- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Tayland Ve Ukrayna Hakkında Sorularım ve Tatil Arkadaşı
39 Cevap2602 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
20 Ekim 2012; 16:35:16 

Herkese öncelikle selamlar umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur. Ben öncelikle bilgi almak ve benimle aynı zamanlarda bu ülkeye gitmeyi düşünen arkadaşlarla haberleşebilmek için konuyu açtım.2013 ün ilk ceyreginde Ukrayna ya daha sonra da Taylanda gitmeyi düşünüyorum hatta düşünmekten ziyade gideceğim.
Bazı sorularım olucak bunları bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Tayland'a hangi mevsim hangi aylarda gitmek daha güzeldir?

Fener festivali diye birşey duydum nerede kutlanır ve ne zaman kutlanır?ayrıca güzel midir bu festival?

Ucuz kalabilceğim kiralık studyo 1+1 tarzı evler varmıdır? Bu tarz bi yermi tutmak gerekir yoksa otel daha mı akıllıca olur?

Taylandda 1 hafta (7 gün) alt limit harcama ne kadara mal olur? bazı örnekler verebilirmisiniz?

Gidilesi mekanlar nelerdir? Gece hayatı daha cok nerede canlıdır?
----------*-----------

Bu 2 ülkeden herhangi birine yada her ikisine de gelmek isteyen arkadaşlar varsa haberleşebiliriz.Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

70 Mesaj
20 Ekim 2012; 18:26:32 

Tayland en iyi sezonu kasım-şubat derler yuksek sezon olarak gecer sebep olarakta yagıs doneminin bitmis (kısa surelı yağışlar gene oluyor) olması ve nem ile sıcaklıgın yıl icersinde en dusuk seviyede oldugundandır.
24 ocak 2012 de krabiden tayland giriş yapıp 6 şubat 2012 de bangkok dan çıkış yaptım ve 2 haftalık zaman diliminde krabi( 3gun) pattaya (7gun) bangkok(3 gun ama son gece havalında konaklama) olacak şekilde konaklama ulaşım, yeme içme turlar, hediyelik eşya....vs 675 dolar harcadım. her gece bar disco vs takılınırsa 1000 dolar gibi butceyle 1 veya 2 hafta cok rahat yeter bu butce yuksek sezon ıcın gecerlıdır.

1669 Mesaj
20 Ekim 2012; 23:29:56 

quote:

Orijinalden alıntı: dogu006

Tayland en iyi sezonu kasım-şubat derler yuksek sezon olarak gecer sebep olarakta yagıs doneminin bitmis (kısa surelı yağışlar gene oluyor) olması ve nem ile sıcaklıgın yıl icersinde en dusuk seviyede oldugundandır.
24 ocak 2012 de krabiden tayland giriş yapıp 6 şubat 2012 de bangkok dan çıkış yaptım ve 2 haftalık zaman diliminde krabi( 3gun) pattaya (7gun) bangkok(3 gun ama son gece havalında konaklama) olacak şekilde konaklama ulaşım, yeme içme turlar, hediyelik eşya....vs 675 dolar harcadım. her gece bar disco vs takılınırsa 1000 dolar gibi butceyle 1 veya 2 hafta cok rahat yeter bu butce yuksek sezon ıcın gecerlıdır.

bana fiyat çok uygun geldi sanırım uçak bileti yok içinde?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

70 Mesaj
21 Ekim 2012; 2:36:11 

evet ucak bileti haric ucagıda qatar havayollarından ankara cıkıslı singapur gidis bangkok donus 547 euro almıştım.

4 Mesaj
21 Ekim 2012; 10:46:51 

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

bana fiyat çok uygun geldi sanırım uçak bileti yok içinde?

Düşündüğümden çok daha ucuz olduğu kesin hem de yüksek sezonda. Siz herhangi bir tur ile mi gittiniz yoksa yalnız mı? Ben turla biryerlere seyahet etmeyi sevmiyorum basıp gitmek tek başıma daha güzel geliyor. 1000 dolar harcamak için ayırsam yeterli sanırım. ve bunun içinde kalıcak yerin de olması gercekten bana ucuz geldi. sizin önerceğiniz şehir var mı ? Değişik bina yapıları görmek ve gezmek için tarihi yerler ve gece hayatı tabiki.

