Şimdi Ara

Ali Sami Yen'i özleyen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepimiz arenaya alıştık.. Akustiği, kareografisi, modernliği, görüşaçısı say say bitmez zilyon tane iyi özelliği var..

Taraftar desen memnun, kaliteli stat sonuçta..

Futbolcu memnun, kalite zemin, 50bin kişi arkanda.

Yönetim göbek atıyor localar, büfeler, kombineler..

Devlet mutlu, mecidiyeköydeki arazi değerinin kat kat üstüne satılacak..

Rakip taraftarın zırvaları bitti, stadyumun devletin hediyesi olmadığını bir bedeli olduğunu ve galatasaray'ın olduğunu az çok kabul ettiler.

Kimse Ali Sami Yen'e dönelim demiyor.

Peki alisamiyen'in nesi vardı ?

Bazı geceler yatakta aklıma geliyor uykum kaçıyor..
    Özledim. :)

Ali Sami Yen'i özleyen var mı ?

• Ben özlemedim vala.
    Çok güzel anılar var ama o stad nereye kadar giderdi.
  •  Ali Sami Yen'i özleyen var mı ?

yazın akşam güneş batarken oynadığımız maçlardaki görüntüsünü çok severdim, açıkçası bu görüntüyü görmek bile özlemek için yeterli
  • her mecidiye köyden geçerken gözüm arıyor hala ama boşluğu görünce içim cız ediyor.
  • Ben özledim, uzun süre de özlemeye devam edeceğim.
  • Arena'ya hiç ısınamadım hatta hiç sevmiyorum desem yeridir. Hele akepenin sanki babasının hayrına yapmış gibi her daim başımıza kakması iyice soğuttu beni. ASY'nin tek bir koltuğuna değişmezdim...
  • Antalyaliyim.Ne zaman istanbula gitsem mecidiyekoy'de ki divan otelde kalirim.Surekli goruyordum Ali Samiyen'i.Bu yuzden ozleyecegim.Simdi bombos sanirim o arazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su akp nin su stadin yapilis ve acilisinda yaptigina o kadar cok sinirlendim ki. Cok istedim ultra zengin olup, arsasiyla stadiyla vs herseyi ozel mulk olarak yaptirip kulube devretmeyi. Devlet o zaman da karismazdi herhalde tum statlar devletindir diye. Kiraydi tokiydi falan filan. Ama gel gor ki k.ci kirik memuruz.

• özlemek ne kelime

arena denen ruhsuz iğrenç stad yarın sabah yıkıldı haberi ile kalkmak istiyorum
  • Ali Sami Yen bambaşkaydı. Arenadan 10 tane gelse ASY nin yerini dolduramaz.
    O stad taş yığını değil , canlıydı , senelerin tecrübesini anlatırdı her maçta , ruhu vardı hem de çok çılgın bir ruhu vardı.

Kapalı
  • stat içerisindeki o karanlığı, sisi, buğusu,

ben alışamadım hala arenaya, ben alisamiyenimin o havasını geri istiyorum.
  • Bence saçmalıyorsunuz, şu anda ASY de oynuyor olsaydık ASY için olumsuz konuşulacaktı, birşey gidince kıymetli olur nedense, her alanda böyle; kız sana yakındır sen pas vermezsin gider başkasına o zaman mal gibi bakarsın vay be diye...

Çokta büyütmemek lazım. Yeni stadımız güzel sadece eksiklikler var onlarda zamanla giderilir.
  • Hayir. Ali Sami Yen'den cikmak Galatasaray'in aldigi en iyi karardi. Duygusal bakarsan buyuyemezsin, kurumsallasamazsin. Bir yerde her seyin sonu, ayriligi olacak. Bir seye baglanmak, tutuculuk en kotu sey. Biz Ali Sami Yen'i bir omur kalbimizde yasatacagiz. Bu yeter.

Simdi her an basiniza yikilacak yerde oynuyor olacaktik. Mecidiyekoy'un rezil trafigi, sikis tikis kapilardan gecerken olum tehlikesi.

