- x
3G'li tablet önerisi...Acil
43 Cevap8184 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2757 Mesaj
19 Ekim 2012; 0:02:11 

Yeğenime 3g'li tablet alacağız(evde wireless yok malesef) Acil öeri lazım bütçem 500-600 tl civarı.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

I7 4770k - Collermaster Seidon 120v - Gigabyte Z87X-UD3H - Corsair Vengeance 2x4gb DDR3 1866MHZ - Asus DirectCU II 2gb Gtx 660 TI - 1.5Tb Hdd - LG 27" EA33v IPS Monitör - OCZ 750W PSU - Xigmatek 382 Asgard Kasa XPERIA Z

2757 Mesaj
20 Ekim 2012; 19:26:40 

UP

Beyler çok acil yardım edecek yokmu ?

I7 4770k - Collermaster Seidon 120v - Gigabyte Z87X-UD3H - Corsair Vengeance 2x4gb DDR3 1866MHZ - Asus DirectCU II 2gb Gtx 660 TI - 1.5Tb Hdd - LG 27" EA33v IPS Monitör - OCZ 750W PSU - Xigmatek 382 Asgard Kasa XPERIA Z

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Ekim 2012; 19:57:15 

Polypad 9708 ya da 9716 ( aralarındaki fark biri 8 öteki 16 gb)
Dark evopad R9720

Hangisi daha iyi diye sorarsan dark evopad daha iyi ve 600 liraya daha iyisini bulamazsın.

624 Mesaj
20 Ekim 2012; 20:00:29 

3g den kastınız 3g modem ise cube u30gt sim kart girişi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 21:11:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Yeğenime 3g'li tablet alacağız(evde wireless yok malesef) Acil öeri lazım bütçem 500-600 tl civarı.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Polypad işe yaramaz hiç almayın. Evodan memnun olanlar var konusuda var ona bakabilirsiniz bu arada tekrardan yazıyorum 3g kullanıldıgında tabletlerin pili 2-3saat dayanmıyormuş arkadaslar bunu es gecmeyin ben bunu ögrenince 3g hiç önemi kalmadı benim icin. sizinde bilginiz olsun.

252 Mesaj
20 Ekim 2012; 23:01:27 

reedpad3 veya reedpad4 ikisinde sim girişi var ikisinde de 3g var reedpad3 arama ve sms de atılabiliyor. reedpad3 499tl
reedpad4 349 tl ikiside 7 inç

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 23:07:37 

quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

Polypad işe yaramaz hiç almayın. Evodan memnun olanlar var konusuda var ona bakabilirsiniz bu arada tekrardan yazıyorum 3g kullanıldıgında tabletlerin pili 2-3saat dayanmıyormuş arkadaslar bunu es gecmeyin ben bunu ögrenince 3g hiç önemi kalmadı benim icin. sizinde bilginiz olsun.

Polypad niye işe yaramaz? Gayet güzel bir ürün ve o fiyata dark evopad'den sonraki en iyi ürün.. Bu arada 3g otg kablosu ile vınn takılarak kullanılıyor da öyle 2-3 saat sürüyor değil mi? O zaman otg ile mouse, klavye, gamepad vs kullansak yine pilin süresi bu rakamlara düşecek değil mi?

11 Mesaj
20 Ekim 2012; 23:08:12 

quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

reedpad3 veya reedpad4 ikisinde sim girişi var ikisinde de 3g var reedpad3 arama ve sms de atılabiliyor. reedpad3 499tl

3g ye usb modem ile bağlanmak isterseniz mobee s900 ü tavsiye ederim. 209 tl fiyat-fayda analizi mükemmel.

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 23:28:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Polypad niye işe yaramaz? Gayet güzel bir ürün ve o fiyata dark evopad'den sonraki en iyi ürün.. Bu arada 3g otg kablosu ile vınn takılarak kullanılıyor da öyle 2-3 saat sürüyor değil mi? O zaman otg ile mouse, klavye, gamepad vs kullansak yine pilin süresi bu rakamlara düşecek değil mi?

Polypad dandik. bunun tartısmamıza bile gerek yok. zaten 100lerce marka yazıyor ben daha kötü diyen görmedim her alan cok iyi yazıyor aldıgı şeye yabancı forumlar abakıyorsun baska turk forumlarına bakıyorsun herkes şikayetci.

