Şimdi Ara

2si1:Güncel Haber ve Teknoloji Programı 6. Bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
17.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 ile son 1 haftadaki gelişmeleri ekranlarınıza taşımaya devam ediyoruz. Bu hafta teknoloji dünyasına işlemciler, kasalar ve mobil dünyadaki liderlik savaşları damgasını vururken oyun dünyasında Battlefield 3, Call of Duty Black Ops 2 ve Halo 4 gibi güncel oyunlardaki gelişmeler bizlerleydi.

• Teşekkürler.

Halo 4'ün sızıntısı talihsizlik olmuş. Xbox deyince akla gelen ilk veya ikinci exclusive oyun serisidir Halo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 19 Ekim 2012; 23:20:45 >
  • g1 telefondayoutu be videolarini izlememe ragmen dh videolarini izleyemiyorum
  • Black Ops 2 çıktımıki ?
  • Hemen izliyorum
  • Güzel bölümdü :)

• korsan önü durdurulamıyor. Halo sızıntısı şimdide skidrow Medal of honor'u yayınladı. Yazık o kadar emeğe gerçekten.... Program her zaman ki gibi süper :)

• AMD firmanın %30 unun işten çıkarılması talihsizlik olmuş umarım bu durum amd nin pazarda geri kalmasını sağlamaz. simcity, oyunun üzerine baya koyarak baya güzel bi oyun yapmış. inceleme güzel olmuş hele o Need for speed sahnesi harika olmuş :):)

• bu program olmasa teknolojiden bihaber olucam.

• Hemen bakalım.
  • guzel blumdu sondakı video etkıleyıcıydı baya ugrasmıslar

• çok güzeldi emeğinize sağlık sondaki videoda müthişdi

• videonun başındaki çalan gitarı :) çoookkk beyendim çalan parçanın ismini verseniz çok hoş olur :) benim gibi ismini merak eden çok kişi var :)

• yahu şu vidyoları youtube ye koyunda bizde izleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20:37 Keseli sincap

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yine güzel bir programdı,kask kameralar hakkındaki görüşleriniz için teşekkğr ederim ayrıca

• Programın eski tadı yok

• Rc katagorinizi beklioruz eminimki donanımhaber takipcileri hem yaş ve hem merak alanlarında rc bölümü çok ilgilerini cekicek teknolijiyle rcnin gelişimini bi araya almanız en çok donanım haber sitesinde yarıcaktır benim tahminin bu konuyla bilgili yeni bi iki elamanın takıma katılmasıyla donanımhaber ailesinin gelişimi çok iyi olıcaktır

• Rc katagorinizi beklioruz eminimki donanımhaber takipcileri hem yaş ve hem merak alanlarında rc bölümü çok ilgilerini cekicek teknolijiyle rcnin gelişimini bi araya almanız en çok donanım haber sitesinde yarıcaktır benim tahminin bu konuyla bilgili yeni bi iki elamanın takıma katılmasıyla donanımhaber ailesinin gelişimi çok iyi olıcaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun2347

guzel blumdu sondakı video etkıleyıcıydı baya ugrasmıslar

2si1 zaten keyifliydi, sondaki video üzerine tatlı niyetine iyi oldu vallahi..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.