Fena mi oldu? Takim cag atladi. Dunyanin UEFA 2016 kriterlerine uyan ilk ve tek stadindayiz. Ses rekorunu kirdik. Rahat rahat mac izliyoruz. Gidis gelis cilesi de son bulacak yakinda. Tuvalet sayisi artti, yiyecek kalitesi artti. Babalar gibi Store var, meydanimizda aktiviteler yapiliyor...

• Özlemedim desem yalan olur ama en çok kanıma dokunan şu. Devlet gül gibi İstanbul'un orta yerindeki araziye kondu, istediği gibi rant sağladı. Karşılığında o arazinin 3 te 1 i parasına TTArena'yı yaptı. Sanki kendi ceplerinden yaptırdılar. Pişkin pişkin gelip stadınızı biz yaptık demeleri yok mu cidden kan dökesi geliyor insanın. Stadı yaparken bizden aldıklarınızı da bir söyleseydiniz. Yok TOKİ ve yandaşları reklamlarını yapıp göz boyayacaklar ya. Stat açılışında ama bunun kolay olmadığını görmeleri yetti. Halada iliğimizi sömürmeye çalışıyorlar. Her sene stat reklam ve gelirlerinden %10 kullanım hakkı adı altında belirli bir miktar yine devlete. Sami yen arazisinden gelen yaklaşık 400 milyon dolarlık bir paranın devlete kalması filan. Boğazlarında kalsın inşallah. Sırf bu adamların karnını doyurmamak ve prim vermemek için Sami Yen'e razıydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Hayir. Ali Sami Yen'den cikmak Galatasaray'in aldigi en iyi karardi. Duygusal bakarsan buyuyemezsin, kurumsallasamazsin. Bir yerde her seyin sonu, ayriligi olacak. Bir seye baglanmak, tutuculuk en kotu sey. Biz Ali Sami Yen'i bir omur kalbimizde yasatacagiz. Bu yeter.

Simdi her an basiniza yikilacak yerde oynuyor olacaktik. Mecidiyekoy'un rezil trafigi, sikis tikis kapilardan gecerken olum tehlikesi.

Fena mi oldu? Takim cag atladi. Dunyanin UEFA 2016 kriterlerine uyan ilk ve tek stadindayiz. Ses rekorunu kirdik. Rahat rahat mac izliyoruz. Gidis gelis cilesi de son bulacak yakinda. Tuvalet sayisi artti, yiyecek kalitesi artti. Babalar gibi Store var, meydanimizda aktiviteler yapiliyor...

yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: GsUltras34

quote:

Hayir. Ali Sami Yen'den cikmak Galatasaray'in aldigi en iyi karardi. Duygusal bakarsan buyuyemezsin, kurumsallasamazsin. Bir yerde her seyin sonu, ayriligi olacak. Bir seye baglanmak, tutuculuk en kotu sey. Biz Ali Sami Yen'i bir omur kalbimizde yasatacagiz. Bu yeter.

yav he he

Faux haklı.Mesajının neresinde hata buldun? Bir kimsenin, bir tüzel kişinin mülkiyeti altında bulunan, taşınır veya taşınmaz varlıkların bütünü müsün?

• quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

quote:

quote:

yav he he

Faux haklı.Mesajının neresinde hata buldun? Bir kimsenin, bir tüzel kişinin mülkiyeti altında bulunan, taşınır veya taşınmaz varlıkların bütünü müsün?

başlarım rahat koltuğunada rahat maç izlemesinede maç öncesi maç sırasında o coşku olmazsa neyleyim futbolu ben..böyle düşünenler samiyene hiç gitmeyenlerdir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

quote:

quote:

yav he he

başlarım rahat koltuğunada rahat maç izlemesinede maç öncesi maç sırasında o coşku olmazsa neyleyim futbolu ben..böyle düşünenler samiyene hiç gitmeyenlerdir.

Hala o coşku var emin ol.sen TT Arena'da maç izledin mi?

• paçalarımın sidik olduğu günleri hiç unutmayacağım. rezil ve yakışmayan bir stadyumdu.
  • mecidiyekoye gittikce gozlerim hemen asy nin oldugu yere kayiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.