Polypad dedigin ürün 8gb ligi hepsiburdada 550 nere nereye o fiyata en iyi ürün yahu yapmayın etmeyin insanları yanlıs yerlere yönlendirmeyin.Sizle bircok konuda sizede öneriler sundum sizde yeni yeni tanıyorsunuz cihazları bence öneri yapmayın bu devrede. 600tl 650 tl ye ipad 2 var 2.el

Bu tabletlerde 300tl alırsın o f/p ürünü dersin o fiyata vs yazarsin ama bi ürün artık 500 600tl varsa ben sana 150 tane ondan üstün ve ondan daha ucuz gösteririm cihaz. Evopadde pek saglam bir ürün degil cok kötü yorum var malzeme kalitesi hakkında ama sevende var sonucta bunları kendimiz deneyemedigimiz icin cokda birşey yazmak istemiyorum ama bu polypad dediginiz ürün bim de satılıyordu bi ara kesinlikle önermem fiyati 200 250tl olmadkca 550 tl oldugunu bilmiyordum smdi görunce şok oldum bir kez daha.

Mouse klavye game pad falan takınca zaten sarjda olur sanırım yani normal de takarsan emer o pili . Benim genel araştirmalarım sonucu pil konusunda sadece ipad kral gerisi hikaye. kötünün iyisini alıcaz cunku ipad yeni versiyonunu almak istesek 1500tl gözden cıkarmak gerek. (yazdıklarım daha cok oyun film takılcak olanlar icin ben o yön icin araştirma yaptım biri office uygulaması iş icin falan alır onlar hiç okumasın yorumları :)

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 23:44:04 

quote:

Polypad dandik. bunun tartısmamıza bile gerek yok. zaten 100lerce marka yazıyor ben daha kötü diyen görmedim her alan cok iyi yazıyor aldıgı şeye yabancı forumlar abakıyorsun baska turk forumlarına bakıyorsun herkes şikayetci.

Polypad dedigin ürün 8gb ligi hepsiburdada 550 nere nereye o fiyata en iyi ürün yahu yapmayın etmeyin insanları yanlıs yerlere yönlendirmeyin.Sizle bircok konuda sizede öneriler sundum sizde yeni yeni tanıyorsunuz cihazları bence öneri yapmayın bu devrede. 600tl 650 tl ye ipad 2 var 2.el

Bu tabletlerde 300tl alırsın o f/p ürünü dersin o fiyata vs yazarsin ama bi ürün artık 500 600tl varsa ben sana 150 tane ondan üstün ve ondan daha ucuz gösteririm cihaz. Evopadde pek saglam bir ürün degil cok kötü yorum var malzeme kalitesi hakkında ama sevende var sonucta bunları kendimiz deneyemedigimiz icin cokda birşey yazmak istemiyorum ama bu polypad dediginiz ürün bim de satılıyordu bi ara kesinlikle önermem fiyati 200 250tl olmadkca 550 tl oldugunu bilmiyordum smdi görunce şok oldum bir kez daha.

Mouse klavye game pad falan takınca zaten sarjda olur sanırım yani normal de takarsan emer o pili . Benim genel araştirmalarım sonucu pil konusunda sadece ipad kral gerisi hikaye. kötünün iyisini alıcaz cunku ipad yeni versiyonunu almak istesek 1500tl gözden cıkarmak gerek. (yazdıklarım daha cok oyun film takılcak olanlar icin ben o yön icin araştirma yaptım biri office uygulaması iş icin falan alır onlar hiç okumasın yorumları :)

