Şimdi Ara

Origin Hesabım ÇALINDI (geri alma çalışmaları) GERİ ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
16.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Fifa 13 oynadığım psychomax13 hesabım bugün akşam üzeri çalındı. Origine kayıtlı email adresimin değiştirildiğini saat 19:23te aldım. ama öncesinde herhangi bir uyarı vs. gelmedi. mail şifrem her türlü küçük büyük harf ve rakam içeriyor o yüzden mailime girip de onay vermiş gibi bir ihtimal kesinlikle olduğunu sanmıyorum.

ea helpe başvurmadan önce ea forums ta bu şekilde hack üzerine araştırmalar yaptım. birçok insanın hesabı yine aynı şekilde çalınmış ve kullanıcıların doğrulama yapabilmelerinin tek yolu olan (ea öyle diyor) doğum tarihleri dahi değiştirilmiş çoğu insanın.

ben de fifa 13 key i aldığım kişiye fatura bilgilerini bana göndermesi için ricada bulundum. Elimde aldığıma dair bir belge olursa ea help bu konuda başka soru soramasın istiyorum. şu anda yapacağım ilk aşama bu faturayı beklemek ve yardım ile iletişime geçmek.

ayrıca şu sayfada çalınan başka bir kişinin probleminin çözüldüğü bir konu. oradaki adımları takip etmeye çalışacağım:http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/8894354.page

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 19 Ekim 2012; 23:44:13 >

• burada da sorunu çözülemeyen, ea help tarafından yetersiz cevaplarla geçiştirilen başka birisi:
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/8568907.page
  • geçmiş olsun inşallah geri alırsın hesabını
  • teşekkürler bakalım. ea forumsta şu anda konu açmaya çalışıyorum...
  • ea forumda başka birisinin sorununu çözen admine pm attım bütün account bilgilerim ile beraber. bakalım cevap bekliyorum. mail şu:

sizlerden de birilerinin başına gelirse diye adminin profil sayfası:
    http://forum.ea.com/eaforum/user/profile/4886387.page

hello this is my after hack account.

today i have got an email saying that my email has been changed. this is the only mail i've got and now i cannot login to my origin account. i have even tried to recover my password but when i entered my email, i didnt get any responses to recover my mail. In order to contact you i have created this psco13 account.
    I have fifa 13 Ultimate edition and i can provide you the key i bought. What can i do to recover my account. I need help, please.

my stolen account's email was: psychomax13@gmail.com and my origin id was psychomax13
    my birthday is ...................

thank you in advance. if you need any more info about my being myself i can provide further information.

I will be looking forward to your reply..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 19 Ekim 2012; 1:27:52 >

• satın aldığım kişiden fifa 13 key in taranmış halini mail ile aldım. Bakalım, kendimi kanıtlamak için üzerinde seri numarası da var ve onu kullanacağım.
  • ea forumda bir konu açtım. sorunu oraya yazdım ve live chat ile bağlantı kurmam istendi. bağlantıyı kurdum ve saçmalığa gelin, doğum tarihim tutmuyor. live chatte bu konu hakkında değiştirilmesi imkansız diyor ama ben inanmıyorum. bana doğum tarihim doğru olmadığı için ayrıca ultimate team ile ilgili sorular sordu. yani herkes dikkat, mutlaka number of squad, number of rare players, number of staff. bunları tamamen bilmelisiniz. her çıkarken kontrol edin derim..
  • dvd kutusu almış olsaydım eğer, düşünsenize elinizde dvd var ama sırf origin saçmalığı yüzüne çalınması yüzüne oynayamıyorsunuz.
  • evet ultimate bilgilerini soruyorlar. bana kaç rare playerın var demişti
  • Evet arkadaşlar hesabımı geri alabildim

neler yaptığımı yine burada detaylı anlatırım. ama öncelikle bu sinirle sizlere hesabımı çalanın kullanıcı adını ve arkadaş olarak eklediği kişiyi ki tahminime göre çalan kişi o olabilir burada sizlerle paylaşıyorum. şu anda hesabım bu şekilde görünüyor hemen kullanıcı adı vs değiştirmiş ve arkadaş listesini temizlemiş:

kendi isim soyismini Davidok David yapmış belli ki sallamış birşeyler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 19 Ekim 2012; 23:37:03 >

• Nasıl ele geçirmiş acaba? Neyse geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaer07

Nasıl ele geçirmiş acaba? Neyse geçmiş olsun

çok teşekkürler. sanırım doğum tarihini değiştirmenin bir yolunu buldular ve bu şekilde ele geçirdiler. ayrıca benim hatam da var bu olayda. gizli sorunun cevabını kendi origin id ile aynı yapmıştım. büyük bir hata yapmışım sanırım. Büyük ihtimal ile bu şekilde hesabı ele geçirdiler.

bu da çalınmış hesabımda ekli olan tek arkadaşın profili. ve engelledim tabii ki. siz de engelleyin bence.

