Şimdi Ara

İstanbul Üni. Açık ve Uzaktan Öğr. Fak.mi?Anadolu Üni.Açıköğretim Fak.mi?Yoksa Atatürk Üni.AÖF mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
13.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilindiği gibi şu an ülkemizde 3 tane üniversite sınavsız 2.üniversite olanağı yarattı.Şartlarıda uygun bir lisans diploması sahibi olma veya şu an bir fakülteye kayıtlı olma ayrıca AÖF Mezunları dahil bu durumdan yararlanabilecekler.Aslında okunabilecek çok güzel programlar var.Ben 2.bir üniversiteyi okumayı düşünüyorum.İstanbul ve Atatürk Üniversitelerinde meteryal yok sadece internet üzerinden ama Anadolu'da bilindiği gibi kitap ve kaynaklar mevcut (murat yayınları vb).Ayrıca İstanbul ve Atatürk'de Vize sınavları internet üzerinden online olacak final ve bütünleme sınavları yüzyüze gerçekleşecek.Anadolu'nun vize dahil hepsi yüzyüze yapılıyor.İstanbul Üni.bazı bölümlerinde bitirme tezi bile istiyor seçmeli ders almanı istiyor yani örgünden farksız bir durumda.Ve artık kayıt günleri bitmek üzere herkes birden fazla üniversite okumak isteyebilir.Konu ile ilgilenen arkadaşlarımdan bu durumla ilgili düşüncelerini öğrenmek istiyorum.Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi:24.EKİM.2012 BAŞVURU GİDERİ:370 TL
    Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi:19.EKİM.2012 BAŞVURU GİDERİ:205 TL
    Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi:31.EKİM.2012 BAŞVURU GİDERİ:290 TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.