İyi de ne bekliyorsunuz ki çin malı bir üründen Samsung, Apple kalitesinde bir tablet mi? Bu tabletlerin fiyatı zaten dengine göre f/p ürünü.. 300 lira olan ürün buraya 600 lira olarak geliyor. Bim'de satılması da kalitesiz olmasını gerektirmez. Ona bakılırsa Ps 3 de bir ara Bim'de satılıyordu. Kimse kimseyi yanlış yönlendirmiyor. Ben araştırmamı yaptım ve Türkiye'de olan ürünleri önerdim teker teker.. 500-600 arasında Türkiye'de satılan 9-10" boyutlarında Polypad ya da Dark evopad'den donanım olarak daha iyi bir tablet var mı? İkinci el dense ya da daha açıklayıcı bir mesaj yazılsaydı zaten ona göre önerilirdi. 500-600 liraya ne kalitede bir ürün beklenebilir? Donanım, özellik ve android işletim sistemi olarak Türkiye'ye getirilen ürünler ortada.. Ha yurtdışından sipariş edebilirim denseydi o zaman da ona göre yorum yapılırdı. F/P o fiyattaki performansı en iyi ürün olarak söylenir. Bunun 300 lirası 500 lirası olmaz zaten karşılaştırılacak o kadar çeşit de yok ülkemizde.. Bir Ramos W30 var bildiğim kadarıyla ki o da zaten önsatışta.. Evet Polypad'in malzeme kalitesi çok kötü olabilir ama insanlar sırf usb, hdmi çıkışı için Ipad 2 ile kıyaslamaya giriyorlar. Herkes kendi ihtiyacına göre belirliyor önemli olan özellikleri..

1.5 Dual Core A9 işlemci, Dual Mali 400 GPU, 1 GB ram, 16 gb özellikli bir tabletin Türkiye'de 200 - 250 lira satılmasına imkan yok.

Bu arada dark evopad'in 8000 mah gücünde pili var kullananlar 7-8 saat gidiyor diyor. Ipad 2'yle yarışabilir mi onun pili nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 20 Ekim 2012; 23:50:24 >

Uzaklaştırılmış
20 Ekim 2012; 23:50:55 

quote:

İyi de ne bekliyorsunuz ki çin malı bir üründen Samsung, Apple kalitesinde bir tablet mi? Bu tabletlerin fiyatı zaten dengine göre f/p ürünü.. 300 lira olan ürün buraya 600 lira olarak geliyor. Bim'de satılması da kalitesiz olmasını gerektirmez. Ona bakılırsa Ps 3 de bir ara Bim'de satılıyordu. Kimse kimseyi yanlış yönlendirmiyor. Ben araştırmamı yaptım ve Türkiye'de olan ürünleri önerdim teker teker.. 500-600 arasında Türkiye'de satılan 9-10" boyutlarında Polypad ya da Dark evopad'den donanım olarak daha iyi bir tablet var mı? İkinci el dense ya da daha açıklayıcı bir mesaj yazılsaydı zaten ona göre önerilirdi. 500-600 liraya ne kalitede bir ürün beklenebilir? Donanım, özellik ve android işletim sistemi olarak Türkiye'ye getirilen ürünler ortada.. Ha yurtdışından sipariş edebilirim denseydi o zaman da ona göre yorum yapılırdı. F/P o fiyattaki performansı en iyi ürün olarak söylenir. Bunun 300 lirası 500 lirası olmaz zaten karşılaştırılacak o kadar çeşit de yok ülkemizde.. Evet Polypad'in malzeme kalitesi çok kötü olabilir ama insanlar sırf usb, hdmi çıkışı için Ipad 2 ile kıyaslamaya giriyorlar. Herkes kendi ihtiyacına göre belirliyor önemli olan özellikleri..

Yanlış yönlendirme dedigim polypad 10kişi iyidiyorsa 150 kişide kötü diyor sadece malzeme kalitesi degil. dokunmatik vs icinde tonlarca şikayet var bu tablet turkiyede tek satılan tablet olsa 30 senede tablet gelmeyecek olsa şahsen almam.
2.Olarak arakdas zaten "Türkiyeden" istiyorum diye birşey belirtmemiş yada 0 olcak diye genel sormus genel cevap veriyoruz bizde en iyisini söyluyoruz o fiyata alabilecegi. gidip 370 liraya tr garantili cube 30gt varken polypad gibi dandik bir ürün alınmaz. Benim fikrimde budur

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 0:13:12 

quote:

