test verilerim bu şekilde mesela (8mbit internet ile)

angry birds , starwars , rio versiyonları 3 oyun
en önemliside dead trigger ve GTA 3 hiç ama hiç kasmadan oynuyorum.
NFS most wanted kurdu telefon sahipleri , kasma yapmıyor.

Bir yanda 900 tl bir yanda 1400-1500 tl arası cihaz.

Hiç kasmayalım yada İphone4s 5 hatta 5s bekleyip alın, şekliniz havanız olsun. Paçavra telefona ne gerek var o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M`Shinoda -- 12 Aralık 2012; 7:23:36 >

| Chevrolet Cruze HB White | Sony PlayStation 4 Black 500gb | Pioneer DTS-HD 5.1 | Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |

1278 Mesaj
12 Aralık 2012; 7:40:18 

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

ufak telefon almak istiyorsanız s3 mini biçilmiş kaftan. Daha iyi ve daha takoz telefon 2 el ile gameboy oynamak isterseniz s3 yada s2 alın , bizde rahatlayalım sizde Hem daha özellikli pixelleri sayılmayan telefonunuz olur. Malum biz göremiyoruz bizimkileri ama eline alıp incelememiş çok bilmiş vatandaşlarımız çok güzel yerden yere vuruyorlar s3 miniyi.

Cihazdan beklediğiniz beklenti nedir ?

facebook
twitter
whatsapp
instagram
googletalk
msn messenger
foursquare
hotmail
youtube
viber (bedava telefon konuşması)
badoo
adobe reader
flash player (uygun yazılım bulunabiliyor)

kullanabiliyorsunuz. Evinizde Wifi ile en az 6 mbit e kadar internet ile kullanabilirsiniz , benim test verilerim bu şekilde mesela (8mbit internet ile)

angry birds , starwars , rio versiyonları 3 oyun
en önemliside dead trigger ve GTA 3 hiç ama hiç kasmadan oynuyorum.
NFS most wanted kurdu telefon sahipleri , kasma yapmıyor.

Bir yanda 900 tl bir yanda 1400-1500 tl arası cihaz.

Hiç kasmayalım yada İphone4s 5 hatta 5s bekleyip alın, şekliniz havanız olsun. Paçavra telefona ne gerek var o halde.

Dünya'nın en kötü telefonu S3 Mini.

Hele kimisi S3 imajına zarar gelmesinden ne kadar korkuyor anlatılacak gibi değil

İnternet 8 mbit ile bağlanabiliyorum. Hatta bilgisayar gibi arada aşıyor bile 900 kbps'lere.

NFS Most Wanted kasma yapmıyor, GTA 3 yapmıyor, Gta Vice City çoğu telefonda kasarken S3 Mini'de gayet akıcı. Shadowgun kasmıyor. Fifa 2012 gayet akıcı.

Gangstar Rio kasıyor. Modern Combat 4 kasıyor. Modern Combat 4 daha beta.

909 Mesaj
12 Aralık 2012; 8:38:03 

telefonu gold dan aldım. 960 tl ye . yanlız cşhazın hafızası 4 gb olarak gözüküyor. depolama bilgilerinden. acaba bende mi sorun var yoksa kalan 4 gb ı sistem mi kullanıyor.

309 Mesaj
12 Aralık 2012; 9:41:23 

quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

telefonu gold dan aldım. 960 tl ye . yanlız cşhazın hafızası 4 gb olarak gözüküyor. depolama bilgilerinden. acaba bende mi sorun var yoksa kalan 4 gb ı sistem mi kullanıyor.

aynen kardeş 4GB Sistem kullaniyor.

909 Mesaj
12 Aralık 2012; 9:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

aynen kardeş 4GB Sistem kullaniyor.

maşallah. sanki windows mübarek
neyse sorun değil
bu arada telefondan çok memnunum. kayınpederd de s3 var. yan yana getirdik şahsen tam mini si olmuş. ekran kalitesi ve diğer her konuda beni oldukça tatmin etti. bundan önceki cihazım wildfire s idi. onu ayağımın altında parçaladım. o kadar sinir etti beni. ondan buna geçince dünya varmış dedim.

4574 Mesaj
12 Aralık 2012; 10:24:18 

S3 deki gibi bu telefonda LED Bildirim ışığı var mı?

"Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil" Yunus Emre

Cengiz Topel Kimdir

145 Mesaj
12 Aralık 2012; 10:27:09 

Dün akşamüstü telefon elime geçti ve akşam biraz kurcaladım.Telefonla öyle ahım şahım haşır neşir değilim ama yaklaşık 2 aydan beri her teknoloji mağazasında deli gibi telefon araştırdım.S3'ü Note 2'yi elimden düşürmedim mağazalarda ama benim bu cahil aklıma göre S3 mini onlara göre çokta eksik değil hatta Samsung haricindeki markalara göre çok çok üst düzey bir telefon.Yalnız şöyle bir sorun oluştu işten çıktım eve gittiğimde farkettim ki şebeke gitmiş telefon hiç çekmiyordu.Kapatıp açtığımda düzeldi ama kafamı kurcaladı bir sorun oluşturur mu acaba?Şöylede birşey var benim eski telefonum Nokia X6'ydı ve onda da bir anda şebeke sorunu oluşmuştu.Telefon birden bire hiç çekmemeye başlamıştı.Sonra ana kartında arıza var filan dendi şuan yine KVK'da tamir edilmeye çalışılıyor.Sonra yedekte beklettiğim Nokia N73'ü kullandım hiç şebeke problemim olmadı.Acaba sim kartımda bir sorun mu var yoksa telefonu yeni açtığım için mi bir süreliğine şebeke sorunu yaşadım?

Şuan ilk kurcalamayla kafama takılan sorular rehberdeki kişilere resim,müzik filan nasıl atayabiliyoruz?
X6'daki rehberi,fotoğrafları,müzikleri,mesajları filan evdeki bilgisayarımdan bu telefona nasıl aktarabilirim?
Fotoğraf çekerkenki ayarları nasıl yapıyoruz?Mesela seri çekimi seçince flaş açmaya çalıştığımda o buton aktif olmadı veya gülücük yakala dediğimde yine flaşı aktif edemedim bunun sebebi ne olabilir?
Kamera flaşı değilde bu internetteki flaş olayı ne işe yarıyor mesela flaş olmadan video izleyemiyor muyuz internetten?Eğer öyleyse o flaşı nereden indirebilirim.Bana link verebilir misiniz?

36 Mesaj
12 Aralık 2012; 10:42:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

S3 deki gibi bu telefonda LED Bildirim ışığı var mı?

Evet bende merak ediyorum, birde su videolardaki ses var goruntu yok problemini nasil asarim biri yardımcı olaun lutfen. Flash yuklememe ragmen...

87 Mesaj
12 Aralık 2012; 10:48:28 

quote:

maşallah. sanki windows mübarek
neyse sorun değil
bu arada telefondan çok memnunum. kayınpederd de s3 var. yan yana getirdik şahsen tam mini si olmuş. ekran kalitesi ve diğer her konuda beni oldukça tatmin etti. bundan önceki cihazım wildfire s idi. onu ayağımın altında parçaladım. o kadar sinir etti beni. ondan buna geçince dünya varmış dedim.

Ben S3'ün dokunmatik hassasiyetini çok beğeniyorum, ikisi arasında bir fark var mı?

909 Mesaj
12 Aralık 2012; 11:27:23 

quote:

Orijinalden alıntı: system_32

Ben S3'ün dokunmatik hassasiyetini çok beğeniyorum, ikisi arasında bir fark var mı?

ben bir fark göremedim. belki çok kullanan arkadaşlar fark hissedebilir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Aralık 2012; 12:28:28 

Arkadaslar merhaba bende 4gunluk bitane s3 mini aldim suan kargoda iphone 5 kullanicisiyim 2.hat olarak onu kullanicam kullanicilari tatmin ettimi bu cihaz ?

