Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
218.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: buenas

selamlar arkadaslar, samsung galaxy s3 mini de, NFC ozelligini nasil aciyoruz aceba?

Tum incelemelerde nfc ozelliginden bahsediyor ama biride cikip kullanmamis. Deneyeniniz var mi aceba?

Bu arkadaşın sorusunun cevabı bana da gerekiyor arkadaşlar. NFC özelliği bazı sitelerde var gösteriyor. Ama biz bulamadık.

Sanirim bu mevzuu ile ilgilenen birileri yok.Yada telefon yeni oldugu icin kimse bilmiyor var olup olmadigini.

Ben soyleyeyim, samsungun sitesinde NFC ile alakali bir sey yazmiyor. S3 te var ancak S3 mini de yok. Inceleme yapan ve NFC ozelliginin varligindan bahsedenlere selamlar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

kız arkadaşıma hediye alıcağım bumu yoksa nexusmu alsam diyorum? Kardeşime nexus aldım çok memnun diyeceğimde çocuk telefonu kullanmıyor bile neredeyse :D sadece arama yapmak için kullandı ne rom atmasını bilir nede birşey

bence S3 mini kız arkadaşınıza daha çok yakışacaktır. tabi kız arkadaşınızın iki telefonun özelliklerinden detaylı olarak haberi yoksa.

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i8190-galaxy-s-iii-mini/productDetails.aspx?productId=telcepsami8190&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI8190-B&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepsami8190%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsamsung%255cu0020galaxy%255cu0020s3%255cu0020mini%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

800 Liraya düşmüş.Acaba daha düşer mi ?

ne 800 lirası hocam kdv dahil 948 tl. adamı kalpten mi götüreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 10 Aralık 2012; 7:23:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevinsert

kız arkadaşıma hediye alıcağım bumu yoksa nexusmu alsam diyorum? Kardeşime nexus aldım çok memnun diyeceğimde çocuk telefonu kullanmıyor bile neredeyse :D sadece arama yapmak için kullandı ne rom atmasını bilir nede birşey

s3 mini iyi tercih, bayan arkadaş için performanstan öte, güzel marka 1 telefon almak daha gösterişli kılacaktır.
  • dün 899 olan bimeks ve vatanda bügün 999 olmuş, dalga mı geçiyorlar ya kim alır o fiyata artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

dün 899 olan bimeks ve vatanda bügün 999 olmuş, dalga mı geçiyorlar ya kim alır o fiyata artık

Bu durum artık Vatan'da herkesin alıştığı bir durum.Hafta sonu indirimleri.Kampanya yapıyorlar ve genelde de hemen bitiyor tel.Ben iki üç ay önce eşime s3 alırken kalabalık bir grup olarak bakkaldan alışveriş yapar gibi.Bana bir s3 bana 4S verin şeklindeydi.Hemen stoklar tükeniyor.Ben ondan cumartesi sabahtan aldım mini mi?
    Eminönünde biir yer var.888'e satan hem de hergün aynı fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

quote:

dün 899 olan bimeks ve vatanda bügün 999 olmuş, dalga mı geçiyorlar ya kim alır o fiyata artık

Bu durum artık Vatan'da herkesin alıştığı bir durum.Hafta sonu indirimleri.Kampanya yapıyorlar ve genelde de hemen bitiyor tel.Ben iki üç ay önce eşime s3 alırken kalabalık bir grup olarak bakkaldan alışveriş yapar gibi.Bana bir s3 bana 4S verin şeklindeydi.Hemen stoklar tükeniyor.Ben ondan cumartesi sabahtan aldım mini mi?

biliyorum öyle olduğunu da, artık millet bu fiyata almasın demek istedim.
    ben artık 900den bi lira fazla vermem, genpaya 16gb model var mı gelecek mi diye sordum cevap verirlerse ona göre gidip alcam artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: igav

quote:

biliyorum öyle olduğunu da, artık millet bu fiyata almasın demek istedim.
    ben artık 900den bi lira fazla vermem, genpaya 16gb model var mı gelecek mi diye sordum cevap verirlerse ona göre gidip alcam artık.