Ben de yurtdışı imkanı belirtilmemiş diye yurtdışı kaynaklı sitelerden önermedim. Malzeme kalitesi kötü evet ama çoğu kişinin kullanım alanı farklı sonuçta en son kararı kendi ihtiyaçlarına göre araştrıp kendi verecek.. Ben de Polypad almaya niyetlenmiştim ama araştırdıktan sonra vazgeçtim bu fikrimden.. 370 liraya TR garantili cube 30gt olduğunu söylemişsiniz. Bu fiyata nereden bulabiliriz bu tableti yurtdışı kaynaklı siteleri mi kastettiniz? Dark evopad r9720 ile donanımsal olarak hiç fark göremedim ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 21 Ekim 2012; 0:14:31 >

624 Mesaj
21 Ekim 2012; 0:19:01 

sanalpazarda ainolmarket 2 yil kapidan kapiya turkiye garantili getirtiyor 490 lira 16gb h
bonus ve bazi kartlar ile 3 ay sonra odemeye basliyorsunuz
ozellik olarak ayni gibi dursa da ekrani 1200x880 daha ustun

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 0:23:13 

quote:

Orijinalden alıntı: beybladesabri

sanalpazarda ainolmarket 2 yil kapidan kapiya turkiye garantili getirtiyor 490 lira 16gb h
bonus ve bazi kartlar ile 3 ay sonra odemeye basliyorsunuz
ozellik olarak ayni gibi dursa da ekrani 1200x880 daha ustun

sanalpazar'da kapıda ödeme imkanı var mı? O site de Çin'den gelmesini bekliyor değil mi biz sipariş verdiğimizde?

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 0:28:17 

quote:

Ben de yurtdışı imkanı belirtilmemiş diye yurtdışı kaynaklı sitelerden önermedim. Malzeme kalitesi kötü evet ama çoğu kişinin kullanım alanı farklı sonuçta en son kararı kendi ihtiyaçlarına göre araştrıp kendi verecek.. Ben de Polypad almaya niyetlenmiştim ama araştırdıktan sonra vazgeçtim bu fikrimden.. 370 liraya TR garantili cube 30gt olduğunu söylemişsiniz. Bu fiyata nereden bulabiliriz bu tableti yurtdışı kaynaklı siteleri mi kastettiniz? Dark evopad r9720 ile donanımsal olarak hiç fark göremedim ben..

http://www.sanalpazar.com/Cube-U30gt-10-Nokta-Dokunmatik-Ips-Turkiye-Garantili__isp4772052

Tabi tr den alcaksan biraz artiyor fiyat ama genede dandik poly paden ucuz.

624 Mesaj
21 Ekim 2012; 0:32:30 

quote:

sanalpazar'da kapıda ödeme imkanı var mı? O site de Çin'den gelmesini bekliyor değil mi biz sipariş verdiğimizde?

sanirim yok ama havale var
20sinde yollamaya baslamayi dusunuyorlarmis ama gecikmiş salı gunu başlarlar diye umuyorum en kötü ihtimal bayram sonrası
http://www.sanalpazar.com/Cube-U30gt-10-Nokta-Dokunmatik-Ips-Turkiye-Garantili__isp4772052

1014 Mesaj
21 Ekim 2012; 0:33:57 

http://www.ucuzcity.com...S-BLUE-VIB-1GB-8G-AND-4

bu modelinde 3g+GPS felan var incelemeni tavsiye ederim.

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 0:38:16 

quote:

Teşekürler, eğer havaleyle alırsam o siteden sipariş veririm.

Tabi tr den alcaksan biraz artiyor fiyat ama genede dandik poly paden ucuz.

Peki dark evopad r9720 nasıl? Ben hiçbir fark göremedim cube 30gt ile aralarında.. Yabancı forumlarda olumsuz eleştiriler var mı? Kapıda ödeme ile alacağım bir tek dark evopad var kapıda ödeme eksenbilgisayar'da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 21 Ekim 2012; 0:41:07 >

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 0:48:18 

quote:

Peki dark evopad r9720 nasıl? Ben hiçbir fark göremedim cube 30gt ile aralarında.. Yabancı forumlarda olumsuz eleştiriler var mı? Kapıda ödeme ile alacağım bir tek dark evopad var kapıda ödeme eksenbilgisayar'da..