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 12:53:49 

quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Dün akşamüstü telefon elime geçti ve akşam biraz kurcaladım.Telefonla öyle ahım şahım haşır neşir değilim ama yaklaşık 2 aydan beri her teknoloji mağazasında deli gibi telefon araştırdım.S3'ü Note 2'yi elimden düşürmedim mağazalarda ama benim bu cahil aklıma göre S3 mini onlara göre çokta eksik değil hatta Samsung haricindeki markalara göre çok çok üst düzey bir telefon.Yalnız şöyle bir sorun oluştu işten çıktım eve gittiğimde farkettim ki şebeke gitmiş telefon hiç çekmiyordu.Kapatıp açtığımda düzeldi ama kafamı kurcaladı bir sorun oluşturur mu acaba?Şöylede birşey var benim eski telefonum Nokia X6'ydı ve onda da bir anda şebeke sorunu oluşmuştu.Telefon birden bire hiç çekmemeye başlamıştı.Sonra ana kartında arıza var filan dendi şuan yine KVK'da tamir edilmeye çalışılıyor.Sonra yedekte beklettiğim Nokia N73'ü kullandım hiç şebeke problemim olmadı.Acaba sim kartımda bir sorun mu var yoksa telefonu yeni açtığım için mi bir süreliğine şebeke sorunu yaşadım?

Şuan ilk kurcalamayla kafama takılan sorular rehberdeki kişilere resim,müzik filan nasıl atayabiliyoruz?
X6'daki rehberi,fotoğrafları,müzikleri,mesajları filan evdeki bilgisayarımdan bu telefona nasıl aktarabilirim?
Fotoğraf çekerkenki ayarları nasıl yapıyoruz?Mesela seri çekimi seçince flaş açmaya çalıştığımda o buton aktif olmadı veya gülücük yakala dediğimde yine flaşı aktif edemedim bunun sebebi ne olabilir?
Kamera flaşı değilde bu internetteki flaş olayı ne işe yarıyor mesela flaş olmadan video izleyemiyor muyuz internetten?Eğer öyleyse o flaşı nereden indirebilirim.Bana link verebilir misiniz?

telefon stabil degil guncellemelerle duzeltilir.

Uzaklaştırılmış
12 Aralık 2012; 13:29:04 

Facebook Sayfamıza bekleriz. http://www.facebook.com/groups/134022973420591/

4574 Mesaj
12 Aralık 2012; 13:36:32 

quote:

ben bir fark göremedim. belki çok kullanan arkadaşlar fark hissedebilir.

Merhaba; S3 deki gibi bu telefonda LED Bildirim ışığı var mı?

Cengiz Topel Kimdir

4 Mesaj
12 Aralık 2012; 14:18:31 

Şu led ışığı olayını kullanan biri yazsada açıklığa kavuşsa artık.. Ben defalarca sordum burda diğer arkadaşlarda defalarca sordu kullanan o kadar arkadaş var biride cevap vermiyor.

683 Mesaj
12 Aralık 2012; 14:31:07 

S3 mini whatsapp uygulamasında durum yazısı ya da resim ekleme kısmı yok değil mi?Yani iphone olduğu gibi ayarlar kısmını soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igav -- 12 Aralık 2012; 14:32:38 >

[font="Arial"]

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 14:43:21 

quote:

S3 mini whatsapp uygulamasında durum yazısı ya da resim ekleme kısmı yok değil mi?Yani iphone olduğu gibi ayarlar kısmını soruyorum.

var

768 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:01:45 

Yakın zamanda bu telefonu almayı düşünüyorumda, ekranının görüntü kalitesi nasıl bilgi verebilirmisiniz.Daha önce akıllı telefon olarak sadece Samsung Wave kullandım, görüntü olarak bana göre yeterince iyiydi.Buda aynı ekrana sahip ama nedense ekranını kötüleyenler var.

◘◘FEM ve UĞUR YGS-LYS Kitapları Satılık◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_96436535/f_//tm.htm#96436535

◘◘SATILIK Masaüstü Bilgisayarım◘◘

http://forum.donanimhaber.com/m_95659710/f_//tm.htm#95659710

109 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:15:49 

Yaklaşık 2 yıl Samsung Galaxy Ace ve Galexy Wonder kullandım. 10 günden beri de S3 Mini kullanıyorum. S3 mininin ekran görüntüsü ace ve wonderden daha iyi. Arkadaşımda da S3 var ve kıyasladığımızda ekran görüntü kalitesi olarak bariz bir fark bulamadık. Ancak profosyonel kullanıcılar bu farkı bize açıklayabilirler. Öyle pixel sayıldığı falanda hurafe gibi :) S3 mininin video oynatma ve fotoğraf kalitesi bana göre gayet tatmin edici. Oyun performansını bilmiyorum benim içinde önemli olan bişey değil zaten.

iPhone 5S 16 GB Beyaz

2077 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:33:36 

Yılbaşında alacağım gün sayıyorum umarım indirimle 850 tl civarına bulurum ...