70 Mesaj
21 Ekim 2012; 11:37:40 

ben arkadaşımla birlikte sadece uçak biletlerimizi alıp ilk yurt dışı seyahatimizi yaptık. iki kişi oldugumuz için otellerde ucret yarı yarıya dustu ama hostelde kişi başı oldugu için etkisi yoktu onu sölemeyi unuttum. tek kişi ne kadar fark eder dersek pattayada kaldıgımız otel en pahalısıydı gecelik iki kişi 1700 baht (100tl) sabah acık bufe kahvaltı dahil ve hem thai hemde continental kahvaltı vardı thai kahvaltı pek tercih etmedik. oda 3 kişilikti geniş geniş yattıydık. yani tek kişide 200 dolar fark yapar tabi tek kişi olupta 3 kişilik odada kalmak saçma olur en fazla 100dolar fark eder hostelde kalınırısa daha ucuza gelir:). bangkok kaldıgmız otel 1300baht (80tl) 2kişi amerikan kahvaltı dahildi. krabide ilk gece dandik bir otelde 2kişi 300baht(18tl) sonra harika bir hostelde kaldık ve 220bahtı (12tl) kısacası taylandda cok fazla çeşit vardır tek kişi için hostelde gecelik 5-15 dolar veya temiz tek kişilik odalar 30 dolara felan kalınabilir.
gezi olarakta krabide phi phi island tur yaptık 1100baht speed boatla, pattayada timsah çiftliği tur 500baht içerde de fotoraflar ıcın 600baht harcadık pattayada mini siam var minyaturk gibi bişe giriş 400baht fil safari yuzen carşı, deniz için civardaki adalara gidilebiilir. bangkok floating market var ama gidemedim fakat gorulmesi lazım. bangkok tapınaklar bolgesı var oralar gezilebilir, china town gezilebilir, khosan road kalınabilir ama ben hangover 2 filminin cekildigi barların oldugu bolgede kaldım ( soi 4 nana ve soi cowboy arasında) vede ordaki otelın catısındakı bar gece manzarasına karsı 1 içki alınabilir(sky bar ve sirocco restaurant) ,bangkok da chatuchak diye haftasonu acık cok buyuk bir yer sırıf son gun ordan ucuz hediyelik eşya alırız dıye ucak donusunu pazartesi sabah almıştık ama hüsran cıktı ve cok bunaltıcıydı gezmesi. en guzel hediyelik eşya alınıcak yer pattayadır ve de pazarlıkla cok ucuza geliyor. birde bangkokda patpong gece pazarı var gorulebilcek. kısacası her butceye uygun bir ülkedir. yukarda yazıgım yerler..vs google aratarak göresel olarak bakılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu006 -- 21 Ekim 2012; 11:52:46 >

38 Mesaj
21 Ekim 2012; 14:44:06 

obi turizm bangkok gidiş dönüş 630 dolar. en ucuz burası. bence bu firma en mantıklısı. türkmenistan üzerinden gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner627 -- 2 Mart 2014; 0:48:04 >

1669 Mesaj
21 Ekim 2012; 16:44:28 

quote:

ben arkadaşımla birlikte sadece uçak biletlerimizi alıp ilk yurt dışı seyahatimizi yaptık. iki kişi oldugumuz için otellerde ucret yarı yarıya dustu ama hostelde kişi başı oldugu için etkisi yoktu onu sölemeyi unuttum. tek kişi ne kadar fark eder dersek pattayada kaldıgımız otel en pahalısıydı gecelik iki kişi 1700 baht (100tl) sabah acık bufe kahvaltı dahil ve hem thai hemde continental kahvaltı vardı thai kahvaltı pek tercih etmedik. oda 3 kişilikti geniş geniş yattıydık. yani tek kişide 200 dolar fark yapar tabi tek kişi olupta 3 kişilik odada kalmak saçma olur en fazla 100dolar fark eder hostelde kalınırısa daha ucuza gelir:). bangkok kaldıgmız otel 1300baht (80tl) 2kişi amerikan kahvaltı dahildi. krabide ilk gece dandik bir otelde 2kişi 300baht(18tl) sonra harika bir hostelde kaldık ve 220bahtı (12tl) kısacası taylandda cok fazla çeşit vardır tek kişi için hostelde gecelik 5-15 dolar veya temiz tek kişilik odalar 30 dolara felan kalınabilir.
gezi olarakta krabide phi phi island tur yaptık 1100baht speed boatla, pattayada timsah çiftliği tur 500baht içerde de fotoraflar ıcın 600baht harcadık pattayada mini siam var minyaturk gibi bişe giriş 400baht fil safari yuzen carşı, deniz için civardaki adalara gidilebiilir. bangkok floating market var ama gidemedim fakat gorulmesi lazım. bangkok tapınaklar bolgesı var oralar gezilebilir, china town gezilebilir, khosan road kalınabilir ama ben hangover 2 filminin cekildigi barların oldugu bolgede kaldım ( soi 4 nana ve soi cowboy arasında) vede ordaki otelın catısındakı bar gece manzarasına karsı 1 içki alınabilir(sky bar ve sirocco restaurant) ,bangkok da chatuchak diye haftasonu acık cok buyuk bir yer sırıf son gun ordan ucuz hediyelik eşya alırız dıye ucak donusunu pazartesi sabah almıştık ama hüsran cıktı ve cok bunaltıcıydı gezmesi. en guzel hediyelik eşya alınıcak yer pattayadır ve de pazarlıkla cok ucuza geliyor. birde bangkokda patpong gece pazarı var gorulebilcek. kısacası her butceye uygun bir ülkedir. yukarda yazıgım yerler..vs google aratarak göresel olarak bakılabilir.