Şimdi iyide kötüde desek senin zaten sadece tek secenegin var aklını bulandırmamıza gerek yok. dark evohosuna gittiyse fazla düşünme konusuda var kullananlar memnun genellikle yani gidip artes ti polypad gibisacma markalar yerine dark evo iyidir.Eger cinden alırım yada garantisiz alirm diyorsan zaten sende biliyorsun ramos u bekliyoruz ainolda captain gelecek bakalım

58 Mesaj
21 Ekim 2012; 1:30:49 

poly'yi kotuleyen arkadaşlar alıp kullandımı acaba ben 490 tl'ye aldm bi aydır sapasağlam kullanyorum 9716hd'yi yapmadıgı iş yok tam 10 saat pili gidiyor bu kadar memnun olacagımı dusunmyodm şahsen..kısacası tavsiye ederim her turlu

2757 Mesaj
21 Ekim 2012; 11:05:44 

Öneriler için saolun arkadaşlar.Harici 3g modem bağlanabiliyormu bu u30gt ve dark evo pade ? Bağlanıyorsa vodafone veya turkcellin modemleri oluyormu yoksa başka bir markamı almamız lazım ?

624 Mesaj
21 Ekim 2012; 11:20:45 

quote:

Öneriler için saolun arkadaşlar.Harici 3g modem bağlanabiliyormu bu u30gt ve dark evo pade ? Bağlanıyorsa vodafone veya turkcellin modemleri oluyormu yoksa başka bir markamı almamız lazım ?

http://www.youtube.com/watch?v=iyrB2XpcUSE&sns=tw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beybladesabri -- 21 Ekim 2012; 11:21:38 >

2757 Mesaj
21 Ekim 2012; 14:45:37 

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=iyrB2XpcUSE&sns=tw

Peki bu modemler üzerinde nasıl bir işlem gerçekleştiriliyor ? Direk takınca videodaki gibi çalışmayacak sanırım

4469 Mesaj
21 Ekim 2012; 14:53:42 

quote:

Şimdi iyide kötüde desek senin zaten sadece tek secenegin var aklını bulandırmamıza gerek yok. dark evohosuna gittiyse fazla düşünme konusuda var kullananlar memnun genellikle yani gidip artes ti polypad gibisacma markalar yerine dark evo iyidir.Eger cinden alırım yada garantisiz alirm diyorsan zaten sende biliyorsun ramos u bekliyoruz ainolda captain gelecek bakalım

Polypad'in saçma bir marka olduğunu, Ramos'u beklediğinizi yazmışsınız, ancak bildiğim kadarıyla Polypad zaten tabletleri Ramos firmasından alıp üzerine Polypad markası basıp Türkiye'de satıyor. Yani Polypad ile Ramos'un aynı tablet olduğunu bir yerde okumuştum. Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.

Ramos W30 özellik olarak çok güzel gözüküyor. İlk kullanıcı incelemeleri çıktığında resmi Türkiye garantili bulursam ben de almayı düşünüyorum.

Ramos w30 belki Polypad markası adında bile Türkiye'ye getirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 21 Ekim 2012; 14:54:47 >

"Dünya'nın En Tehlikeli Hali, Cehaletin Örgütlü Eyleme Geçme Halidir." Goethe

624 Mesaj
21 Ekim 2012; 15:33:32 

quote:

Peki bu modemler üzerinde nasıl bir işlem gerçekleştiriliyor ? Direk takınca videodaki gibi çalışmayacak sanırım

3g modem kullanmiyorum tableti de yeni sipariş verdim ama forumda cube u30gt konusunda destek alabilirsin.

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 15:44:00 

Türkiyede almak icin yazdım zaten yani 200 liralık şeye 400 500tl verip polypad almaktan bahsettim dikkatli okursanız. yani polypad olarak ramos w 30 1000 tl gelse aynı yorumu kendi bekledigim ramos icinde yazarım kuskunuz olmasın

4469 Mesaj
21 Ekim 2012; 16:41:14 

quote:

Türkiyede almak icin yazdım zaten yani 200 liralık şeye 400 500tl verip polypad almaktan bahsettim dikkatli okursanız. yani polypad olarak ramos w 30 1000 tl gelse aynı yorumu kendi bekledigim ramos icinde yazarım kuskunuz olmasın

Evet tablet fiyatları neredeyse Çin'deki fiyatların iki katı Türkiye'de. Tabi bu sadece Polypad için değil Dark Evo için de geçerli.

