Şimdi Ara

KVK' DAN KAZIK OTESI FIYAT IPHONE 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsteyen istediği fiyata satar. Almak mı zorundasınız.
  • Ben birşey demiyorum artık,iphone 5 i hiç sevmedim zaten ama türkiye şartlarında en ucuz fiyatı buysa hiç alınmasın daha iyi
  • Arkadas uzay aracı satıyolar sanki yav elin oğlu iphoneları yere atıp atıp test eder bizim almak için 50 kere düşünüp para toplaması lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh
  • 3 bin olsa alamazdım 2.999tl olunca alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #TheNightMare# -- 19 Ekim 2012; 22:59:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #TheNightMare#

3 bin olsa alamazdım 2.999tl olunca alırım

• devletin pasaport kaydı diretmesi yüzünden bu kadar yüksek fiyat çekiyorlar ya daha ne diyim
  • Alan müşteriler oldukça bu fiyatlara satarlar tabiiki,şaşırmıyorum artık.
  • ya hu fiyatlar zaten düşecek
    iphone sosyetenin ve zengin kesimin ilgisini çeken bir telefon
    1.000 TL bazı insanlar için anlam bile ifade etmiyor.
    Aynen senin yaptığın bazı alışverişlerde 1 TL'yi sorgulamadığın gibi. Ama bazı insanlar var ki senin 1 TL fazla para verip almana bile aynı şaşkınlıkla yaklaşıyorlar.
    Yani bu tamamen ekonomi seviyesiyle ilgili. Çok zenginler için 2.000 TL ile 3.000 TL arasında hiç bir fark yok
    Bu adamlarda haklı olarak işin kaymağını yemek, satabildikleri kadar yüksek fiyattan satıp kar etmek niyetindeler. Bu gayet normal
    Sen almayıp biraz bekleyeceksin hepsi bu kadar.

not: aksine zenginlerin hoşuna bile gidiyor bu pahalı fiyatlar. Çünkü herkesden önce telefona sahip olabiliyor ve telefonun havasını daha uzun süre atabiliyorlar.

Yani alan memnun satan memnun. Bize ne ?
  • Bu muhabbet bir tek Turkiyede var insallah apple store kurulur Turkiyede ve iphone herkes tarafindan alinabilir bir cihaz olur

• ilk tepkim aynen böyle oldu : ohaaah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 20 Ekim 2012; 11:03:34 >
  • kvk böyle satıyorsa digerlerini düşünemiyorum

• kvk böyle ise genpada böyle olur artık gsm şirketlerin satmasını bekliyiceğiz :) bekle bekle ağaç olduk
  • Alıcı bulduğu sürece gün gelecek bir araba parasına satılacak bu gidişle.

Merak ediyorum, bu el kadar şeyi Amerikada da 3 bin liradan satsalar alan çıkar mı acaba...

Sanmam, Amerikan halkı bile bizden daha bilinçli; parasına sahip çıkma konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksisweden

ya hu fiyatlar zaten düşecek
    Aynen senin yaptığın bazı alışverişlerde 1 TL'yi sorgulamadığın gibi. Ama bazı insanlar var ki senin 1 TL fazla para verip almana bile aynı şaşkınlıkla yaklaşıyorlar.
    Yani bu tamamen ekonomi seviyesiyle ilgili. Çok zenginler için 2.000 TL ile 3.000 TL arasında hiç bir fark yok
    Bu adamlarda haklı olarak işin kaymağını yemek, satabildikleri kadar yüksek fiyattan satıp kar etmek niyetindeler. Bu gayet normal

not: aksine zenginlerin hoşuna bile gidiyor bu pahalı fiyatlar. Çünkü herkesden önce telefona sahip olabiliyor ve telefonun havasını daha uzun süre atabiliyorlar.

Bu birazda görgü ve eğitim meselesi.

Tamam zevk yaşamak ve herkesden önce yaşamak isteyenler bu tür eleştirilere pek tahammül edemeyip, "para benim, zevk benim, sanane" deyip kendi dünyalarına yönelip gerçeklerden uzaklaşıyorlar.
    Ama bu tipler hiç bir zaman gerçek zenginliği yaşayan insanlarla aynı sınıfa giremezler, sadece görgü yoksunudurlar.
    Adına gerek yok; Türkiye'nin en zenginlerinden olan biş kişinin 1 liranın hesabını yapıp gereksiz harcamaya kuruş dahi olsa karşı olduğunu biliyorum.
    Bu cihaz bir ihtiyaçsa ve bir çoklarının elinde olması gerekiyorsa, para sarhoşlarının buna engel olmaya hakkı yok ama yıllardır bunu engelliyorlar.

• kim ne derse desin iPhone 4

şaka bir yana 4 ve 4s kullananlara naçizane fikrim beklesinler 5s ya da 6 adı her ne olursa olusn bundan daha iyi ve daha sorunsuz olacak, demişti dersiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

İsteyen istediği fiyata satar. Almak mı zorundasınız.

bu konu hakkında değil genel olarak konuşuyorum Sırf biraz zor temin ediliyor diye bir ürünü neredeyse 3 katı fiyatına satmak fırsatçılık yapmak ahlak.ile ne denli örtüşür??? her alanda olduğu gibi ticarette de bir ahlak vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosbağa 06 -- 20 Ekim 2012; 12:55:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

kim ne derse desin iPhone 4

şaka bir yana 4 ve 4s kullananlara naçizane fikrim beklesinler 5s ya da 6 adı her ne olursa olusn bundan daha iyi ve daha sorunsuz olacak, demişti dersiniz...

Her yükselişin bir inişi vardır iOS kullanimi önümüzdeki 4 yıl icinde büyük bir düşüş yasayacak. Gtr5000 demişti dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

quote:

Orijinalden alıntı: seksisweden

ya hu fiyatlar zaten düşecek

Bu birazda görgü ve eğitim meselesi.

Tamam zevk yaşamak ve herkesden önce yaşamak isteyenler bu tür eleştirilere pek tahammül edemeyip, "para benim, zevk benim, sanane" deyip kendi dünyalarına yönelip gerçeklerden uzaklaşıyorlar.
    Ama bu tipler hiç bir zaman gerçek zenginliği yaşayan insanlarla aynı sınıfa giremezler, sadece görgü yoksunudurlar.
    Adına gerek yok; Türkiye'nin en zenginlerinden olan biş kişinin 1 liranın hesabını yapıp gereksiz harcamaya kuruş dahi olsa karşı olduğunu biliyorum.
    Bu cihaz bir ihtiyaçsa ve bir çoklarının elinde olması gerekiyorsa, para sarhoşlarının buna engel olmaya hakkı yok ama yıllardır bunu engelliyorlar.

Adamın parası varsa 3000TL çerez parası gibi geliyorsa niye beklesin ki fiyatının düşmesini?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.