Şimdi Ara

Samsung Galaxy s3 4.1.1 Jelly Bean yuklu telefonu root etmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oncelikle daha once iphone kullandigimi ve yaklasik 3 aydir android telefon kullandigimi bilmenizi isterim. Bu soruyu buraya yazmadan once cok arastirdim ve cok yontem denedim fakat hicbiri ise yaramadigi icin en son care buraya yazmakta buldum. Eger daha evvel soruldu ve ben arastirirken bulamadiysam kusuruma bakmayin lutfen.

Samsung Galaxy S3 4.1.1 Jelly Bean kullanicisiyim. Ve telefonumu root etmek istiyorum. 2 ayri program ve anlatim denememe ragmen, ise yaramadi ve telefon hicbir tepki vermedi. Bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok memnun olurum cunku gercekten bu islerde acemiyim su an.

Tesekkur ederim.

• Odin 3.04 programıyla Siyah Kernel 1.7 bu kerneli kurarak root yetkisi ve daha birçok + ya sahip olabilirsin. Telefon kapalıyken veya açıkken ses kısma+menü tuşu+ açma-kapama tuşuna basılı tut birlikte daha sonra gelen ekranda ses yükseltme tuşuna bas bir defa. Ekran öyle dururken usb ile bağla telefonu. Odin 3.04 programını aç. Odin de pda kısmına bas indirdiğin tar versiyonunu seç. sonra start a bas bekle biraz yüklensin. İşlem tamamdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelysy -- 20 Ekim 2012; 21:41:52 >
  • kernel yüklemeden jb için nasıl root yapabiliriz?
  • aynen kardeşim şu kerneli önerip durmayın ya sizden kernel isteyen mi oldu root istiyoruz sadece
  • Niyeki kernelin ne zarari var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Niyeki kernelin ne zarari var

kardeşim istemiyorum zorla mı sadece root atıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Niyeki kernelin ne zarari var

kardeşim istemiyorum zorla mı sadece root atıcam

Hayir bilmedigimden soruyorum
  • Ben rom paylaştım isteyen kernel kullanır tercih meselesi
  • http://forum.donanimhaber.com/m_67336735/tm.htm
    Kelly bean orjinal türkiye rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syswork

Merhaba arkadaslar,

Oncelikle daha once iphone kullandigimi ve yaklasik 3 aydir android telefon kullandigimi bilmenizi isterim. Bu soruyu buraya yazmadan once cok arastirdim ve cok yontem denedim fakat hicbiri ise yaramadigi icin en son care buraya yazmakta buldum. Eger daha evvel soruldu ve ben arastirirken bulamadiysam kusuruma bakmayin lutfen.

Samsung Galaxy S3 4.1.1 Jelly Bean kullanicisiyim. Ve telefonumu root etmek istiyorum. 2 ayri program ve anlatim denememe ragmen, ise yaramadi ve telefon hicbir tepki vermedi. Bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok memnun olurum cunku gercekten bu islerde acemiyim su an.

Tesekkur ederim.

http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s3-icin-root-rehberi-37997.html

şurdaki adımları uygulayın denedim oldu şimdi

• evet CF-Root-SGS3-v6.3 işe yarıyor ama CF-Root-SGS3-v6.4 işe yaramıyor.
  • CF-Root-SGS3-v6.3 calışıyor diğer rootlardan 6.4 denedim çalışmıyor bilginize
  • Siyah kerneli yukledikten sonra stock kernele nasil donerim?
  • Ben telefonu ilk söylediklerinizi yapıp açıyorum ancak sesi açma tuşuna basıp downloadinge girdiğinde pcye bağlayınca bilgisayarım telefonu tanımıyor. ne yapacağımı bilmiyorum bir yardım lütfen ve sadece root istiyorum başka kernele gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.