• hesabımı çaldıktan sonra da arkadaşlarımdan yani sizlerden bazılarını da bloklamış. on onbeş kişi civarı:

• Doğum tarihi ile ne alaka?

Edit: Şimdi anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayaer07 -- 20 Ekim 2012; 0:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaer07

Doğum tarihi ile ne alaka?

Edit: Şimdi anladım

live chat ile iletişime geçtiğimde ilk sordukları o oldu. ve bana dedikleri doğum tarihinizi onaylayamıyorum o nedenle bir işlem yapamam diyorlardı.
  • psyho kardeş benimde origin hesabım çalındı. İş yerinde mailimi kontrol ettiğimde aldım maili. Sinirimden patlıcam.ben origin in resmi sitesinden kredi kartımla almıştım. kredi kartı ekstremi hazırladım.delilledim origin ıd im erdogancicik bana yardımcı ol kardeş 0 506 555 61 87 erdogan_cicik@hotmail.com face de aynı hesapta lütfen yadrdım et bsende alayım hesabımı. çağrı at ben seni ararım kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

Merhaba arkadaşlar. Fifa 13 oynadığım psychomax13 hesabım bugün akşam üzeri çalındı. Origine kayıtlı email adresimin değiştirildiğini saat 19:23te aldım. ama öncesinde herhangi bir uyarı vs. gelmedi. mail şifrem her türlü küçük büyük harf ve rakam içeriyor o yüzden mailime girip de onay vermiş gibi bir ihtimal kesinlikle olduğunu sanmıyorum.

ea helpe başvurmadan önce ea forums ta bu şekilde hack üzerine araştırmalar yaptım. birçok insanın hesabı yine aynı şekilde çalınmış ve kullanıcıların doğrulama yapabilmelerinin tek yolu olan (ea öyle diyor) doğum tarihleri dahi değiştirilmiş çoğu insanın.

ben de fifa 13 key i aldığım kişiye fatura bilgilerini bana göndermesi için ricada bulundum. Elimde aldığıma dair bir belge olursa ea help bu konuda başka soru soramasın istiyorum. şu anda yapacağım ilk aşama bu faturayı beklemek ve yardım ile iletişime geçmek.

ayrıca şu sayfada çalınan başka bir kişinin probleminin çözüldüğü bir konu. oradaki adımları takip etmeye çalışacağım:http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/8894354.page

öncellikle geçmiş olsun dostum geri aldığına sevindm inş birdaha aynı problemleri yaşamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

psyho kardeş benimde origin hesabım çalındı. İş yerinde mailimi kontrol ettiğimde aldım maili. Sinirimden patlıcam.ben origin in resmi sitesinden kredi kartımla almıştım. kredi kartı ekstremi hazırladım.delilledim origin ıd im erdogancicik bana yardımcı ol kardeş 0 506 555 61 87 erdogan_cicik@hotmail.com face de aynı hesapta lütfen yadrdım et bsende alayım hesabımı. çağrı at ben seni ararım kardeş

dostum merhaba. originde yeniden hesap aç hemen aynı mail adresin ile. sonrasında live chate bağlan. çalındı vs. diyerek ve sonrasında ea help sitesine gir. oradanhttp://forum.ea.com/eaforum/forums/show/3918.page şu adreste hesabım çalındı diye bir konu aç. oyunu originden almışsın geri alman çok kolay olacaktır. dert etme kendine fazla. verdiğim linkte hemen bütün detayları paylaşma sadece oyunu originden satın aldığını ve origin hesabının çalındığını söyle. eğer yine de yardıma ihtiyacın olursa ararım da seni. en fazla iki güne geri alırsın hesabını merak etme..

• Hesabımı aynı gün sabahında live chat den aldım. ilgin için teşekkürler
  • Benim de hesabım çalındı ama ben ingilizce bilmiyorum yani live chat ile sorunu çözemem. Başka ne yapabilirimm_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sumuklusapik -- 20 Kasım 2012; 22:26:39 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.