Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi Kasım'da dağıtılmaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
6.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçen ay Android işletim sisteminin yeni sürümü Jelly Bean için hazırladığı güncelleme takvimini yayınlayan Samsung, 2011 ve 2012'de piyasaya sürdüğü bazı modellerini Google'ın dağıttığı son versiyona yükselteceğini müjdelemiş, ancak Galaxy S III dışındaki cihazlar için kesin bir tarih vermekten kaçınmıştı. Bugün Samsung İsveç'in resmi internet sitesi aracılığıyla ortaya çıkan verilere göre; firmanın eski amiral gemisi Galaxy S II, önümüzdeki ay yeni üretici yazılımını Kies ve FOTA yoluyla almaya başlayacak.

Project Butter adlı bir takım performans iyileştirmeleri, Google Now dijital yardımcı hizmeti ve uyarı çubuğunda bazı değişiklikleri kapsayan Jelly Bean sürümünün son olarak 7 inçlik tabletlere yan ana ekran modu özelliğini kazandıran Android 4.1.2 alt versiyonu dağıtılmaya başlamıştı. Galaxy S2'nin genel performansı, tepki süresi ve pil ömrünü olumlu etkilemesi beklenen güncellemenin yakında internete sızacağı tahmin ediliyor. Ice Cream Sandwich dağıtılmadan önce çok sayıda üretici yazılımının paylaşıldığına şahit olmuştuk.

Samsung Galaxy Note N7000 ve Galaxy Note 10.1'in Android 4.1 Jelly Bean güncelleme dağıtım tarihi de netleşti. 2012 dördüncü çeyreğini işaret eden Samsung İsveç, bu iki Note modelinin 2013'ten önce son versiyon Android'e yükseleceklerini doğrulamış oldu. Android 4.0 ICS güncellemesiyle çok sayıda yeni fonksiyonun kullanılabilir hale geldiği Galaxy Note, artık daha hızlı bir şekilde tecrübe edilebilecek. Yaz aylarında resmiyet kazanan Galaxy Note 10.1 ise; çoklu görev hususunda daha akıcı bir deneyim sunacak. Şimdilik sosyal kanallar aracılığıyla direk Samsung'un yaptığı bir bilgilendirme olmadığı için tarihlerin değişebileceğini belirtelim.

• çok erkenmiş? ne beu acele
    aralı-ocak gibi bekliyordum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

çok erkenmiş? ne beu acele
    aralı-ocak gibi bekliyordum ben.

Ne güzel işte daha ne istiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh oh oh ilaç ilaç... 1 hafta önce 2. el SII aldım telefon 4.03 haliyle bile bana fazka fazla yetiyorken 4.1 ile köşe olurum :))

• nexus sahipleri 4.2 için avucu kaşıyorken, millet hala 4.1 hasretiyle yanıp tutuşuyor.
  • S2 im bozuldu telpaya yolladım gelir gelmez yüklüyeyim yeni sürümü yada onlar yerime yükler jelibonu :D

• İyiymiş. O kadar da geç vermiyorlar.

• Kiesden Türkiye'de yayımlanmasını bekleyenler 2014'de yükler...

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

çok erkenmiş? ne beu acele aralı-ocak gibi bekliyordum ben.

Merak etme sarkmalarla Şubat ı bulur.

• arkadaslar bu 4.1 ile acaba menü s3ün menüsü gibi olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumyjikk -- 20 Ekim 2012; 15:55:24 >
  • samsunga biseyler oluyor
  • S2'ye 4.1 gelinceye kadar Android'in yeni sürümü çıkmış olacak. Muhtemelen 4.1 S2'nin aldığı son güncelleme olabilir. Nexus ise önümüzdeki yıl da almaya devam eder. Hatta S3'ün bile yazılım desteği bitecek ama Nexus almaya devam edecek. Onun da desteği önümüzdeki yılın sonlarına doğru biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia Arc S lere gelmicekmi beyler ACE 2 ye bile onaylandı Arc S ten daha tık yok bilen varsa söylesin lüten.

• adamsın samsung :) yakışırrr

• SII nin alacağı son güncellemelerden biri olabilir. 4.2 de gelir sonrası allah kerim. Temiz birtane alasım var ancak güvenemiyoruz işte. Biraz daha Galaxy S ile devam.
  • Ace 2 bekliyoruz artık
  • Haftaya yayınlanacakmış.
  • tr kiese 2013 martta anca gelir o zaman
  • Geç olsun güç olmasın.
  • Android piyasasında Nexus dan başkası yalandır...

Max.2 güncelleyi millet görene kadar hastalık sahibi oluyor,2 güncellemeyi zoraki verdikten sonrada Sony,Samsung Ali veli faketmez cihazı çöpe çıkarıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 20 Ekim 2012; 17:29:04 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.