Dark Evo'nun da ses kalitesi kötüymüş, düşük ve cızırtılı ses veriyormuş.

Ses kalitesi konusunda bu fiyat seviyesinde ve benzer teknik donanımlara sahip tabletler içinde hangisi iyidir acaba.

Cube3GT'nin ilk incelemeleri geldiğinde değerlendirilebilir, hiç değilse Ainol Türkiye tarafından resmi Türkiye garantili satılıyor, üstelik rakiplerine göre daha ucuz.

Çin'den bizzat ya da aracı vasıtasıyla getirtmek istemiyorum, bu konuda çok mağdur olanlar var. Daha bir kaç gün önceki sahte hesap olayını biliyorsunuz.

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2012; 17:42:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Evet tablet fiyatları neredeyse Çin'deki fiyatların iki katı Türkiye'de. Tabi bu sadece Polypad için değil Dark Evo için de geçerli.

Dark Evo'nun da ses kalitesi kötüymüş, düşük ve cızırtılı ses veriyormuş.

Ses kalitesi konusunda bu fiyat seviyesinde ve benzer teknik donanımlara sahip tabletler içinde hangisi iyidir acaba.

Cube3GT'nin ilk incelemeleri geldiğinde değerlendirilebilir, hiç değilse Ainol Türkiye tarafından resmi Türkiye garantili satılıyor, üstelik rakiplerine göre daha ucuz.

Çin'den bizzat ya da aracı vasıtasıyla getirtmek istemiyorum, bu konuda çok mağdur olanlar var. Daha bir kaç gün önceki sahte hesap olayını biliyorsunuz.

Bu cızırtı işi cok kötu bişe zaten ya.

4469 Mesaj
21 Ekim 2012; 17:49:53 

Arkadaş kaç gündür araştırıyorum. Aşağıdaki özelliklere sahip uygun fiyatlı sorunsuz bir tablet bulamadım.

10 inch, 1 gb ram, 1280x800 ips ekran, 16 gb dahili hafıza, bluetooth, gps, 1 gb ram, kabul edilebilir seviyede pürüzsüz ses kalitesi. çift çekirdek a9 işlemci, mali 400 gpu, wifi çekim gücü kuvvetli.

Bulabilirsem hemen alacağım, ama hepsinin bir kronik problemi var.

546 Mesaj
21 Ekim 2012; 17:53:39 

quote:

Arkadaş kaç gündür araştırıyorum. Aşağıdaki özelliklere sahip uygun fiyatlı sorunsuz bir tablet bulamadım.

10 inch, 1 gb ram, 1280x800 ips ekran, 16 gb dahili hafıza, bluetooth, gps, 1 gb ram, kabul edilebilir seviyede pürüzsüz ses kalitesi. çift çekirdek a9 işlemci, mali 400 gpu, wifi çekim gücü kuvvetli.

HI LEVEL T9701 var forumda konusunu bulabilirsiniz

624 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:40:08 

quote:

ainolturkiye den garantili cube u30 siparisi verdim tek merakim wifi performansi ama sorunlu oldugunu sanmiyorum

4469 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:42:52 

cube u30gt ve HI LEVEL T9701'i alanlar incelesin, ayrıntılı inceleme videoları sitelere eklensin bakacağım. Önemli olan yazılım ve donanımsal olarak sorunsuz olmaları ve ses kalitelerinin iyi olması. Bu tarz tabletlerde genellikle wifi ve ses problemi oluyor.

546 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:49:31 

quote:

cube u30gt ve HI LEVEL T9701'i alanlar incelesin, ayrıntılı inceleme videoları sitelere eklensin bakacağım. Önemli olan yazılım ve donanımsal olarak sorunsuz olmaları ve ses kalitelerinin iyi olması. Bu tarz tabletlerde genellikle wifi ve ses problemi oluyor.

Arkadaşım forumdaki arama motoruna hi level t9701 yazarsan konuyu görebilirsin ayrıca konuda iki incelemede var ayrıca stormax t9701 adlı tablet ile birebir aynıdır onunda ayrıntılı incelemesi var (DH hazırladı)

4469 Mesaj
21 Ekim 2012; 18:57:47 

Belirtilen tabletleri inceledim, malesef gps ve bluetooth yokmuş. Araştırmaya devam. Tavsiye için teşekkürler.