hocam kız arkadaşla gitsek nasıl olur 1 hafta düşünüyoruz turla oteli ayarlayıptamı gitsek yada kız arkadaşla gidilir mi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4 Mesaj
21 Ekim 2012; 17:03:48 

quote:

Çok güzel dolu dolu geçirmişssiniz Tayland tatilini bu yazdıgınız heryeri internetten arastırıp bir liste yapacagım gorulmesi gereken yerleri gerçekten tayland bana yurt içinde tatil yapmaktan cok cok daha mantıklı geliyor. İnsanın yurtdısına çıkıp ufkunu genişletmesi de cabası. Teşekkürler

4 Mesaj
21 Ekim 2012; 17:25:02 

quote:

Orijinalden alıntı: veteriner627

obi turizm bangkok gidiş dönüş 630 dolar. en ucuz burası. bence bu firma en mantıklısı. türkmenistan üzerinden gidiyor. 15 yada 20 aralık gibi pattaya ya gitmeyi düşünüyorum. bu tarihlerde gitmek isteyen ve dil bilen arkadaş arıyorum. varsa özele mesaj atsınlar. 10-12 gün kalacağım.

Eğer Aralıkta gitmeyip bunu ocak sonu subat bası gibi dusunursen haberleşiriz .Aralık benim işlerim açısından pek uygun değil.Konu başlıgı altından buradan tekrar konusuruz. Görüşmek üzere

70 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:48:45 

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____
hocam kız arkadaşla gitsek nasıl olur 1 hafta düşünüyoruz turla oteli ayarlayıptamı gitsek yada kız arkadaşla gidilir mi

tur ile gidip gitmemek size kalmış turla ucak otel transferi ayarlayıp gidersiniz sonrda da turdan bagımsız ordaki yerel turlarla gezilebilir.kız arkadaşınızla cok rahat gezilebilir. kız arkadassız tabikide tayland ın tadı farklı olur heralde diye düşünüyorum.

70 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:55:22 

quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi-ottoman
Çok güzel dolu dolu geçirmişssiniz Tayland tatilini bu yazdıgınız heryeri internetten arastırıp bir liste yapacagım gorulmesi gereken yerleri gerçekten tayland bana yurt içinde tatil yapmaktan cok cok daha mantıklı geliyor. İnsanın yurtdısına çıkıp ufkunu genişletmesi de cabası. Teşekkürler

ucak bileti fiyatı dışında türkiye'nin güneyindeki 5 yıldızlı otellerdeki herşey dahil sistemde harcıyacağınız paraya orda krallar gibi yaşarsınız ve otel içersinde hapis olup yaşayacağınız kısıtlı aktivitelerden çok çok fazlasını yaşarsınız. umarım sizede nasip olur. Ayrıca dediğiniz gibi farklı ülkeler ve külturler görmek, geri döndüğünde insanda birazda olsa fark yaratıyor.