683 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:34:38 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_19_19

var

nerden ulaşıyorsunuz ben eski bir sürüm mü yükledim acaba?

[font="Arial"]

768 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:35:12 

quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Yaklaşık 2 yıl Samsung Galaxy Ace ve Galexy Wonder kullandım. 10 günden beri de S3 Mini kullanıyorum. S3 mininin ekran görüntüsü ace ve wonderden daha iyi. Arkadaşımda da S3 var ve kıyasladığımızda ekran görüntü kalitesi olarak bariz bir fark bulamadık. Ancak profosyonel kullanıcılar bu farkı bize açıklayabilirler. Öyle pixel sayıldığı falanda hurafe gibi :) S3 mininin video oynatma ve fotoğraf kalitesi bana göre gayet tatmin edici. Oyun performansını bilmiyorum benim içinde önemli olan bişey değil zaten.

Çok teşekkürler.Yani gidip 500-600tl daha pahalı olan s3 ün kendisiyle kıyaslayınca bi fark olması normal ama kendi değerindeki telefonlardan daha kötü görüntüsü varmış gibi bahsedilmesi garibime gitmişti.

52 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:43:41 

bence gayet iyi bir telefon, arkadaşım aldı. onunda dediğine göre gayet şık ve kullanışlı bir telefon

109 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:46:27 

quote:

nerden ulaşıyorsunuz ben eski bir sürüm mü yükledim acaba?

Arkadaş listesinin görütülendiği ekrandan önceki hoşgeldiniz ekranında yani ilk giriş ekranında sağ alt tuşa basarsanız açılan pencerenin sağ alt köşesinde "Durum" menüsünü görürsünüz ve oradan istediğinizi seçebilir veya yazabilirsiniz. Resimden kastınız kullanıcı fotoğrafı ise yine ilk giriş ekranında sağ alt tuşa bastığınızda açılan pencerede ayarlar>profil menüsünden ulaşabilirsiniz.

EDİT İmla hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.sahin -- 12 Aralık 2012; 15:56:15 >

iPhone 5S 16 GB Beyaz

107 Mesaj
12 Aralık 2012; 15:50:25 

telefon tuş kilidini kapatınca mobil veriyi de kapatıyor ve whatsapp mesajları telefonun ekranını acmadan gelmiyor. nasıl düzelteceğimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

296 Mesaj
12 Aralık 2012; 16:39:45 

telefonu olanlar lütfen resimler yüklesin oyunlar ve menülerde lüfen

141 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:06:32 

quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

telefonu olanlar lütfen resimler yüklesin oyunlar ve menülerde lüfen

ss almayı bilmiyor ki millet :)

aşağıdaki videoda orta büyük tuşa basılı tutarken yandaki kapatma tuşuna basınca ekran görüntüsünü kaydediyor, artık biraz resim yükleyin siz de :)

https://www.youtube.com/watch?v=4osdesqmNf4

1278 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:11:28 

quote:

Orijinalden alıntı: chn.snl

Evet bende merak ediyorum, birde su videolardaki ses var goruntu yok problemini nasil asarim biri yardımcı olaun lutfen. Flash yuklememe ragmen...

Normal videolarda ses var görüntü yok ise, demek oluyor ki videonun uzantısı yani formatı telefonca desteklenmiyor demektir. Ama internetteki videolarda görüntü olmama oluyorsa, flash versiyonunu güncelleyiniz.