Ben daha 16 gb'lar gelmedi diye biliyorum.Tarihleri de belli değil.Zaten gelirsen fiyatları da farklı olacaktır.Biz de var diyenlere kutu fotosunu göndetmeden gitme.
  • sayın arkadaşlar bende bu telefonu alıcam herşey hazır fakat beyazdan başka rengini nerden bulabilirim ? yada ne zaman çıkar her renk olur beyaz olmasında bu samsungta bişeyi yapcaksa doğru düzgün yapsın tek renk nedir ya
  • mavi rengi de var ama türkiyeye getirdi mi beyzadeler bilmiyorum, bizi sallayan yok nasılsa ne verirlerse onu alıyor millet.
    talep etmeyi bilen yok

http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php
    http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-pictures-5033.php

burdan bakınca nfc nin de market dependent olduğunu yani bize onu getirmeyeceklerini de anlayabiliyoruz.
  • sabırı olan 24 unden sonrayı yanı aralık son haftayı beklesın yılbaşı ındırımlerı olucak ıphone 5 te 14 unde pıyasaya gırınce rahatlar fıyatlar bende 1 adet beyaz alıcam ınceledım fıyat performans bana yeter ..... eski iphonecu
  • gta 3 performansı baya baya iyi durumda , tavsiye ederim.
  • Fşyatların düşmesini bekliyorum.Normalde S3 i9300 almayı düşünüyorum ama o kadar para vermeye değmez de bu telefon alınır mı?
  • Bu telefonda pop-up-play uygulaması mevcuttu mu arkadaşlar? S3 teki bütün özelliklerin hepsine sahip mi genel olarak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_tkmk

Bu telefonda pop-up-play uygulaması mevcuttu mu arkadaşlar? S3 teki bütün özelliklerin hepsine sahip mi genel olarak!

s3 de hangi yazılımsal uygulama varsa hepsi var arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

arkadaşlar sanki telefon ace 2 den daha küçük neden acaba

Telefonun ismi boşuna Samsung Galaxy S3 [MİNİ] değil .

ya s3 mini ekranı 4 iken ace 2 ninki 3.8 o anlamda dedim bende biliyom mini olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

1500 mah pil var telefonda. Yarım gün gider artık size. Yerinizde olsam bu telefona para vermem.

o kadar kötü olamaz heralde tahmin mi deneyim sonucu mu bu
  • Kullanan arkadaşlardan batarya hakkında yorum bekliyoruz. Kullanım şeklinizi de yazarsanız seviniriz.
  • Bilgi vermekten uzak lakayıt bir yorum.Muadili telefonlarla aynı bataryayı kullanıyor.Daha iyi olsa tabiki daha iyi olur.Ben tam olarak kullanmaya başlamadım ama hiç öyle bir yorum da yapan olmadı burda.
  • Slm arkadaslar ben pil performansi hakkinda bi seyler yazayim 1500 mah re aldanmayin bence bana gore gayet iyi performansi s2 ye gore kiyaslicam s2 yi birakip bu telefona gecis yaptim bi kere s2 ile 24 saati hic goremedim kullanimla alakali tabi bu telin ilk sarjini 1 gun 16 saatte yaptim ki ilk heyecan bayagida kurcaladim 20 saat edge acik arada 3g ye ceviriyorum 2 saat tel gorusmesi 100 mesaj 1 gun 16 saatta ki kullanimim ve bu ilk sarjim zamanla pilin oturacagini dusunursek hic yabana atilacak bir pil performansi degil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Fşyatların düşmesini bekliyorum.Normalde S3 i9300 almayı düşünüyorum ama o kadar para vermeye değmez de bu telefon alınır mı?

Şöyle kabaca bir bak şu karşılaştırmaya istersen. Her ne kadar telefonun adı S3 mini olsa da arada fark var mı var. S3 Mini'nin S3 İri'ye karşı tek avantajı boyutu ve doğal olarak daha düşük olan fiyatı, gerçekten çok ideal bir boyut 4 inç. Bunun dışında hangisi daha iyi dersen elbette S3 İri.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini

http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s3-black-vs-samsung-galaxy-s3-mini
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.