1669 Mesaj
21 Ekim 2012; 19:17:45 

quote:

tur ile gidip gitmemek size kalmış turla ucak otel transferi ayarlayıp gidersiniz sonrda da turdan bagımsız ordaki yerel turlarla gezilebilir.kız arkadaşınızla cok rahat gezilebilir. kız arkadassız tabikide tayland ın tadı farklı olur heralde diye düşünüyorum.

cvplarınız için teşekkürler sanırım kendimiz ayarlayıp gidersek dediğiniz gibi hem uygun oluyor ve hemde ii gezioruz bunu değerlendiricem şimdiden teşekkürler

70 Mesaj
21 Ekim 2012; 22:25:54 

rica ederim. ilerde aklınıza takılan soru veya başka bir şey olursa sorabilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ekim 2012; 22:28:14 

Bende kurban bayramı filipinler yada endonezyaya gitcem hala karar veremedim :D

3219 Mesaj
22 Ekim 2012; 1:12:41 

Turizme farklı bir kavram daha getirmişsiniz. Seks turizmi gibi bir anlam çıkartım nickinizden :)

Filipinleri öneririm , coğrafya olarak daha kullanışlı.

182 Mesaj
23 Ekim 2012; 14:03:20 

http://www.diamondcitypattaya.com/index.html burda fiyatlar çok iyi sanki. 1 aylık 10000 baht falan oluyor

9 Mesaj
23 Ekim 2012; 16:32:38 

indirmli uçak bileti temin edebilirim gitmeyi düşünen varsa iyi günler

FOREWER FENERBAHÇE

38 Mesaj
16 Kasım 2012; 19:48:19 

quote:

benimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner627 -- 2 Mart 2014; 0:48:58 >

38 Mesaj
16 Kasım 2012; 19:50:24 

quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi-ottoman

Eğer Aralıkta gitmeyip bunu ocak sonu subat bası gibi dusunursen haberleşiriz .Aralık benim işlerim açısından pek uygun değil.Konu başlıgı altından buradan tekrar konusuruz. Görüşmek üzere

evt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner627 -- 2 Mart 2014; 0:49:45 >

337 Mesaj
16 Kasım 2012; 21:10:06 

quote:

Orijinalden alıntı: veteriner627

aralık olmayacak benim. ocak yada subat olur sorun çıkmazsa..

Bende uzun zamandir gitmeyi dusunuyordum, subat gibi giderseniz bende gelmek isterim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6 Mesaj
18 Kasım 2012; 23:14:26 

geçen yıl pattayaya gittim tur ile 9 günlük bu yıl bağımsız gideceğim. aralık başı yada kasım sonuna doğru gitmeyi düşünen varsa birlikte gidebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

55 Mesaj
19 Kasım 2012; 11:34:31 

20 ocak 2013 - 7 şubat 2013 tarihleri civarı düşünüyorum.

thy den bilet alacağım bu hafta içi.
yeterli ingilizce var kendimi rahat ifade edip cümle kurma konusunda sorun yaşamadan üç beş sohbet çevirebilirim rahat yani.
yaş 23 üni 3. sınıf.
1800 tl civarı çekiyor thy diğerleriyle aktarma yapıp 200-300 tl kar a geçmeye deymez diye düşünüyorum.
yol hariç 2500-3000 tl kadar ayırdım krallar gibi yeter anladığım okuduğum kadarıyla :)

amacım pek kültür,gezmek değil her gece bar club sabaha kadar dans eğlence sadece tabi her anlamda :) pattaya phuket düşünüyorum bangkok da kalmayı düşünmüyorum.

ben genelde tatillere tek çıkar orda arkadaş edinirim ama kafa dengi olursa daha güzel olur tabi.

bu tarihlerde gitmek isteyenler pm.

hadi girin koluma gidelim mok yoluna.

68 Mesaj
19 Kasım 2012; 12:48:23 

kredi kartı puanlarıylave millerle % 20 civarı indirimli bilet alabiliyorum uzakdoğuya. ilgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir.

