Şimdi Ara

Yeni bir taşınabilir Android oyun konsolu da PlayMG'den geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni bir taşınabilir Android oyun konsolu da PlayMG'den geldi

Android işletim sistemini akıllı telefon ve tabletler haricinde taşınabilir oyun konsolları alanında da daha çok görür olduk. Google Play desteği ve düşük fiyatları ile dikkat çeken modellerin arasına MG de katıldı.

MG adlı Androidli oyun konsolu PlayMG girişimi tarafından geliştirildi. Girişim modelin ilk atanmış taşınabilir Android oyun konsolu olduğunu ifade ediyor. 4 inçlik dokunmatik Gorilla Glass ekran, 1GHz saat hızında çalışan işlemci, 4GB dahili depolama, 1.3MP ön kamera, Android 4.0 işletim sistemi, WiFi, GPS, microSD desteği gibi özelliklerini saymak mümkün.

Diğer ürünlerin aksine konsolda atanmış fiziksel tuşlar yok ve bir akıllı telefondaki gibi kontroller dokunmatik ekran üzerinden gerçekleştiriliyor. 

PlayMG, sitesi üzerinden 149$ karşılığında ön satışa başladı. 4 Kasım'dan itibaren ise modelin fiyatı 169$ olacak. 

• Archos Gamepad'in yanında esamesi okunmaz bunun. üstelik hemen hemen aynı fiyat.

• Fiziksel tuşu olmayan oyun konsolu mu olurmuş... Telefonda oynamaktan hiçbir farkı olmadığı gibi, tercih sebebi olabilecek bir özelliği de yok.

• fiziksel tus yok ekran kucuk islemci kotu bunun albenisi ne

• Üzerinde fiziksel tuş yok. Nasıl konsol bu. Ölü doğmuş resmen.

• Konsoldan ziyade ipod touch tarzi bir sey olmus. Gsm lisans masrafi yok, 3g lisansi yok. Ucuza sadece telefon oyunlari ve film izlemek icin yapilmis. Fiyati daha iner bunun. Uygun fiyattanda satacagini dusunuyorum.

• Bunu alacağıma telefonumda oyun oynarım daha iyi çünkü her hangi bir fiziksel tuş bulunmuyor cihaz üzerinde.

• "Biz sizin haberinizi yapalım, siz de bize şunlardan bir tane gönderin de beleşe inceleme yapalım."
  • arkadaşlar o fiyata aynı özelliklerde telefon yok :) düzgün okuyun yazıyı :)

• Basit bir alet küöük çocuklar için ideal olmuş bence fiyatı da ucuz

• Hiç bir artısı yok, çok tercih edileceğini sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.