546 Mesaj
21 Ekim 2012; 19:07:26 

quote:

Belirtilen tabletleri inceledim, malesef gps ve bluetooth yokmuş. Araştırmaya devam. Tavsiye için teşekkürler.

Gps i hatırlamıyorum ama Bluetooth olduğunu biliyorum özelliklerinde yazmıyor forumun tamamını okursan bunların olup olmadığını öğrenirsin

3117 Mesaj
21 Ekim 2012; 19:20:29 

P3015 diye bir tablet var Samsung un . 3G ve wifi özelliği vardı. butcenizin biraz ustu ama SAR değeri falan da önemli özellikle cocuk için ve 3G olunca.
800-900 Tle lerdeydi. Bence bakın

2757 Mesaj
21 Ekim 2012; 19:32:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Chenk

P3015 diye bir tablet var Samsung un . 3G ve wifi özelliği vardı. butcenizin biraz ustu ama SAR değeri falan da önemli özellikle cocuk için ve 3G olunca.
800-900 Tle lerdeydi. Bence bakın

Teşekkürler bir inceleyeyim
Edit : Tableti bulamadım model numarasından eminmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 21 Ekim 2012; 19:34:33 >

3117 Mesaj
21 Ekim 2012; 20:49:11 

quote:

Teşekkürler bir inceleyeyim
Edit : Tableti bulamadım model numarasından eminmisiniz ?

Turkcell web sitesinde var. aylık 52 TL lik kontratlı paketi var .

Turkcell bayilerde peşin ve pazarlıkla daha ucuza , paketsiz bulabilirsiniz kanısındayım.

Samsung Galaxy Tab2 7” diye gecen model.

http://magaza.turkcell....axy-Tab-2/1004397/.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 21 Ekim 2012; 20:51:39 >

2757 Mesaj
22 Ekim 2012; 12:05:27 

Teşekkürler

Uzaklaştırılmış
22 Ekim 2012; 14:21:07 

quote:

Teşekkürler

Aklını bulandırmak istemem ama 1000lira o cihaza cok fazla. Madem okadar cok cikiyorsun hocam daha eli yüzü düzgün birşey al galax tabin yeni cıkanı gibi az önce bi 30 40dk yorum okudum %95 memnun cihazdan suan bi ipadde bukdar olumlu yorumlar var birde o cihazda. 1300inmiş biryerde. 800 modeline sim kart takılıyor 805 mine onada programla kırıp yapiliyormus.

37 Mesaj
25 Ekim 2012; 11:23:03 

quote:

-Evopad'in hoparlöründe sıkıntılar varmış, ara sıra cızırdamalar gibi, ayrıca çok kalitesizmiş.
-Kamerası açılmıyormuş, aynı zamanda hata veriyormuş.
-Wi-Fi çekim gücü azmış.

Cube U30GT yerinede Yuandao (Window) N101-2'yi tavsiye ediyorlar.

1320 Mesaj
25 Ekim 2012; 15:27:33 

quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

reedpad4 simkart girişli olması sebebiyle fiyat performans olarak iyi görünüyor.bimeks ve hepsiburada da 350 lira civarında.

2757 Mesaj
25 Ekim 2012; 16:10:56 

Ainol Aurora 2 aldık.Çok teşekkürler arkadaşlar.3g modem ihtiyacı aradan çıkınca direk buna yöneldik.

283 Mesaj
5 Şubat 2013; 20:18:22 

Polypad 9716 kullanıcısıyım tek şikayetim wifi si ve kamera kalitesi görüntü iyi değil tabi bu fiyata birde kamerası güzel bir alet almak imkansız
2 şikayetim var görüntüde idare eder aslında tablette ne etcen kamerayı :D
En büyük şikayetim wifi si !
Polypade kötü diyenler alıp kullanın memnun kalıcaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsgnr61 -- 5 Şubat 2013; 20:25:41 >

Tupac'ın Dirisi

BetGeezy...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » 3G'li tablet önerisi...Acil
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.609