193 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:13:20 

ne kadar çok boş konuşan var paylaşım biraz lütfen konu sahibi editlesin artık resim bile yanlış

led sorusuna gelirsek ... mini s3 de üstteki ışık yok

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 17:20:02 

quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

ss almayı bilmiyor ki millet :)

aşağıdaki videoda orta büyük tuşa basılı tutarken yandaki kapatma tuşuna basınca ekran görüntüsünü kaydediyor, artık biraz resim yükleyin siz de :)

https://www.youtube.com/watch?v=4osdesqmNf4

hani olmuyoki

1278 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:20:32 

quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Bilgisayardan Wifi Kies ile veya USB kablo bağlantısıyla aktarabilirsiniz.
Fotoğraf çekerken bir mod seçtiyseniz, ayarlar otomatik yapılır değiştiremezsiniz. Mesela seri çekim modunda flaş açamazsınız, böyle bir özellik yoktur. Gülücük yakalama modunda da flaş açamazsınız. Bu modlarda flaş aktif olmaz.
İnternetteki flash olayı şöyledir; internette video dosyaları, flash ile oluşturulan uygulamalar, reklamlar ve benzeri şeyler için Adobe Flash Player gereklidir. Bunu yüklediğiniz zaman internette Flash desteği isteyecek uygulama oyun veya videoları kolaylıkla açabilirsiniz.
Bende internette kraloyun dan oyun, youtube ve bir çok video sitesinden video, radyo fenomenden canlı akış gibi özellikleri kullanabiliyorum. Flash sayesinde.
Flash'ı size upload edeyim.

Buyurun; bu uygulamayı kurun: (Bu Link'e Tıkla Upload Ettiğim Flash'ı İndir Ve Kur...)

768 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:21:26 

Mesela galaxy s2'nin Gpu da mali 400 s3 mini ninkide.Ama s3 minideki tek çekirdek s2 deki 4 çekirdekmiş, bu bilgi doğrumudur acaba?

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 17:23:05 

quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Mesela galaxy s2'nin Gpu da mali 400 s3 mini ninkide.Ama s3 minideki tek çekirdek s2 deki 4 çekirdekmiş, bu bilgi doğrumudur acaba?

mali 400 2 çekirdekli ekran kartı var

141 Mesaj
12 Aralık 2012; 17:37:15 

samsung u aradım 16 gb ne zaman gelcek dedim adam bilmiyoz dedi, facebooktan sorun baskı yapın getirsinler bu ne ya 3. dünya ülkesi gibi davranıyolar

https://www.facebook.com/SamsungTurkiye

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 17:40:36 

quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

samsung u aradım 16 gb ne zaman gelcek dedim adam bilmiyoz dedi, facebooktan sorun baskı yapın getirsinler bu ne ya 3. dünya ülkesi gibi davranıyolar

https://www.facebook.com/SamsungTurkiye

halil benchmark yaptım 40.5 fps aldım nenamarktan ss çektim nereye kayduluyor bunlar ?

602 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mertkucukuncu
12 Aralık 2012; 18:02:08 

O FOtoğrafı Kaybettim Arka Planda AKıcı Bir Şekilde GTA III çalışırkenki Benchmarkım

0

Uzaklaştırılmış
12 Aralık 2012; 18:07:17 

quote:

Orijinalden alıntı: mr awesome

telefon tuş kilidini kapatınca mobil veriyi de kapatıyor ve whatsapp mesajları telefonun ekranını acmadan gelmiyor. nasıl düzelteceğimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

ayarlara bak kardeşim orda olması lzm

107 Mesaj
12 Aralık 2012; 19:17:04 

quote:

Orijinalden alıntı: har3

ayarlara bak kardeşim orda olması lzm

baktım ama bulamadım wifi bağlanınca sorun yok ama mobil veri ekranı kapatınca kapanıyor

4574 Mesaj
12 Aralık 2012; 19:32:12 

Blackberry bold 9700 kullaniyorum. Artik galaxy ailesine katilmayi dusunuyorum! Ya galaxy s2 alacam yada s3 mini.

Gunde 40-50 mesaj gonderiyorum, 20 dakika civarin gorusme yapiyorum, oyun oynamiyorum, ara sira forumlara bakiyorum.

Bu iki cihaz arasinda kararsiz kaldim. Ayrica blackberry klavyesine alistigim icin kolay ve rahat yazabiliyorum, dokunmatik ekran cok sıkıntı cekerim diye korkuyorum.

Bu konudaki onerileriniz nedir? Ilginizden dolayi tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 12 Aralık 2012; 19:34:18 >

Cengiz Topel Kimdir

37 Mesaj
12 Aralık 2012; 19:51:56