298 Mesaj
25 Kasım 2012; 23:11:30 

taylanda 10 kereden fazla gittim.

arkadaşı söylediklerine tamamen katılıyorum. bir konu hariç.

taylanda kız arkadaşla gidilmez..!! taylandın tadı çıkmaz. özellikle pattaya için söylüyorum tabii. pattayada muhtemelen ayrılırsınız (allah korusun ).

bu arada aralıkın hemen başında gidicem tecrübem ve ingilizcem var bilginize

298 Mesaj
25 Kasım 2012; 23:13:45 

quote:

Orijinalden alıntı: sryhat

20 ocak 2013 - 7 şubat 2013 tarihleri civarı düşünüyorum.

thy den bilet alacağım bu hafta içi.
yeterli ingilizce var kendimi rahat ifade edip cümle kurma konusunda sorun yaşamadan üç beş sohbet çevirebilirim rahat yani.
yaş 23 üni 3. sınıf.
1800 tl civarı çekiyor thy diğerleriyle aktarma yapıp 200-300 tl kar a geçmeye deymez diye düşünüyorum.
yol hariç 2500-3000 tl kadar ayırdım krallar gibi yeter anladığım okuduğum kadarıyla :)

amacım pek kültür,gezmek değil her gece bar club sabaha kadar dans eğlence sadece tabi her anlamda :) pattaya phuket düşünüyorum bangkok da kalmayı düşünmüyorum.

ben genelde tatillere tek çıkar orda arkadaş edinirim ama kafa dengi olursa daha güzel olur tabi.

bu tarihlerde gitmek isteyenler pm.

o aradaki farka taylanda en az 1 hafta daha kalırsın yani değer. bütün tatilin sadece uçak parasından ibaret desem yeridir. bunu bil tabiiki karar sizin

298 Mesaj
25 Kasım 2012; 23:20:05 

uçak biletini uygun bulabileceğini iddaa eden arkadaşlar pm atarsanız bana fiyat verin. kesinlikle gidicem alırım

10 Mesaj
27 Kasım 2012; 11:57:18 

slm. ben Bangkok'a 18 Ocak gidiş 28 Ocak dönüş olarak THY'den bileti aldım. Yalnız gidiyorum ve bu 3. gidişim. Kafa dengi anlaşabileceğimiz arkadaşlar olursa bana katılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odrin79 -- 27 Kasım 2012; 15:56:51 >

298 Mesaj
27 Kasım 2012; 12:04:22 

bileti kaça aldınız ?

10 Mesaj
27 Kasım 2012; 15:42:25 

1860 TL

55 Mesaj
27 Kasım 2012; 15:55:38 

tarihlerim kesin ve
thy den rezervasyon yaptım ama hala kararsızım.

İstanbul - Bangkok 19 Ocak 2013 Cumartesi
Bangkok - İstanbul 12 Şubat 2013 Salı

thy 1.774,95 TL ödemesini henüz yapmadım 4 aralığa kadar zamanım var

Etihad Airways 1341.07 TL
ama
AUH, Abu Dhabi Intl
Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri
havaalanında giderken 14 saat gelirken 21 saat beklemem gerekiyor fark da az buz değil 433tl :D

Cumartesi 19/01/2013
Salı 12/02/2013

hadi girin koluma gidelim mok yoluna.

298 Mesaj
27 Kasım 2012; 17:07:24 

1350 tl 9 taksitle aldım :) 4 aralıkta ethiadla uçuorum :) uçuş süreleride harika

10 Mesaj
28 Kasım 2012; 9:08:38 

Eğer aktarma çilesine katlanırsanız; Obi turizmden Türkmenistan Havayolları da gidiyor fiyat 1200 TL civarında. Ben daha önceki 2 seferi de onlarla gittim. Sorun şu; uçaklar eski ve konforsuz, bir de aktarmalar kısa bile gözükse(2-4 saat) indi -bindi beklemesi sonuçta 1 tam güne mal oluyor. Bu durum gidişte pek etkilemiyor gibi ama dönüşte resmen insanın canı çıkmış oluyor ve 10 dakika beklemek bile zor geliyor. Sonuçta her şey ekonomi ile ilgili ve THY bu konuda en iyisi ama fiyat farkı da elbette var. Ben de zaten mil puanlarla alabildim. Eğer nakit ile alacak olsam epeyi düşünürdüm doğrusu. Şimdiden herkese iyi yolculuklar iyi geziler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odrin79 -- 30 Kasım 2012; 15:57:18 >

2032 Mesaj
28 Kasım 2012; 10:08:13 

eger soğuğa dayanıklıyım derseniz ethiad la uçabilirsiniz. içerisi resmen buzdolabı. ben ve eşim dahil diğer yolcuların çoğu 3 er tane battaniyeye sarılmış şekilde uçmuştuk ve yinede donarak uçmaktan kurtulamadık. daha asla binmem. konfor için thy ve singapur havayollarını tavsiye ederim.

