Şimdi Ara

Galaxy SIII için Jelly Bean güncellemesi Avrupa turuna devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemizde de Galaxy SIII kullanıcılarının merakla beklediği Jelly Bean güncellemesi, henüz ülkemiz sınırlarına girmedi ancak Avrupa'da daha fazla ülkeye ulaşmış durumda.

Sammobile tarafından verilen habere göre ilk olarak Polonya'da başlayan güncelleme aşırı batarya tüketimi ve bazı hatalar nedeniyle geri çekilmişti. Bugün itibariyle ikinci kez Avrupa ülkelerinde güncelleme dağıtıma başladı.

An itibariyle İrlanda, İngiltere, İsviçre, Avusturya, İspanya, Romanya ve Fransa'da güncelleme kullanıcılara ulaştı. 

Yeni güncellemede; Project Butter adı verilen ve daha hızlı bir kullanıcı arayüzü ve performans sunan teknoloji, 2 farklı ana ekran sunan mod, yeniden organize edilmiş ayarlar menüsü, email özetleri, ikonlar gibi özelliklerle genişletilen yeni bildirim çubuğu, Google Now akıllı asistan, çevrimdışı modda da ses dikte özelliği sunan sesli arama, ölçeklenebilir pop-up video oynatıcı ekranı gibi hem Samsung hem de Google tarafından eklenmiş yenilikler bulunuyor.

Tahminler ay sonuna kadar daha fazla ülkede güncellemenin başlamış olacağı yönünde. Ülkemiz için de bu ay sonuna kadar güncelleme gelmiş olacaktır.

• Android'de iOS'un rahatlığını bulamıyorum. He şimdi android kullanıcıları beni eksilemesin. Android'e kötü demiyorum.
  • Ekrem bey kedi olali bi fare tuttu. Bu kez hızlısınız tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Ekim 2012; 23:37:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Androidde iOSun rahatlığını bulamıyorum. He şimdi android kullanıcıları beni eksilemesin. Androide kötü demiyorum.

sağa sola çekmek çok rahat tabi :D

• hala daha galaxy nexus gibi değil project butter tam olarak hissedilmiyor.
    şu ana kadar çıkmış tüm jellbean romları denedim hiç birinin performansı galaxy nexus gibi deil samsungun bu işi artk halletmesi gerekir :S

• Geç vermiyorlar mı arkadaşlar güncellemeyi ya kaç ay oldu kaynak kodları yayınlanalı

• " 2 farklı ana ekran sunan mod " bu yeni romda olacagı kesin mi ? Dualboot ile sağlam surum cıktıgında 2. rom olarak deneyebilirim.

Hoşumuz gidersede artık onla devam ederdiz
  • samsung'un bu güncelleme mevzusu baştan aşağı saçmalık. güncellemeler niye ülke ülke dağıtılıyor? herhangi bir samsung cihazım yok ancak bu tip haberleri gördükçe tiksindim samsung markasından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Androidde iOSun rahatlığını bulamıyorum. He şimdi android kullanıcıları beni eksilemesin. Androide kötü demiyorum.

ısrarla androidi kötümsemiyorun diyor, sadece fikrini söylüyor bencede öyle hemen eksiyi basmış samsungfanboylar...

• Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum.

Hayatımın ilk ve son samsung telefonu s3 tür.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum.

güncelleme kısmında haklısın ama fiyat samsungla alakalı değilki. Tamamen ülkemizdeki aracılardan kaynaklanan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 20 Ekim 2012; 0:23:29 >
  • SII Sahipleri ne yapsın,Samsung HongKong'un önünde kendilerinimi yaksın,sayelerinde odin meşhur oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan.kaymak -- 20 Ekim 2012; 0:26:54 >
  • Lan bu güncellemeler niye ülke ülke geliyor? Çok saçma.

• Google bir gunceleme cikarir sonra bekle Allah bekle.
    Once senin cihazina gelecek mi onu beklersin bi kac ay.
    Sonra eger sansli isen ve SAMSUNG un iyi gunune denk gelmissen cihazina vericem der susar.
    Bekle Allah bekle yine. Sonra bir kac ay gecer bir takvim yayinlanir. Bir kac ay sonra cikacagi soylenir. Yine beklersin. Bazi durumda verilen takvim de TEKNIK SORUNLAR YUZUNDEN gecikmeler olur.
    Tam cikti derken bide bakarsin ki senin ULKEN YOKKKKKKK.
    TEknik konulardan anlayan biri olsan bile 2000 TL bayildigin cihaza odinle falan bir sey yapmakta yemez. Oyle elin mahkum paranla rezil ola ola beklersin.

Ha ben buna son verdim. Son telimi (samsung) hediye ettim su an LG Nexus u bekliyorum. Banane 20 cekirdekten 30 gb ramdan. Alirim rahat 3 sene kafam rahat olur sinir sitres yapmam bosuna uretiye kufur edip gunaha da girmem.

• Polonya sürümü için hatalı ve geri çekilmiş denmiş fakat halen Sammobile'dan indirilebiliyor.Ayrıca yaklaşık 1 Aydır da kullanmaktayım.Şarj olayı ICS'ye göre kötü fakat akıcılık bayağı artmış.

• Ben bu rezillikleri Galaxy S'de gördükten sonra tövbe etmiştim bir daha hemoroide ve samsunga... Windows 8'i ve nokiayı bekliyorum 4 gözle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berbat Ferhat -- 20 Ekim 2012; 2:09:34 >
  • 2 yıldır ip4 (aynı cihazı) kullaniyorum. Fakat hala işletim sisteminin en güncel versiyonunu akıcı sekilde kullanabiliyorum. Üstelik güncellemeleri dunya ile aynı anda alabiliyorum. Hatta jb yaptım. siriyi falan da yükledim. Arayüz, tema, tr klavye vs özelleştirdim de özelleştirdim. Ne bir kasilma var ne de sorun.. Açikcasi içindeki donanım umrunda değil. Sizin canavar dediğiniz bilmemkaç cekirdekli tellerle yazılım sıkıntısı yüzünden takıla takıla oyna(yama)diginiz oyunları ben hala çatır çatır oynuyorum. Üstelik yeni çıkanları ve çıkacak olanları da aynı sekilde oynamaya devam edicem. Telefonumu satsam hala para ediyor. Değeri de düşmedi. Hatta şimdi biri gelip sifir km s3 verse vallah değişmem. Gelsin eksiler :)

• Android işletim sistemli daha albenili ve teknik olarak zamanında daha detaylı cihazlar üreten ve destek veren bir firma olmadığı sürece S serisinin başından beri çektiğim her bekleyiş eziyetinde çok sövüyorum samsung arge kısmına veya kim yazılım ile ilgileniyorsa bu konuda.
    Nexus serisi cihazlar üst seviye segmentinde hızlı şekilde çıkmaya devamederse ben gibi herkes nexus serisi bir cihaza geçecek bu gidişle ülkemizde. Ve samsung olmamasına dua edecek sanırım. S3 ü ile rezil olanlar derneği kurucam az kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Eylül başıydı şimdi kasım başında güncelleme alırsak sevineceğiz. Bir sonraki güncellemeyi 2 seneye alırız. Telefonun fiyatının 2 ayda %30 düşmesini saymıyorum.

allah allah niye düştü acaba%30 bir araştı istiyosan
    senin dediklerin paralel ithalat ile getirilmiş telefonlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.