Paradigm Monitor 11 + Onkyo TX-NR3007 + Pioneer 5080XA
Canon 550d + Canon EF 70-200mm f/4L USM + Canon 50mm 1.8 II + Tamron 17-50mm f/2.8

19 Mesaj
29 Kasım 2012; 10:50:10 

bu gün kısmetse qatar hava yolları ile doha aktarmalı phuket yolculugumuz başlıyor. ucakta soguga karşı tedbirli olmak lazım .. 40.000metrede uçuyor. kaloriferler yetmiyordur. :))))

2032 Mesaj
29 Kasım 2012; 12:13:47 

quote:

Orijinalden alıntı: kayatuzu

bu gün kısmetse qatar hava yolları ile doha aktarmalı phuket yolculugumuz başlıyor. ucakta soguga karşı tedbirli olmak lazım .. 40.000metrede uçuyor. kaloriferler yetmiyordur. :))))

hocam hayırlı yolculuklar. kısmet olursa orda görüşmek üzere. ama abi 40 bin metre nedir yaw. uzaydanmı gidiyo bu katar uçağı:))

Paradigm Monitor 11 + Onkyo TX-NR3007 + Pioneer 5080XA
Canon 550d + Canon EF 70-200mm f/4L USM + Canon 50mm 1.8 II + Tamron 17-50mm f/2.8

19 Mesaj
29 Kasım 2012; 13:51:18 

dileklerin için teşekkür ederim. evet orda buluşacagız inşallah. bu gün gaziantepten gelen arkadaş ile görüştük az önce. uçak saat 7 de. ben tekrar işe döndüm. uzun uçuşlarda böyle. önceki gittigimde istanbul bankok arası gitmiştik. gece tuvalete gidince espiri konusu olmuştu. yükseklik 40.000 metre idi. yani 40km. göstergenin yalançısıyım. ölçmedin inanki. :)))

298 Mesaj
30 Kasım 2012; 10:06:26 

4 aralıkta ethiadla uçuyorum. abu dhabi aktarmalı. giderken beklemeyle beraber toplam 11 saat. dönüşte toplam 15 saat yolculuğum var. aldığm fiyat toplam 1350 tl 9 taksit ve 4 ay erteleme. fiyat ve zaman performansı harika :)

1202 Mesaj
3 Aralık 2012; 16:48:20 

overseas uçuşlar 11.000 metre (11 km) - 13.000 metre (13 km) arasında ve ortalama 900-950 km/saat hızda oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 3 Aralık 2012; 16:48:32 >

for PS 4 gamers, TR PSN:kvadankpal

2 Mesaj
17 Mart 2014; 0:36:30 

Öncelikle Selamlar.İsmim Selcuk.Kiev de ikamet etmekteyim. kisi bası 5000 tl lerden bahsetmissiniz ))) o kadar paralara gerek yok... o paranın 4 de birine aile geciniyor burda ))) Kiev diger sehirlere nazaran pahalı olsa bile. Ukrayna ile ilgili sorusu olan veya fikir almak isteyen olursa hic cekinmeden danısabilir.Kiev'de tanınmıs birisini olan Dr. Fatih Erkünt ile calısıyorum )) bilen bilir kendisini. Ukraynanın en eski ve en bilinen apart daire firması biziz. Uygun fiyatlara istediginiz sehirde ev ayarlarız ...danısmanlık veyahut hava alanı karsılama da önemli degil... İstediginiz sekilde yardımcı olur ücretsiz... telefon acıp fikir almaya tarife acıcak degiliz ))) Ayrıyeten ukraynada egitim görmek isteyen arkadaslarda fikir almak icin danısabilirler.Aynı sekilde ukraynada firma kurmak isteyenler iş yapmak isteyenlerde diledikleri zaman ulasabilirler Nerelere gitmeli nerelere gitmemeli... sorusu olan özelden de ulasabilir dilerse firmamızın internet adreslerinden isterse özel mail adresim veya telefon numaramdan. yarasa_1986@hotmail.com bu benim mailim. skype : greeneyedspace_
www.kievapart.com
www.eryagroup.com
www.odessaapart.com
www.eryaegitim.com
lviv de bazı diger sehirlerde yardımdı oluruz. En güvenilir ve en ekonomik tatiliniz ve diger ihtiyaclarınız icin

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gezi ve Turizm » Gezi ve Turizm Genel » Tayland Ve Ukrayna Hakkında Sorularım ve Tatil Arkadaşı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.863